Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Топ 5 Свакако

 

1. Кинг

2. Дигери

3. Ово

 

Mebi je ovo isto najbolji koncert na kome sam bio(do sada),ali ako dodje i King videcemo onda shta ce biti... :bigblue:

 

Кинг је био :P

Edited by Aronax Of Steel

Share this post


Link to post
Share on other sites

свако ко воли тај бенд а не оде зато што је прекључе било сјајно је идиот.

Konstatacija ti je bez smisla, ja nisam (a vjerujem ni niko drugi ovdje) idiot. Vidjeti Kaia Hansena uživo, i ostale naravno, za nekoga ko ovog čovjeka strašno poštuje i voli njegov bivši i sadašnji bend je san snova. I ako te ta atmosfera i euforija malo ne ponesu tek onda si idiot, jer očito tražiš dlaku u jajetu. I ja sam prezadovoljna svime na ovom koncertu, od samih članova benda preko njihove muzike i izvedbe pa sve do publike i malog druženja sa Henjom i Kaiem nakon koncerta. Za mene je to i previše, tako da mogu da si dam oduška i da kažem bar ovih dana "Therion sam jedva čekala, al' nešto sad ne vidim smisla", a kad Therion dođe biće to vrhunac za ovu cijelu godinu. I ja stvarno ne mogu dočekati dan, al' trenutno još uvijek ne mogu da vjerujem da sam vidjela Kaia uživo.

Eto momak, i ne rekoh da neću da idem na koncert, moguće da si me pogrešno razumio. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konstatacija ti je bez smisla, ja nisam (a vjerujem ni niko drugi ovdje) idiot. Vidjeti Kaia Hansena uživo, i ostale naravno, za nekoga ko ovog čovjeka strašno poštuje i voli njegov bivši i sadašnji bend je san snova. I ako te ta atmosfera i euforija malo ne ponesu tek onda si idiot, jer očito tražiš dlaku u jajetu. I ja sam prezadovoljna svime na ovom koncertu, od samih članova benda preko njihove muzike i izvedbe pa sve do publike i malog druženja sa Henjom i Kaiem nakon koncerta.

 

Супер, и какве то има везе са мојим постом?

 

Ал када смо се већ дотакли тога, ја сам своје утиске о овом концерту оставио пре 15ак страна, И Хеловин и Каи Хансена пратим 10ак година и било ми је лепо, знам људе који их прате 20ак година, били су на концерту и било им је срање, јебига, нису сви исти. Не тражим никакве длаке по јајима, колко год сад то болесно звучало, и немам појма што си уопште сада почела о томе да пишеш.

 

Za mene je to i previše, tako da mogu da si dam oduška i da kažem bar ovih dana "Therion sam jedva čekala, al' nešto sad ne vidim smisla", a kad Therion dođe biće to vrhunac za ovu cijelu godinu. I ja stvarno ne mogu dočekati dan, al' trenutno još uvijek ne mogu da vjerujem da sam vidjela Kaia uživo.

Eto momak, i ne rekoh da neću da idem na koncert, moguće da si me pogrešno razumio. ;)

 

Пази, што се мене тиче и Ивана Јордан је боља од Териона, а као друго, немам појма одакле је та прича потекла, ето, десило се да је од тебе, али видим да многи људи причају после овога нема поенте ићи на Терион, а ја сам рекао шта сам имао, зашто си се баш ти нашла увређена нити знам, нити ме занима, мој пост није имао апсолутно никакве везе са твојим, тако да си ти мене погрешно разумела.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle izvuche taj podatak leba ti? ja bash video dosta ljudi, including me, da pevalo dalje...ta pesma mora da se zna.

 

 

bre stojao sam sa strane i kad se trebalo nastavi dalje samo se culo mumlanje i znam da se jos neki likovi iza mene nasmejali

dobro ti si eto bio medju tih 3% koji su znali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Супер, и какве то има везе са мојим постом?

 

Ал када смо се већ дотакли тога, ја сам своје утиске о овом концерту оставио пре 15ак страна, И Хеловин и Каи Хансена пратим 10ак година и било ми је лепо, знам људе који их прате 20ак година, били су на концерту и било им је срање, јебига, нису сви исти. Не тражим никакве длаке по јајима, колко год сад то болесно звучало, и немам појма што си уопште сада почела о томе да пишеш.

 

Пази, што се мене тиче и Ивана Јордан је боља од Териона, а као друго, немам појма одакле је та прича потекла, ето, десило се да је од тебе, али видим да многи људи причају после овога нема поенте ићи на Терион, а ја сам рекао шта сам имао, зашто си се баш ти нашла увређена нити знам, нити ме занима, мој пост није имао апсолутно никакве везе са твојим, тако да си ти мене погрешно разумела.

Ma ne ba, moja prva rečenica da ti je konstatacija bez smisla je upućena direktno tebi, i posljednja rečenica jer si rekao da su idioti ljudi koji neće ići na Therion zbog prethodnog koncerta, a ja kažem da ću ići, pa sad ja bila ne bila prozvana tvojim tekstom, morala sam da kažem da nije tako.

Ovo što napisah između te dvije rečenice nema veze s tobom (a i vidiš da si sam pitao kakve veze ima sa mojim postom), već generalizujem i ujedno objašnjavam svoje stanje, kako se ja osjećam nakon toga i toga.

E tako, a ovo što si spomenuo Jordan, koliko ti slušaš i koliko ti starci slušaju i zašto i kako, ne znam šta da kažem, vaš i njihov problem. ;)

Edited by furija

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaki king :bigblue: bilo je manje ljudi nego na helovin

e za ovo ti trebaju muda hemerfol je bolji od helovina :mhihi:

 

Какве има везе колко је људи било? Па онда је бело Дугме најбољи концерт икада, ко је био на Кингу зна какав је концерт био, а и екипа је била фантастична тада.

 

@Фурија, ма ок, ко да је и битно, мени свакако није, али то да није било упућено мени, хаха, ок важи.

Што осе Иване Јордан тиче, итекако има везе са мојим првим постом који си ти цитирала, тако да ништа није бесмислено.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Фурија, ма ок, ко да је и битно, мени свакако није, али то да није било упућено мени, хаха, ок важи.

Што осе Иване Јордан тиче, итекако има везе са мојим првим постом који си ти цитирала, тако да ништа није бесмислено.

Naravno da nije, pa vidiš da nema veze s tvojim postom. :pivopije:

A majko draga, hahaha, nisam rekla da je besmisleno nego nemam šta da dodam na to, tvoja stvar i prihvatam je, eto volim i ja jednu pjesmu od nje. :tongue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam svoju PICK OF DETINY uhvatio manirom najboljih svetskih golmana , munjevitim refleksom, s obzirom da je bio mrak, a Weiki-eva trzalica providna, ja min 10 m udaljen od njega, fijuk kroz vazduh , skok, trzaj levom rukom, sve se desilo u sekundi......... ma sta kenjam, usralo me do jaja,mislim da mi je to onaj odozgo vratio za ljubav prema Helloween-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

A meni je najbolji koncert bio Helloween/Gamma Ray zato što je to KAI HANSEN !

Najdraži Blind Guardian jer mi je to bend No1. Kamelot odmah uz rame s BG. Iron Maiden mi je malo uzburkao emocije eto jer su došli i jer ih prvi put gledam, ali su sranje što se tiče set liste.

Edited by furija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jos da spomenem to da oni koji su ovaj koncert propustili zbog,ne znam,cene karte da mogu da se ubiju :bigblue: Ladno je jedan lik (nije tapkaros) pre koncerta prodavao 2 karte po 1000 din. :da: A onaj ko je zbog 1000 din. propustio ovakav dogadjaj - moze da se ubije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...