Jump to content

Sportski komentatori


zombie eater

Recommended Posts

Milos Topalovic

 

* "Sledecih par minuta ovog snimka proticu u znaku Georgi Hadzija i ove kretenske reklame za kecap"

* "Obratite paznju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove!?"

* "Cokoladni tandem stopera iz Bremena izbacen je iz igre jednim potezom metuzalema Rudija Bomera!"

 

S ovim sam covekom citavih 9 godina zajedno radila i mogu reci da je genijalac. Jedan od retkih sportskih novinara, koje istinski cenim. Ponekad mi nedostaje onaj ostri smisao za humor ovog Zlatiborca.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuuuuuuuu,ludilo!!!!!!!!!!!! :da:

 

Milojko Pantic:

 

Liga sampiona pre par godina,Glazgov Rendzers-Bajern Minhen:

 

"1:0 za Rendzers,neverovatni Mols,sjajan holandski napadac,on je..." ,sledi prica od 2 minuta o njegovoj karijeri da bi na kraju dodao "Ipak je to bio Van Bronhorst".

 

Ista utakmica:

"Golman Rendzersa je pre ovog kluba branio u skotskom Ajntrahtu iz Dortmunda" :)

 

Ista utakmica:

"Trener Bajerna Oliver Kan je ustao sa klupe i zeli da brani".

 

 

Milojko je car,lupeta ali je zabavan.Ja najvise mrzim one smorove Nedeljka Kovinjala i Zvonka Mihajlovskog...muka mi je da gledam kada oni prenose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
... slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal... topovski udarac i gol... kurac gol, precka... sjedi mali picka ti materina, nista ne vidim."

 

Vahidin Musemic u izglednoj sansi i nistaaa... ali opet Musemic dolazi do lopte, udarac i golman brani, lopta se odbija do Musemica koji upucuje snazan udarac lijevom nogom... preckaa, Musemic ovaj put glavom i opet je promasio jeb'o mu ja mater smotanu!!!

 

Ово је најјаче!

Ахахахахахахаха!

:) :) :)

Ау, вриштање!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti zhivot, to su sve moje kolege :no: :no:

 

" I chetvrti poen Savica, Litvanija sada vodi 9:3"

 

 

"-Jebote, koliko je ljudi ko govana.

-Pst Milojko, u programu smo.

-I kao shto sam rekao stadion je ispunjen do poslednjeg mesta!!"

Edited by Maximus

Share this post


Link to post
Share on other sites

off topic (ozbiljan post :) )

 

Čini mi se da se sportsko komentarisanje, bar na prostoru Crne Gore, može jednostavno mjeriti - prije i poslije Nebojše Šofranca. Čovjek je potpuni ludak... od mnogih (sigurno i neistinitih) glasina o njemu, najčešće su one koje se tiču njegovog fotografskog pamćenja, zbog kojeg navodno ima noćne more ili uopšte ne spava noću...

Čovjek koji napamet zna rang listu takmičara u ski skokovima pedesetih godina, bezbroj priča o babi i ostaloj rodbini Kristijana Vijerija, sve golove Dejana Savićevića(kao i način i minute u kojima su postizani)... bez ikakvog pretjerivanja ovo govorim, no ovo su samo neke od mnogih anegdota vezane za Šofra :)

Veoma sklon zbunjivanju ljudi koje intervjuiše, i negativni odgovori su neizbježni kad krene sa pitanjima tipa: "Sjećaš li se kad si dao gol..." :)

 

Prošlog ljeta sproveden prvim brodom u CG od strane italijanskih karabinjera, pod optužbom da je jurio nekoliko maloljetnica po željezničkoj stanici vučući: "želim da budem vaš rob" :)

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mirko Kamenjasevic

 

* "Gol, gol,... kurac gol, stativa!!!"

(sledeca utakmica):

"... slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal... topovski udarac i gol... kurac gol, precka... sjedi mali picka ti materina, nista ne vidim."

(6 meseci suspenzije.)

(Posle toga kad se vratio):

Vahidin Musemic u izglednoj sansi i nistaaa... ali opet Musemic dolazi do lopte, udarac i golman brani, lopta se odbija do Musemica koji upucuje snazan udarac lijevom nogom... preckaa, Musemic ovaj put glavom i opet je promasio jeb'o mu ja mater smotanu!!!"

(2 godine suspenzije)

 

OVO JE NAJVEĆI CAR !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...