Jump to content

Sportski komentatori


zombie eater

Recommended Posts

ma oni sa eurosporta su kreteni teski , samo seru nesto

a ubedljivo je najjaci onaj sto prenosi ultimat fight na sos kanalu!!!!!! ono je tragedija!!! Milojko ima najjaci glas za komentatora, steta samo sto je mnogo prolupao zadnjih godina!!! A od one emisije sportska galaksija mi se sere vise!

A tek kad vidim Corbu kako kenja tamo jos gore!!Nema vise dobrih komentatora uopste! Mozda jedino onaj sto prenosi Evroligu u basketu nije paljevina i korektno komentarise!!! U fudbalu odavno nemamo komentatora koji nesto zna!!! Oni sto su radili na Bk nisu losi samo se previse pale i ponekad strasno nerviraju!!!!! Mada za onaj Milojkov komentar na 2:2 Zvezda-bAYERN kod drugog zvezdinog gola nikad necu da zaboravim!!!!MILOJKO RULES!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква два дебила преносе Италијане на Авали... Током целог преноса су причали о папирима који им лете по студију...

 

Душко Кораћ је данас коментарисао атлетику, и за једну Јамајчанку је рекао: "Она је из дванаесточлане породице. Шта ћете, то је на Карибима обичај, врућина, нема струје, шта друго да раде..."

Краљ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Danas citam u Blicu da je neki engleski komentator na utakmici Brazil -Engleska izjavio,"da je Simanov otac koristio kondom,verovatno bi Engleska pobedila Brazil "

 

kralj :)

Ovo nisam chuo.. ahahaha do jaja :) :)

 

Jao ovih kretena sto prenose italijansku ligu na Avali !! Sacuvaj Boze....

Ne znam, meni su oni do jaja.. bude interesantnije gledati tekmu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Dobro,nije sportski prenos,ali nasmejalo me je...

 

Danasnji Blic pise...

 

Ladja koja je prevozila srpske fudbalere ka Austriji i Svajcarskoj,gde se naredne godine igra evropsko prvenstvo,jeste potonula,ali ''orlovi'' u camcu za spasavanje pokusavaju sitnim zaveslajima da se domognu obecane zemlje,ocekujuci pomoc iz pravca Finske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...