Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Ne znam Tina izgleda tako neiskvareno i emotivno , taman za mene , a vi se jebite sa ovim ostalim kurvama i dobijte sidu ili triper , ja necu . Samo romanticna setnja , logorska vatrica neki caj sa Tinom i ja sam srecan .

 

JelenaKa%20(4).jpg

 

Druga pratilja , pravi secer nema sta , ali ipak za sada Tina numero uno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

b_0605_Recompense50.jpg

 

CCPK !

 

Inace epohalan komentar na b92.net :

 

Сви ми прави познаваоци тениса који овај спорт не пратимо од јуче, већ од прошле године, знамо да је Новак најбољи тенисер у историји! Потекао је из Србије, колевке тениса, па је самим тим у предности у односу на све противнике. Његова два тријумфа у Аустралији вреде неупоредиво више од свих титула које су освојили осредњи тенисери Надал и Федерер из простог разлога што је Новак наш човек, па му је теже да успе у белом свету.

Ово финале је очигледно намештено, јасно се може видети како Федерер пушта Надала да победи, само да би владари из сенке онемогућили да се Новак попне на трон и озваничи чињеницу да у историји није било бољег играча! Сетимо се и осталих нерегуларности - повлачење Новаковог противника под очигледном уценом (прича се да су му масони отели породицу), увођење специјалних лоптица са чипом које су програмиране да одговарају свима осим Новаку итд. Треба заиста размотрити могућност да се Новак повуче из свих такмичења и да се формира нека врста православне тениске асоцијације где би прави квалитет дошао до изражаја. Најбољи показатељ је турнир у Београду који је најјачи на свету, а на којем Новак редовно побеђује и на којем не смеју да се појаве ни Надал ни Федерер јер знају да у регуларном такмичењу немају никакве шансе.

Публика је посебна прича. Сви смо били сведоци како је културна и тениски поткована наша публика у Арени, док ови Французи немају појма ни о тениским правилима ни о понашању.

Сви ови који критикују Новака и тврде да он није најбољи тенисер свих времена, јасно показују да нису патриоте јер се данас љубав према Србији доказује само љубављу према нашем Новаку, нашем витезу, хероју, новом Обилићу и цару Лазару! Према томе, сви ми морамо да волимо Новака више него родитеље јер је то једини пут којим треба ићи! Да бих доказао колико волим Новака спреман сам и да променим презиме и постанем Ђоковић што саветујем и вама. Замислите само колико би наш Ноле био срећан када би у Србији било 4 или 5 милиона Ђоковића! Ту радост бисмо заиста могли да му приуштимо! И да не заборавим да похвалим целу породицу Ђоковић, посебно Нолетовог тату који ми је једном приликом, када сам му рекао колико волим Нолета, дао 20 ЕУР и тиме потврдио да је велики човек!

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

lud narod.kad postane prvi ima da pocnu da menjaju imena opstina i gradova zbog njega.Preterujemo u svemu,a cim ne bude bio prvi ima da ga pljujemo i tako u krug.Lud narod pa to ti je.

 

Koliko se secam treba biti mrtav da bi zvali skole po njemu?Samo gadafi,Tito i ostali diktatori dobise za zivota tako nesto po svom imenu.

Edited by Egzistencijalni Bol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Због таквих као што си ти овај свет неће напредовати и бити праведнији! Очигледно си заслепљен капиталом и пуста жеља ти је да му робујеш. Како ме ужасавају тако примитивни људи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тоболачки Брејвхарт,опште познат по својим левичарским идејама,помагању сиротињи и рату против капитализма. БЕЛИ ОРЛОВИ ВИЛ ПРИВЕЈЛ!

Сви поштени левичари пали заједно са ЈУЛ-ом. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...