Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

dobro je ovo za srbiju,jako dobro.naravno,za djokovica je super,pare,prvi je na svetu,bole ga kurac...u svakom slucaju,nije ukrao pare,zaradio ih je...malo ce sada da gnjave o njemu,al bolje to nego da gledam predsednika kako me ubedjuje da super zivim jer moze biti i gore...u uglu na ekranu mu nije slika keve i caleta,vec zastava srbije,znaju ljudi odakle je...to je jako bitno...nije zbog toga sto ce neki nemac znati gde je srbija,vec zato sto smo opet zaboli prst u oko svima koj nas hejtuju...ipak,imamo tenisku legendu koj na pravi nacin reprezentuje zemlju...neka zaradjuje milione,neka radi sta hoce,to je njegova stvar...uradio super stvar za sebe i zemlju,pa nekom frka sto je on zaradio milju i nesto evra i sto zivi u predrkanoj kuci...gluposti...docek nisam gledao,cuo sam da je seljana...da se ne lazemo,on i jeste neka vrsta ljaksea...samo na neki pitomiji nacin...u principu to je zabava za siroke narodne mase...i bolje da se skupljaju da docekuju sportiste,nego da se skupljau na mitinzima posle kojih ce da sruse pola grada...

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milijarderi Ron Barkl, menadžer Novaka Đokovića, i Bili Ngok, vlasnik “Serđo Takinija”, koji su juče doputovali u Beograd, planiraju da investiraju u Srbiju. Eto vam pare. LINK

 

Ma da eto onih 350.000 obecanih radnih mesta kod Takinija,industrija se dize na noge,zivoeo DS...stvarno verujes u politicarska palamudjenja?Od pocetka godine 100 kompanija su vec nabrojali kako investiraju do sada smo trbeali Monako da presisamo i da pozajmljujemo Americi kredit za ratovanje po svetu.

Inace firma Takini je odavno distribuira robu po Srbiji,sta ce to dinvestira?Nove radnje u uscu?

 

 

Moj komentar je bio cista, iskrena pohvala jednom pojedinacnom uspehu,

 

 

Poenta je u tome da je Djokovic neko ko je uspeo u zivotu i karijeri, i da ga zaludni i zavisni blate i koriste zamene teza. Kao jeste covek osvojio prestizni turnir, al nama je i dalje sranje u drzavi. Kakve to ima veze? Sto se ostalih sportova tice, koliko se secam docekivali smo uredno i fudbalere i vaterpoliste i odbojkase i sve redom cak i za srebro. kao i Jankovicku i Anu.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

politicki marketing onog popisanog nam glavonje tadica.

 

menadžer,hahaha. Čovjek je milijarder i vlasnik jednog hokejaškog tima i nekoliko naših "maxija" u Americi i ko zna još čega pa mu treba da bude menadžer. Ukucajte ljudi na Guglu ime čoveka i saznaćete sve. Party boy kako kaže New York Post!!! Još jedna prevara. Pa imamo mi Miškovića koji je bogatiji od njega duplo pa ne vidim da od njegovog ulaganja živimo nešto bolje u Srbiji,već je Maxi najskuplji supermarket,dok ne dodju novi vlasnici:-). A takini hoće da ulaže u energetiku,pa da čovek ne poveruje,možda se pridruže i Nike i Adidas,hahahaha. U Srbiji tu opremu nose samo Djokovići. Koja prevara,majko moja! E da još nešto. Federer je 6 puta osvajao Wimbldon i da li je neko vidio predsednika Švajcarske na tribinama i da je zemlja procvetala zbog toga. Razmislite ljudi šta nam sad serviraju političari i tata i striko! Poz iz Monaka:-). Živela Srbija!

sapienti sat.

Edited by Pristojni urinator
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...