Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

:lol:

 

Kakvi ste hejteri! Docek k'o docek, proslava k'o proslava... samo ne znam koj ce k* onaj Vlado Georgijev tamo :confused:

 

Fascinantno je to sto tako mala nacija kao nasa ima toliko talentovanih ljudi, a to sto nam zemlju vode idioti ne treba nikad dovoditi u vezu sa bilo cim drugim.

 

Hail metal--> sportisti su uvek imali los ukus za muziku, ali uvek najlepse devojke. pa ti vidi :bigblue:

 

Pa da nam je drzava ok slavili bi kao i svi drugi,ili onako kako smo nekada,ovako sve u kurcu i govnima i onda ti je ovo jedini pozitivni ventil,kad neko osvoji onda se slavi ko dete da si dobio.Al ova proseravanja sa gardom,reklamerstvo svih i svakoga,popickareni Prva i RTS,govnar u publici na finalu,popovi sa zastavetinom koja ce da donese novi trend-veci si Srbin ako imas vecu zastavu....cirkus bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rofl, pa Djokovic navija za Real i Milan, 50 puta je smarao kako uvek navija za Real a kao svi oko njega za Barsu...

 

Aj ko da je bitno, zajebavam se :) Bilo je malo smaracki ono sa cijelom porodicom, ali zasluzio je covjek slavlje. Pa sta ako neko kaze da je ovo najveci uspjeh srpskog sporta? Za mene su najveci uspjesi Zvezda u Bariju, zlato u Atini (kosarka), Kecmanova trojka Ciboni i Saletova hrvatskoj reprezentaciji :) ), ali ne branim nikome ni da mu ovo nude najznacajnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve sto si nabrojao je i meni draze (osim zvezde ;)) i ne branim ni ja da nekome bude NAJDRAZE ali da sudi da je najznacajnije to niko nema pravo jer ovo nece biti nikome od znacaja u zivotu sem Djokovicu.

Edited by Ozziris
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da nam je drzava ok slavili bi kao i svi drugi,ili onako kako smo nekada,ovako sve u kurcu i govnima i onda ti je ovo jedini pozitivni ventil,kad neko osvoji onda se slavi ko dete da si dobio.Al ova proseravanja sa gardom,reklamerstvo svih i svakoga,popickareni Prva i RTS,govnar u publici na finalu,popovi sa zastavetinom koja ce da donese novi trend-veci si Srbin ako imas vecu zastavu....cirkus bre.

Potpuno si u pravu.

 

Suvise je gorcine u nama, i sa razlogom. Ostacemo mi takvi kakvi jesmo, sa svojim glupostima (popovi, zastava), samo sto drzava nikad nece da nam bude ok. Vidi Grcku, vidi Spaniji sta ce da rade... Nismo jedini. I nismo samo mi krivi. Govnara sam sanjala da mi predaje istoriju (simbolicno jelte :evotigana:), bas dug san, pretvorio se u kosmar.

 

 

Zato se i toliko radujemo kad je nesto dobro. Pozdrav za talente <3

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to da su Srbi iz BiH tebi tebi sličnim irvasima uvijek Bosanci.

 

Bolje da smo irvasi,nego prasci.I to oni tovljeni.

 

Kakvi ste hejteri! Docek k'o docek, proslava k'o proslava...

 

Ajde navedi mi jednu jedinu proslavu sportskog uspeha koja je izgledala kao ovo?!?!?Ne lupetaj gluposti.Ovo je uzas nad uzasima,katastrofa totalna.Stavimo na stranu to sto drzava ovim ocigledno maze narodu oci i priprema nas za predizbornu kampanju,nije tema za sport.Ali posrati se toliko po svim sportistima koji su tolike uspehe donosili nasoj zemlji i srece ovom narodu je sramota.Praviti od ovog sranja nacionalni praznik,i to iz drzavne kase ciji ce ceh na kraju platiti ceo narod dok Noleta boli kurac i zaradjuje ko svi mi ovde zajedno pa x10,je bruka.Koga bre oni prave budalama?!?!?Nikada,ali nikada,ovo nece biti kao Zvezda u Bariju,Partizan u Istanbulu,kurcina celom svetu u Atini 1995,Saletova trojka ujkama,karanje Amera posred Amerike,odbojkaska zlata...

Koliko je nas sport zaglibio u transrodni artificijalni identitet je dokaz nedavni uspeh VK Partizan i osvajanje LS (prvaci Evrope jebote!) koji je u medijima totalno ignorisan,strpali sve u dve recenice,zbog toga sto je Nole u to vreme brisao bulju losim wc papirom pa se nacija zabrinula.E nabijem ja na kurac i tenis!

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

na stranu to sto djokovic nije igrao vimbldon za srbiju nego za sebe, znaci nije one-man reprezentacija srbije kakvim ga prikazuju, verujem da je to i njemu jasno.

drugo je davis kup ili olimpijske igre tu imaju smisla ceremonije, slavlja, ali ovo je odvratno.

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Somborcu svaka cast za ovaj strip, ubo je bas kako treba.Komentar sa Blicovog sajta:

 

Pravo u centar, Mare. Mi izgleda mozemo bez hleba ali bez igara nikako. Umislili smo da smo srecniji od Svajcaraca ili Spanaca zato sto je Nole "nambr van". A istina je da Svajcarac ima dilemu da li da letuje dva meseca na Azurnoj obali ili mesec dana na Sejselima. A Srbin da li da danas kupi jogurt ili da malo pregladni pa da sutra kupi 200g parizera vise. Ali, nema veze. Vazno je da je Nole prvi i da ce to neki Amerikanac da cuje. Amerikanac koji ne zna ni Evropu da pokaze na karti, a kamoli Srbiju. Ali nama je izgleda jako vazno tudje misljenje. Jos jednom bravo Mare care.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da najlakse je pljuvati. Il se bori u zivotu il umukni. Ja razumem da nekoga smara sto je Novak medijski zastupljen, mozda mu se i licno ne dopada. Pljuvanje nekoga ko je 20 godina svojim trudom i odricanjem postigao svoj san, ostvario svoju ambiciju i promovise svoj narod u pozitvnom smislu, je jadno i bedno. Cista prokleta zavist.

Aj necu da dalje off topic-ujem.

Edited by Gospa na Sivcu
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da najlakse je pljuvati. Il se bori u zivotu il umukni. Ja razumem da nekoga smara sto je Novak medijski zastupljen, mozda mu se i licno ne dopada. Pljuvanje nekoga ko je 20 godina svojim trudom i odricanjem postigao svoj san, ostvario svoju ambiciju i promovise svoj narod u pozitvnom smislu, je jadno i bedno. Cista prokleta zavist.

Aj necu da dalje off topic-ujem.

Svaka njemu cast ali zbog njega pojedinca ne treba zapostavljati klubove po zemlji i jebeno zapostaviti obnavljanje sportskih terena koji nisu vezani za jebeni TENIS. Kazem opet svaka cast coveku,cenimo svi to sto je ucinio za nas sport ali tenis nije jedini sport koji se kod nas kvalitetno igra.

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da najlakse je pljuvati. Il se bori u zivotu il umukni. Ja razumem da nekoga smara sto je Novak medijski zastupljen, mozda mu se i licno ne dopada. Pljuvanje nekoga ko je 20 godina svojim trudom i odricanjem postigao svoj san, ostvario svoju ambiciju i promovise svoj narod u pozitvnom smislu, je jadno i bedno. Cista prokleta zavist.

Aj necu da dalje off topic-ujem.

 

Aj ne seri, matere ti.

Ko pljuje , ajde reci gde ti procitao? Ko omalovazava uspeh Djokovica? Ko kaze da Djokovic nije vredan medjiske promocije?

 

Umesto sto pricas napamet, pogledaj kako se Svajcarska vlada odnosi prema Federeru koji ima jebenih 16 GS..

Mozda ces reci mala smo mi zemlja..ups Swica manja i od Srbije.Il je mozda Federer zbog para osvojio!

 

Samo cu reci onu Cercilovu: "U pobedi se ne ponesi, u porazu ne ponizi".

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj kako se Svajcarska vlada odnosi prema Federeru koji ima jebenih 16 GS..

Mozda ces reci mala smo mi zemlja..ups Swica manja i od Srbije.Il je mozda Federer zbog para osvojio!

 

E! :pivopije:

Edited by tier_mfkr
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa covek je sportista a ne retorichar XD

82Ct7.jpg

 

Evo ljudi imaju predlog :) Ja se slazem.

 

Moze....ali posle vaterpolista,kosarkasa,odbojkasa,plivaca,boksera,strelaca i ostalih individualnih i ekipnih sampiona koji su pre njega bili prvaci i osvajali zlatne medalje...coveka nek ostave na miru da uziva u svom uspehu...

Cim jednog dana padne s prvog mesta ima mnogi da ga napusavaju ko Ivanovicku i Jankovicevu koji juce onako grandiozno slavise.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je u tome da je Djokovic neko ko je uspeo u zivotu i karijeri, i da ga zaludni i zavisni blate i koriste zamene teza. Kao jeste covek osvojio prestizni turnir, al nama je i dalje sranje u drzavi. Kakve to ima veze? Sto se ostalih sportova tice, koliko se secam docekivali smo uredno i fudbalere i vaterpoliste i odbojkase i sve redom cak i za srebro. kao i Jankovicku i Anu.

Svetski strucnjaci, teniseri itd su odali priznanje coveku zbog celokupne igre a ne samo ove titule ili cinjenice da je prvi na svetu. Al opet se javlja stara bolest, "U svom selu niko nije postao pop".

Edit: njega ta ista drzava nije finansirala, niti je ulagala u njega, vec roditelji. A on ipak posvecuje pehar i pobedu Srbiji.

Edited by Gospa na Sivcu
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je u tome da je Djokovic neko ko je uspeo u zivotu i karijeri, i da ga zaludni i zavisni blate i koriste zamene teza. Kao jeste covek osvojio prestizni turnir, al nama je i dalje sranje u drzavi. Kakve to ima veze? Sto se ostalih sportova tice, koliko se secam docekivali smo uredno i fudbalere i vaterpoliste i odbojkase i sve redom cak i za srebro. kao i Jankovicku i Anu.

 

Nesto se ne secam da je Predsednik isao na njihova finala,trpao se u kadar vise od pobednika,izjavljivao da su najuspesniji u istoriji srpskog sporta,da ih je docekivala garda i svestenicki gang.

Coveka niko ne blati,blate se pantljicare i paraziti i blentavi narod,jedno je proslava a drugo proseravanje s istom.

Od slava smo napravili cirkus,od svadbe smo napravili cirkus,od sahrana smo napravili cirkus,sad i od ovoga.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa boris ide de god oces. isto pumpa facu i namesta se i na vaterpolu i bilo gde

proslava je realno bila najgrdja moguca ciganija al covek je tako hteo, da dovede tap 011 jer to voli, kao i celu familiju. ako moze marijan risticevic sa traktorom da krstari gradom i svaka budala kojoj se digne da skace sa mosta ili bilo sta, moze i on da napravi vasar u centru grada.

a tek ove price, fazon nije izgradjen teren za fudbal u ostruznici jer se slavi djokovicevo prvo mesto su presmesne

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

da kao da su protracene pare mogle biti jedino upotrebljene za jebeni fudbalski teren ko da nema bitnijih stvari (hint: inkubatori u bolnicama u zemlji se kvare, a toliko su stari da ih je vec nemoguce servisirati; sto je najgore inkubatori nisu ni preterano skupi)

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da sam dobila 2 minusa za svoj komentar od pre par dana:

 

Stvarno je majstor! Svaka cast! :pivopije:

 

...rekoh sebi, aj` da obrazlozim. Ja se slazem sa stavovima poput navedenog:

 

Nesto se ne secam da je Predsednik isao na njihova finala,trpao se u kadar vise od pobednika,izjavljivao da su najuspesniji u istoriji srpskog sporta,da ih je docekivala garda i svestenicki gang.

Coveka niko ne blati,blate se pantljicare i paraziti i blentavi narod,jedno je proslava a drugo proseravanje s istom.

Od slava smo napravili cirkus,od svadbe smo napravili cirkus,od sahrana smo napravili cirkus,sad i od ovoga.

 

Nisam fan ni Novaka kao pojave (prosto, ne svidja mi se njegovo ponasanje i sto bi rekao jedan od profesora na mom fakultetu, "to sto je uneo u gospodstveni sport nesto sto mu nije svojstveno"), ni tenisa samog po sebi, cak mi je nekoliko godina unazad muka od pomame koja je zavladala, od toga sto je postalo IN ustajanje u 3 ujutru da se blene u ekran, mada se ne razumeju pravila igre, kao i od selektivne amnezije i zaboravljanja prethodnih velikih uspeha, ne samo sportskih.

Moj komentar je bio cista, iskrena pohvala jednom pojedinacnom uspehu, kao sto bih se obradovala za bilo koga ko je nesto postigao sopstvenim zalaganjem. Sjajno je sto je Novak pobedio, a od svega najlepse mi je to sto je uspeo da ostvari svoj decacki san i pokaze da se isplati trud i rad. Ovo, istina, nije ni prvi ni poslednji uspeh srpskog sporta, ali, trenutno jeste najveci i najznacajniji, pa je sasvim prirodno i normalno obradovati se i reci "svaka mu cast".

Ali, s druge strane, stoji i to da smo kao nacija zaista skloni preterivanju. Kao sto previse uzdizemo, tako sutradan silovito srusimo istog u blato ako dozivi poraz. Zaboravljamo da Novak prvenstveno igra za svoj interes i svoju korist. Pride, naravno, promovise svoju zemlju, ali, on sam u njoj vec dugo ne zivi...mislite i o tome.

Ne mogu da se otmem utisku da on itekako zna & oseca na koji nacin da "ide uz dlaku" masi, sto bi rekao Cane "Partibrejkers": "Ja vas palim, a vi se lozite!" Otuda i sav cirkus oko doceka, otuda politicari i pevaljke koji mu se penju na glavu i slepaju uz njega, a on uspesno koketira sa svim tim, otuda i price o njegovom liku na novcanici, otuda i predlozi za ulicu, pa i skolu sa njegovim imenom (jer, prosecan Srbin verovatno misli "znaci, bre, ko je taj Bora Stankovic, on nije osvojio Vimbldon, on nije nista uradio za Srbe...").

Nije tome Novak kriv, nego nas cirkuski mentalitet. On je pojedinac koji je ostvario izuzetan licni uspeh i jos uspesnije "pliva" u gunguli koju su napravili oko svega toga.

Ne radi se o ljubomori! Uopste nije nemoguce istovremeno biti spreman da mu skines kapu, ali i konstatujes kako bi valjalo spustiti lopt(ic)u.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...