Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Drago mi je da svi ocekuju moje cinjenice i sto se vise pominjem nego onaj isprdak iz Monte Karla .

 

elem :

 

Zato sto bla bla bla bla bla bla

 

Zato što ga je Đoka rasturio u posljednjih nekoliko mečeva. Zato je ovo finale Vimbldona bila demonstracija sile. Zato što je Srbin najbolji teniser na svijetu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Већ 3 дана не могу "Журнал" да отворим како ваља од њега. Закупио првих 10 страница.

 

E to meni ide na zivce.Pa ovoliki haos nije bio kada smo harali kosarkaskom scenom,kada smo u odbojci jebali sve zivo i mrtvo,kada u vaterpolu satiremo svaku naciju + hrvate...ok jebote,svaka cast Djokovicu,i treba da podrzavamo uspeh naseg srbina,ali sto je previse,previse je.Najvise mi muka kada vidim da deca gube vreme na tenis,a niko,ali bukvalno ni jedan jedini,od njih nikada nece teniser biti.Umesto da pice basket ili fudbalicu.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uclanio si se u LDP?

Oženio sam ćerku Nataše Kandić. ;)

 

Ma ne. Ja pratim samo bitnije mečeve, bilo Noleta, bilo prezentacije, ali nisam neki sportaš, niti pratim to, pa se i ne uključujem ovde u rasprave.

Pogledam šta pišete kad se nešto krupnije desi, pa mi presedne kad vidim da neko počne da se proserava po nečijem uspehu.

 

Jbg... verujem da Nole ne silazi sa stranica, al' to je njegovih 5 minuta.

Neka mu ih... i kamo sreće da ima što više toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, ок капа доле за мајстора, освојио је све што се освојити може, али зашто људе заглупљују овим срањима на ТВ-у. Дошла читава родбина, игра коли, пичи Мирослав Илић, а народ (стока) сутра неће имати од чега да плати рачуне. Пичка вам материна, неће вам ни Ђоковић ни његова породица хранити породицу.

Град организовао народним парама. За овакве ствари мора да има...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I prebiti na mrtvo ime svakoga, a prvo tadica, ko izgovori da je ovo najveci uspeh srpskog sporta u istoriji! govna raspala..zivite od danas do sutra a zaboravljate i omalovazavete sve sto se desilo pre 10 ili 15 godina!

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto Srbi umeju cirkus da naprave ne moze niko jebote.

 

A najludja manija danas kod mene na terenima njih 20 igra tenis jebote.Na jednom terenu njih sestoro,na drugom jos dvoje,na basket terenu cetvoro,plus sto ovi ostali dzedze cekaju red....pocecu da dilujem rekete,sad ce biti unosno.

Edited by sale 83

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bre banujte već jednom ovog govnara. Drka se kad mu kažemo da je Bosanac, a nama prosipa neka sranja.

 

Ja i jesam pola Bosanac pola Hercegovac, i uz sve to Srbin, a naziv Bosanac mi smeta jer se zanemaruje naziv Hercegovac, i to da su Srbi iz BiH tebi tebi sličnim irvasima uvijek Bosanci.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам данас у селу видео 30 детета и омладинаца како играју глупи тенис, дочек нисам гледао, ал'ми драго што је Ђоковић освојио. Финале сам гледао само задњи сет :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко је овај човек што планетом хара

са рекетом у руци рекорде обара,

ко је овај човек што по своме тера

у пензију шаље славног Федерера,

ко је овај човек што не зна за шалу

...предавања држи и Рафи Надалу,

ко је овај човек знаш га добро свете,

због њега сва деца купују рекете.

Ко је овај човек за милост га моле,

он за милост не зна, он је СРБИН НОЛЕ!!!

 

:haha::haha:

 

Какво смеће.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio jednom jedan dečak.Zvaćemo ga Nole.Bio je sin pravične,ali jako stroge i siromašne majke po imenu Srbija.U dečaka niko nije verovao,niko mu nije pomogao(a ponajmanje majka),pa je morao da ode u beli svet da traži sreću.Prešao je na hiljade kilometara,mučio se u samoći,borio se sa siromaštvom,virovima,zlim čarobljacima,ogromnim aždajame,a jedio oružje mu je bio neki štap sa mrežom na vrhu.Kao onaj kojim se love leptiri,samo skuplji i veći. Kada bi ga nemani nakratko savladale,podizao bi se i pokušavao ponovo.I uspevao.O njemu su ljudi počeli da pričaju kao o nekom čudu.Za njegove podvige čula su i najudaljenija kraljevstva,a carevi su mu nudili ruke svojih kćeri,lepotica koje su se kupale na nekim čudnim crvenim tepisima.Učtivo ih je odbijao i nastavljao svoj neverovatan posao.Zabavljao je ljude gde god bi se pojavio.Bacali su mu cveće,poklanjali neke srebrne tanjire i vaze,obasipali ga novcem i pažnjom.Postao je bogat i srećan,ali nikada nije zaboravio svoju majku,mada je ona retko mislila na njega.Pominjao ju je gde god je stigao,govorio koliko je divna – iako se ponekad činilo da samo on u to veruje! – i da nisu tačne sve one stvari koje ljudi govore o njoj: da se svađa sa komšijama,da uvek bira pogrešne ljude,da u svojoj kući skriva zločince koje traži čitav svet,da je ponekad tako zbunjena da – iz čista mira – počne da se prepire sama sa sobom…Majka je uživala u njegovoj slavi.Pomalo je potisnula kako se ponašala u Noletovom detinjstvu . mada se on nikada zbog toga nije ljutio – i prigrlila njegove uspehe kao da su njeni.Bila je ponosna na njega:bez ičije pomoći,nevoljeni sin,ružno pače,pretvorio se u najpoznatijeg čoveka na svetu!…ovo će biti bajka za naše male klince….NOVAK ĐOKOVIĆ je sa samo 4 godine znao šta želi da postane – PRVI REKET SVETA! a SRBIJA treba da ga podrži i bude uz njega i kada padne,ne samo kada pobeđuje…..čovek je dokazao da je NAJVEĆI SRBIN MEĐU SRBIMA!! Nole svaka cast ;)

 

Пишу се и поучне бајке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da svi ocekuju moje cinjenice i sto se vise pominjem nego onaj isprdak iz Monte Karla .

 

elem :

 

Zato sto igra levom rukom a desnjak je , sprda se sa rivalima .

Zato sto ima 10 GS titula

Zato sto je prvu osvojio sa 19 godina , a neko je to uradio sa tek 21 .

Zato sto je u jednoj godini osvojio GS titula koliko neko za celu svoju karijeru .

Zato sto vodi u medjusobnim duelima sa svim teniserima .

Zato sto je osvojio sve GS turnire .

Zato sto ima zlatnu olimpijsku medalju .

Zato sto je kralj sljake .

Zato sto ima najvise Mastersa.

Zato sto je zaradio gotovo duplo vise para od turnira .

Zato sto mu je sponzor NIKE a ne neki kikiriki Serdjo Takini .

Zato sto zna da gubi .

Zato sto ne simulira povredu kad ga ne ide .

Zato sto ne predaje meceve zbog kikiriki povreda ili premorenosti .

Zato sto navija za Real Madrid .

Zato sto ima lepsu devojku .

Zato sto ima vece bicepse .

 

Zato je Rafael Nadal gromada za Njoleta , persona , covek , teniser .

 

Sto se tice finala , zasluzena pobeda Njoleta , igrao je svoj najbolji tenis , Nadal mozda sa 70% svojih mogucnosti .

Finale koje ljubitelji tenisa nece pamtiti , kakva ceremonija dodela nagrada , takav i sampion , sve nesto pokvareno , sumnjivo .

Namestili mu zreb da igra sa sve samim teniskim bogaljima , dok se Nadal kidao sa mnogo boljim teniserima i ako je bio bolje plasiran .

Jasno je da je celnicima svetskog tenisa u interesu da se prekine vladavina Nadala , jer nije humano kako je ovih godina terorisao rivale .

 

 

хахаха

Каква гомила патетике, види се да навијаш за Ливерпул.

Не пратим баш тенис, али свака част Ђоки (који навија за Милан, а не за којекакве пегавце из Ливерпула и напирлитане цигане из Реала).

Edited by iron will
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

 

Kakvi ste hejteri! Docek k'o docek, proslava k'o proslava... samo ne znam koj ce k* onaj Vlado Georgijev tamo :confused:

 

Fascinantno je to sto tako mala nacija kao nasa ima toliko talentovanih ljudi, a to sto nam zemlju vode idioti ne treba nikad dovoditi u vezu sa bilo cim drugim.

 

Hail metal--> sportisti su uvek imali los ukus za muziku, ali uvek najlepse devojke. pa ti vidi :bigblue:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...