Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Cela ta manifestacija je tuga... jebeno je sve amerikanizovano... :no: Nasa kosarka je veca od bilo cije i dozvoljavamo sebi da igramo ta sranja... :no: Zato smo tu gde smo sada... Igramo za jebene Slovence i Hrvate...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, докле год наши клубови освајају ту исту Јадранску лигу и од првих 5 заузимају прва 4 места, а на тим ол-стар мечевима док доминира Исток, а најбољи у тројкама и куцању су наши играчи, нећемо бити дибидуз у курцу, зар не? Добро дође уместо тренирања пред мечеве Евролиге и УЛЕБ купа! :srbija::veseli::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је глупа цела та ол - стар идеја преузета из говњиве америчке лиге. Њихова кошарка је циркус који се своди на потезе појединаца, за разлику од интелигентне игре која се гаји у Европи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam..mislim pretpostavljah da nisi :) no se zezam...

 

Evo Jorovic ode iz Zvezde...I wonder where he might go...

Поновило се оно што се десило кад смо довели Салета Обрадовића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, докле год наши клубови освајају ту исту Јадранску лигу и од првих 5 заузимају прва 4 места, а на тим ол-стар мечевима док доминира Исток, а најбољи у тројкама и куцању су наши играчи, нећемо бити дибидуз у курцу, зар не? Добро дође уместо тренирања пред мечеве Евролиге и УЛЕБ купа! :srbija::veseli::pivopije:

 

Pa da... al lose je da NASHA liga bude tako sekundarna i nebitna... i dalje stojim iz svojih rechi... IGRAMO ZA HRVATE I SLOVENCE, STO NIKAKO NE VALJA!!! Niakd necu podneti njihove ucene...

 

Мени је глупа цела та ол - стар идеја преузета из говњиве америчке лиге. Њихова кошарка је циркус који се своди на потезе појединаца, за разлику од интелигентне игре која се гаји у Европи.

 

:pivopije: Ja sam ucio da igram evropski, tj. glavom i mozgom... u Americi svi nerezosnki sutiraju, igraju za sebe, a ne za ekipu (casti izuzecim)...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet jedan razlike , svi koji su gledali mogli su da vide kradju , kad jedan klub ima 22 bacanja vishe naravno da ce da pobedi , i onaj faul Tripkovica nad Spanulisom nije postojao , Partizanu svaka cast , ali ne moze se protiv najboljeg u Evropi+sudija i bez Velickovica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... Palacio kad je krenuo na ulaz, bio je fauliran... sudija nije dosudio... Ajd sto imaju bolji igracki kadar, ajde sto imaju bukvalno 30 puta veci budzet od Partizana, ajde sto su domacini na toj utakmici, ajde sto su prvaci Evrope i Grcke, ajde sve, al da im sudija jos pripomaze... to je sramota... da takav veliki klub ne moze na normalan nacin da pobedi Partizan koji ima UBEDLJIVO (0 eura) najmanji budzet u Euroligi, pa cak i Uleb ligi, to je sramota... SRAMOTA!!! Jednom cu uleteti na teren i zabosti sudiju... provuci cu se uz uslovnu... jebe mi se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faul...ne znam, dok sam gledao tekmu uopshte to nisam pomislio, niti se secam da mi na replayu to ukazivalo..ne znam...u principu fer smo izgubili...da je Novica igrao mozda bi ovog puta ubacio odluchujuci shut ;) Anyway, ovo ionako slabo da je ko ochekivao da dobijemo..so, valja se truditi dalje, Ulker dobio Romu u gostima, shto je golema stvar za nas.

 

inache:

 

Doskorašnji član Crvene zvezde tokom praznika se preselio u Vršac, a očekuje se da uskoro potpiše ugovor sa ekipom Hemofarma, samo sedam dana pošto je na 'arbitraži' dobio raskid ugovora sa 'crveno-belima', piše 'Sport' od četvrtka. "Radi se o vanserijskom igraču, koji bi trebalo za mesec dana da uđe u takmičarsku formu. Kada se kompletiramo bićemo jaki kao zemlja," rekao je Miroslav Nikolić, trener Vrščana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...