Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

i ja verujem, kad toliko kukate valjda su vas stvarno pokrali

 

 

 

 

edit

hteo sam prvo malo da se sprdam ali necu da sipam so na ranu

ipak ste popusili za dva fajnl fora u jednom danu

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na sjajnoj sezoni u Evroligi.Nema im se sta zamjeriti...Sudije su dobile zadatak da zaustave Pekovica,kad pogledaju snimak shvatice i da su pretjerali.Odprilike 10ak sudijskih gresaka na Pekovicu a na svim ostalim igracama mozda jedna dvije.Bas providno ali moze im se izgleda...Sad samo da se uzmu ova dva trofeja pa da se polako sklapa tim za sledecu sezonu. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bih verovao u tu kuknjavu da nisu sudili grkljani...oni su nas toliko puta pokrali da je ovo sto groblje prica sigurno istina.

Meni je iskreno zao zbog vaterpola,i to jedino zbog toga sto su ih hrvati pobedili...soderski naravno.Ali za kosarku me zabole.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja evo 10 godina igram kosarku,pogledao sam milion utakmica ali ovakvu kradju jos nisam vidio.Faul pod kosem je relativna stvar i skoro svaki moze a i ne mora da se svira i obrnuto.Medjutim Pekovicu su maltene na dodir sa loptom svirali faul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja evo 10 godina igram kosarku,pogledao sam milion utakmica ali ovakvu kradju jos nisam vidio.Faul pod kosem je relativna stvar i skoro svaki moze a i ne mora da se svira i obrnuto.Medjutim Pekovicu su maltene na dodir sa loptom svirali faul.

 

bas to.najzesci je 3. faul pekovicev - kad okrete spliNtera, ovaj pada i sudija svira faul u napadu...pilcikas je stvarno babun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok, tau objektivno i jeste kvalitetniji tim, ali meni nije jasna jedna stvar, na stranu sudjenje.. naime pri skoro svakom "prekršaju" Partizana, imao sam osjećaj da će ti huani fernandezi, mate šimići, muslimovići, rakočevići i ostale boje i nacionalnosti preletiti preko reklama i pasti negdje u publiku a sve to da bi se svirala lična. Ono što sam gledao ličilo je više na pozorišnu predstavu nego na utakmicu, nije ni čudo što su momci igrali kao baletani.

 

koliki moron moraš biti da slupaš toliko para u tim da na kraju budeš primoran da kupuješ utakmice? Što se mene tiče ove godine je partizan osvojio EL.

Edited by cotoha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno...bilo je i gorih sudjenja...ali ovo svakako ide u Top 5!

Stvarno smeshno za ono unishtavanje Vranjesha i Pekovicja...ej bre,da Pekovicj dobije 5 lichnih,a da koliko se ja secjan nije koristio ruke ni tokom JEDNOG JEDINOG faula...znachi stvarno mi je smeshno...

No dobro,ne mozhe se recji da je neochekivano...Duletu svaka chast na svemu ovome,naravno i igrachima...Kada bi bar 50% nashih trenera imalo muda kao shto ima Dule,malko bi nas bolje gledali u evropskim mechevima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам гледао, Манчестер ми је ипак битнији, али сам чуо приче другара и углавном сви говоре о судијама и о неком закуцавању Вранеша. Шта је урадио човек?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeni njihov crnac je hteo da zkuca i Vranes mu je zalepio banancugu u stilu Dikembe Mutomba i naravno sudija svira faul,ja u zivotu nisam video cistiju bananu!!! A za Pekovica ne vredi uopste komentarisati. Toliko je jak da onaj smrdljivko SpliNter kad god je krenuo da se gura sa njim ispao je smesan jer se odbijao od njega kao od zid a usrane sudije su samo svirale faulove...

Edited by Rudolf_Schenker _Scorpions

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bih verovao u tu kuknjavu da nisu sudili grkljani...oni su nas toliko puta pokrali da je ovo sto groblje prica sigurno istina.

Meni je iskreno zao zbog vaterpola,i to jedino zbog toga sto su ih hrvati pobedili...soderski naravno.Ali za kosarku me zabole.

 

Znash shta, ja kad sam video na startu da sudi Al Pacino, odushevio sam se :da:

 

Taj chovek nam je pomoga u Indijanopolisu u finalu inache ;)

 

Ali...sad je neko drugo vreme, a i F4 se igra u Shpaniji, pa kako to da prodje bez shpanske ekipe? Evo danas Makabi izbaci Barsu laganeze..

 

 

I tako..ne mogu da troshim rechi, sinoc sam vec na pola 3. chetvrtine video "kol'ko je sati" i prestao da se derem u TV, ali sam ponosan na uspeh ekipe ove sezone, i shta u sve uradili, i koga su pobedili. Nadam se da ce se vecina igracha zadrzati i sledece sezone, pa da se stigne opet dovde, ako ne i dalje!

 

Malki offtopic, ali anyway, josh veca gre'ota za faterpolo...zadnji put kad gledah peterce, to je bilo sa 'rvatima, reprezentacija, chini mi se prosle godine..isto ispadosmo...ergo, mrzim peterce!

 

 

PS. Najsladji trenutak tekme mi bio kad u prvom poluvremenu sudije svirali simuliranje ciganinu Igoru, hahah. Mrsh, stoko.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo gledajte sada Zonu Press.. prikazuju sve napade u kojim su nas pokrali... otici cu u SOS, kupicu snimak, a onda cu ovim ciganima to da nabijam na nos... :da: Naravno da cu da se zalim na sudije, kad nas ocigledno kradu...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malki offtopic, ali anyway, josh veca gre'ota za faterpolo...zadnji put kad gledah peterce, to je bilo sa 'rvatima, reprezentacija, chini mi se prosle godine..isto ispadosmo...ergo, mrzim peterce!

Ja sam tada bezao iz skole da bih gledao utakmicu. Pricacu ti kad se vidimo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo gledajte sada Zonu Press.. prikazuju sve napade u kojim su nas pokrali... otici cu u SOS, kupicu snimak, a onda cu ovim ciganima to da nabijam na nos... :da: Naravno da cu da se zalim na sudije, kad nas ocigledno kradu...

 

i ja bas gledam i ne verujem sta su svirali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...