Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Odlično odigrano. Tepić prodao dve biten lopte, ali je bio super u suštini. Teodosić i Tripković jedna velika nula. Veličković-Krstić-Mačvan-Raduljica FENOMENALNO. Paunić jako dobar u odbrani i skoku, mali Bjelica uhvatio 2 bitna skoka, veliki moral boost za njega. Marković - savršena odbrana. Djea. :rockdevil:

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Победисмо цигане. :cool: Мачван одиграо феноменално..као и Новица, с тим што се он на крају мало испромашивао.

Плејмејкери су нам ужас. Не могу да погоде ни бунар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Искрено, нисам очекивао победу, чак сам помишљао да не гледам утакмицу да се џабе не бих нервирао. Наравно, зајеб'о бих се никад јаче. Свака част момцима, идемо даље, сад само мирно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macvan i Novica odlicni,Bjelica i Raduljica iznad ocekivanja.Plejevi da se poprave u napadu i bice odlicno.Tepic odlican,Tripkovic solidan,moze to i bolje.Dobar je i Kosta.Paunic je lud. :)

 

Edit-Krle kapiten vrhunski odigrao.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da nastave ovako...sutra je prelomni trenutak,vjerovatno ce biti gusto.

 

Btw. prenos grcke televizije utakmice sa Makedonijom:

ју, види, Македонци играју баскет. а ја мислио да се само баве производњом галантерије за спортска дешавања -

семенке, кикирики, пистаћи...

Edited by Генерални

Share this post


Link to post
Share on other sites

ју, види, Македонци играју баскет. а ја мислио да се само баве производњом галантерије за спортска дешавања -

семенке, кикирики, пистаћи...

 

Ту им је Врбица Стефанов, тај им је пре 10 година округло био капитен.

Сећам се да нам је тада у Француској убацио 25 поена, тако нешто беше...

 

Сјајна партија наших, вечерас. Крстић се борио као лав, капа доле мајстору на пожртвовању.

Перфектна одбрана, врло рано смо им зауставили бекове, стекли завидну залиху...али, мали проблем наших јесте неискуство, тако да смо прилично брзо прокоцкали 19 поена предности, на моменте им дозвољавали муњевите контранападе.

Трица Мачвана након мајсторске финте - прајссслес! :rockdevil:

 

Нисам очекивао да ћемо овако држати фаворите бр.1 на удици. Свака част Дулетовим пуленима.

Мељемо даље, сутра Змајчеке!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako je lepo biti Srbin !!!

 

Kakvo srce imaju Novica, Krle, Macvan, Paunic, ma skoro svi su odigrali dobro

 

Kvota u atlantiku na nas bila 6,5 bez hendikepa, selo mi ko kasika u eurokrem :)

 

Prelepo vece !!

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...