Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Najveci problem Partizana je onaj govnar Bozic , pa njega nek posalju da igra za repku ali rukometnu , taman kad nam treba odbrana on pravi glupe faulove grudima , potpuno nepotrebne ,posle kojih uvek po pravilu slede bacanja . Ubedljivo najgori igrac Partizana ove sezone ,ubedljivo , ko suprotno kaze nema pojma o kosarci .

Zahvaliti mu se na dosadasnjim sezonama i dati mu kartu u jednom pravcu , dosta vise sa njim .

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Zvezda ce, nataknem ih sve redom, lepo sam rekao da necu da pratim te supke ove sezone...ova raspala Igokea je mogla samo Zvezdu da dobije na strani...

 

Dao bog da ispadnemo iz lige da vise ne gledam tu patnju, a sledece kolo gostujemo Zadru, taman da se overi zadnje mesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije katic kriv , jawai je sirovina i to ona bez mozga. valjda je svima jasno zasto su ga najurili iz nba.

 

dobar je sejt. i moze da napreduje samo. fora je sto on sa 24 nije gotov igrac, vec kao neki "talenat"...

mene vise nervira sto dzerelsa boli kurac da igra. mislio da ce se opametiti kad vujanic dodje, al... :no:

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па ми смо ионако против Јадранске лиге, тако да нам неће тешко пасти... icon_mrgreen.gif

Само Српска синалко наша лига!

Edited by iron will
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја сам за домаћу лигу, али да се циганима забрани учешће у скупштини лиге и доношењу одлука у вези исте, бар за 50 година, због удела у стварању Јадранске лиге.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to bi bilo umesto NLBa, ne bi sigurno igrali dve lige odjednom. :) Ne znam koliki je naš interes ovde, ipak je to samo jedan klub iz naše zemlje, kad bismo imali dva mesta bilo bi drugačije, da igramo mi i Superfund.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sviđa mi se ta ideja. "Region" je potpuno neprirodno sačinjen. Služili bismo kao kanta za nabijanje najjačim ekipama i nikad ništa ne bismo osvojili. Ovako je lepše, radujemo se kad neki put u Evroligi dobijemo PAO, Olimpijakos, Efes ili Makabi, i plus ostvarimo mnogo veći uspeh zahvaljujući tome. E sad, ako bi nam učešće u jačoj ligi donelo jače sponzore, veći budžet, mogućnost da kupujemo bolje igrače i dobijemo A licencu u Evroligi, onda bih možda i promenio mišljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe ova Mediteranska liga je ono sto se zove nepristojna ponuda.Kako god Partizan da odluci tesko da ce biti zadvoljan.

 

Buduci da organizatori ukazuju cast srpskom sampionu i JEDINOG ga pozivaju da igra u toj ligi velikana, odbijanje bi prestavljalo ludost!

 

Sa druge strane tamo su ipak malo jaci timovi od Cedevite pa bi Partizan utonuo u dubok san bar kad je titula u pitanju.Da li bi unapredio svoju igru to je pitanje, ja mislim da bi, i kako ce celnici Evrolige da gledaju na ovaj projekat, sve su to bitne stvari na koje cemo tesko dobiti odg.

 

Eto ja sam za, da kantamo Bugare u Sofiji :twisted: .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gledam na taj predlog i kroz političku prizmu. Lično sam za što čvršće povezivanje bivših jugoslovenskih republika, pa zato podržavam i da klub za koji navijam nastavi da igra u ligi u tako definisanom regionu. Ovaj drugi region me više podseća na Osmanlijsko carstvo, a za to baš i nisam toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad je pravo vreme da se uceni Jadranska liga !

 

Licno i sa sportskog ugla gledanja , vise bih voleo da Partizan ostane u NLB ligi , ipak bez Partizana srpska klupska kosarka nema smisla . Ali sa druge strane jasno je da je Jadranska liga rupa bez dna , gde nema zarade , gde je sudjenje uvek na stetu srpskih klubova i gde sav kajmak pokupe hrvatski i slovenacki klubovi .Ako bi se to promenilo NLB liga je bolje resenje .

 

Ova mediteranska liga se komotno moze nazvati siptarskom ligom , grci,turci,arapi , buLgari , sve moj do mojega . Partizan u toj ligi nikad ne bi usao u f4 tako da ne vidim poentu , imali bi najgore sudjenje , kao sto imamo sad i u Evroligi a svu zaradu bi pokupili grcki cigani i zidovi .

 

Sve je ovo posledica bivse zvezdine antisrpske klupske politike , kad su zajedno sa cibonom osnovali Jadransku ligu , sad u opste ne bi smo diskutovali o ovome , dvorane u Leskovcu,Cacku,Kragujevcu,Subotici , Kraljevu,Novom Sadu , Vrscu,Beogradu... bi uvek bile pune , i opet bi se stvarali talenti , ovako presipanje iz supljeg u prazno .

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Курац би дворане биле пуне. Ено Хемофарм ни сада не гледа више од 2000 ћутолога, а у осталим градовима би публике било само када долази Партизан.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...