Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Fantastican uspeh , nisam se ovome nadao , koliko znam idemo na Tau keramiku , sta bude bice , ali posle ovakve pobede nista nije nemoguce !!!!

 

Kecman i Palasio igraci utakmice , Pekovic je takodje bio odlican , jes dao svega 11 poena , ali nije forsirao i maksimalno se podredio ekipi sto je za svaku pohvalu !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene i dalje uzasno boli glava :(

pocela je da me otkida sredinom trece cetvrtine od nerviranja i ne popusta i dalje :)

jbt kako lepa utakmica, neizvesna do kraja i onda ono najbolje Partizan ide dalje!!!

Steta samo za one baklje i rolne, nadam se da nece mnogo kazniti Partizan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem u pobedu, 'besh mu mater. Sad il' nikad.

 

JEL' SAM REKAO BRE!!!! JEL' SAM REKAO SESTRU VAM NEVERNICHKU!!!!! NAJJACHI!!!!! NEMAM RECHI ZA OVO VECHERAS!!!!!!

 

PAZI KRALJA SAD:

 

7 KECMAN, DUSAN 33:17 16 5/8 0/3 6/6 3 10 13 5 1 4 2 3 26

 

 

AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

 

DULE KECMAN VRHOVNI BOG VAVILONA!!!!!!!

 

NEMA DALJE!!!!!!!!!!!!

 

 

CRNO-BELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

 

da, a inace su igracki jaci od pao-a

ili mislis da nece moci da podnesu breme favorita :)

Partizan ce da izgubi zato sto je psiholoski slab.

 

Tishina.

 

Jes da sam zvezdash, ali mi je puno srce sad, najvishe zbog onog jasikevichiusa xD .

 

Reci Bato koja je ono stoka! Znachi ja i drugar 'teli chashama da gadjamo TV kol'ko nervira.

 

:) :) Он једном и Урош једном.

 

 

Елем, ја сам вечерас дивљао више него сви гробари са којима сам гледао, а било их је бар 30 - 40. Урлао, скакао, јео нокте... Утакмицу су решили Новица тројком коју је најавио још пре утакмице и Спанулис који је испао пичка јер није хтео да прави пети фаул приликом улаза Паласија. Јебем ти дебила који не прави личну грешку да би још 30 секунди, а екипа му губи 5 разлике. Свака част свима, од Паласија до Вранеша који је исто одиграо јако лепо. Пековић је одиграо врхунски, као и Кецман, за којег одавно говорим да је најбољи кошаркаш у Партизану.

 

СВАКА ЧАСТ!!!

 

СРБИЈА!!!

 

 

Trebao si b'ate kod mene da dodjesh, ja i drugar 'teli da popizdimo, ali na kraju - VICTORY!!!! I otvorismo Jack Danilesa :D

 

Velickovicu se vratila ona promasena trojka u zadnjoj sekundi u prvoj utakmici , na najbolji nacin , ko se zadnji smeje ...

 

Ja ono moram nekako da nabavim snimak da mi ide na Screen saveru i na mobu i na kompu! : )

I ono i Palasiovo polaganje zadnje!!!! KAKAV POTEZ ZIVOT TI JEBEM!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam prije pocetka Top 16 da me ne bi cudilo da prodju.Ovo je prije svega uspjeh Partizana kao kosarkaskog kluba,koji je sponzore za ovo morao traziti u R. Srpskoj,pa tek onda Srbije.Valjda ce sledece sezone neko ispraviti gresku i investirati koji dinar...Tepic i Velickovic su na ovoj utakmici postali igraci.Mogu zamisliti koliko im je samopouzdanje trenutno.

 

Sto se tice Top 8,sve je otvoreno! U Pioniru mogu dobiti i Lakerse :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

PALASIJA U SRPSKU REPREZENTACIJU!!!ODMA' BRE!!!AKO JE TO IKAKO IZVODLJIVO!!! :rockdevil:

 

 

 

izvodljivo jeste i jos nam treba Omar Kuk i eto nam tandema sa kojim mozemo da uradimo nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' sada malko jasnije shto ovakvu utakmicu treba imati i snimljenu?

 

da. :pivopije:

 

izvodljivo jeste i jos nam treba Omar Kuk i eto nam tandema sa kojim mozemo da uradimo nesto

 

kakav crni kuk?on kao i tadija moze da odigra protiv heliosa, sirokog...protiv malo jaceg tima ga nema...seti se protiv besiktasa, na 2 utakmice sut za 3 0/15!

Share this post


Link to post
Share on other sites

KRAAAAAAAAAAAAAAAJ!!! Srce mi je u jednom trenutku prestalo da radi... otezano sam disao... posle svakog datog poena zahvaljivao Bogu... i na kraju - POBEDA!!! Bio sam na utakmici i proveo jednu zaboravnu noc... Ovo cu prepricavati unucima... :D:srbija:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad malo 'ladnije glave da iskomentarishem sinocnu istoriju, i oda'nem po tastaturi. Izvinjavamo se na kaps loka :)

 

Kako je krenula tekma, odma' sam pa' u nervozu. Ne valja kad Partizan onako rano povede i vodi celu tekmu, koliko god glupo zvuchalo, pokazalo se ove sezone da su slabi kad je odrzhavanje prednosti u pitanju. I josh prvih par minuta stvarno previshe ludo bilo, bilo je 14-11 na semaforu posle manje od 3 minuta igre! 5/5 i 4/4 shut iz igre. Ali za razliku od Paoa, mi tu chetvrtinu zavrshismo u istom ritmu, i ako ne greshim, bocnusmo tad 4, ak' ne 5 trojki. Palasio, Bozic, Tepic, od kojih najvazhnija ona u zadnjem napadu. Eh, ali kasnije je Petic "vratio" te trojke, kad 2x u zadnjoj chetvrtinu odradio "preko pola" tzv. A ja mislio da su takve gluposti kod njega proshlost. Tripko jeste u uspnu forme, ali sinoc nije mogao jadan da se opichi. Jedini sa negativnim indeksom kod nas, opet glupi faulovi..

Imali smo bash mrtve periode u 3. a i 4. chetvrtini, posebno kad Tepic i Tripko gubishe lopte, i tad smo za par minuta imali 5 vishe izgubljenih lopti (sa 7 na 12 ak' se ne varam, shto je opet super, s obzirom kol'ko inache gubimo). Ali onih zadnjih 5 minuta je najboljih 5 minuta koje je Partizan odigrao ove sezone! Dakle od kosha Batista za 64-66 pa na dalje. Kad su svi mislili da ne mozhemo da se vrnemo i da ih je pritisak definitivno pojeo, momci su ustali i razbili! Ona Novicina trojka mozda nije u poslednjem minutu, ali verujem da je to "vracena" trojka koju je promashio u prvoj tekmi za pobedu. To i onaj ludi crnac sa ulazom su kljuchni detalji. A ni Kecmanov skok u napadu za +4 ne treba da se zaboravi. Obozavam tog choveka. Chovek tekme, jeste sinoc u par navrata glupo izgubio loptu i sl. ali sveukupno taj chovek nastavlja da me odushevljava, najkorisniji chovek koga imamo! Pekovic je opet dobro odigrao, Vranesh iskoristio svoje minute k'o chovek. Vitkovac takodjer..ma ljudi su ginuli po terenu, i da su izgubili, ne bi mi bilo zao, jer je sinoc ostavljeno srce na terenu. Na srecu, taj ulog se isplatio, i sada smo na korak od tog famoznog fajnal fora, a na putu je zajebani Tau, koji ima dobru ekipu, ali nije nepobediv, i ja verujem u pobedu u Pioniru, u zadnjem Partizanovom evropskom duelu u Srbiji ove sezone, a ako jednu pobedimo u Shpaniji, pa...uhhhh...ne smem ni da pomislim.

 

 

NAPRED PARTIZAN!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...