Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Nemci jos vise,pa svejedno svrsavas na njih. :D

 

bolje iskren neprijatelj nego lazni prijatelj ;)

 

a ova saopstenja iz uprave Zvezde su blago receno smesna,kad cete vec jednom casno priznati poraz bez preseravanja,derbi jeste bio izjednacen,Partizan je iskoristio jednu od svojih sansi i to je to,dokad vise ovi debilni izgovori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

VARVARSKI JE NAPAD NA SASU ILICA!!! :D

 

A za Evandra, POKUSAJ UBISTVA!!!!

 

Kao sa Vinnie-jem Jones-om da su igrali...

 

 

Treba da zajebu vise prepucavanje i da uzmu malo fudbal da igraju, vise su smorili, posle svakog derbija proseravanja za cije je citanje potrebno vise vremena nego da odgledas derbi.

 

Posle domace lige ova liga sampiona veceras mi izgleda ko cirkuska tacka, ne moze covek da se na cudi kako se igra fudbal.

 

Majmuni nece da potrce, kao leba da ne jedu. Jebe mi se ko pobedjuje koga i ko je bolji, nek se igra kvalitetan fudbal, nek se sudi regularno, kvalitet ce sam da ispliva i same ce stvari da dodju na svoje mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

О којој лиги шампиона ти причаш. О Реал-Барса од синоћ. Па више фудбала је било у првом полувремену дербија него за 90 минута ел класика.

Е сад што је на ЛШ било много више народа и што им стадион сав шљашти то је друга ствар. Па од 4 екипе у полу финалу само је Манчестер играо фудбал.

Не кажем да су Партизан и Звезда јачи од Барсе, Реала. То би било првокласно баљезгање, али овај задњи дерби је био доста добар. Опет да се вратим на Реал и Барсу. И они се бију, ваљају по терену, симулирају више од било ког друго тима на свету, јуре се са судијом после сваког фаула, али они су Реал и Барса и ко не свршава на њихове "мајсторије" тај нема појма о фудбалу.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, распали Шалке је избацио званичног првака Европе и света тако што им је дао 5 у гостима.

Јесу они најслабији од ове четири екипе али су 100% поштено дошли до полуфинала што не можемо да кажемо за барсу коју су братски прогурале судије против Арсенала.

Edited by serblackbeard
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam ni rekao da su neposteno dosli,svaka njima cast.Vec da su raspad teski,i to su pokazali protiv Mancestera.Leonarda moze i moja baba pobediti,strucnjak.

I kakvo bre guranje protiv Arsenala,ljudi moji da li ste vi gledali tu utakmicu?!?!?

Edited by lemmy sixx
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сумљив пенал, сумљив црвени Персију па ево опет сумљив црвени Пепеу.

 

Све су то ситуације које могу али и не морају да се суде и све те ситуације се свирају у корист Барсе.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја мислим да је најбоље кад је прича о дербију и ривалству да се не прозивамо. Чисто да би цигани престали да смарају како су сви опседнути вама. Не лапрдај више и посвети се нечему што није "Ви сте опседнути, ми смо највећи.".

 

 

 

Нисам ни у једном посту кењао како смо највећи, проблем овде је што сваки други пост почиње са циганштуре ово, циганштуре оно. А ја се трудим да што више пишем о спортским темама, утисцима са утакмице итд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам ни у једном посту кењао како смо највећи, проблем овде је што сваки други пост почиње са циганштуре ово, циганштуре оно. А ја се трудим да што више пишем о спортским темама, утисцима са утакмице итд.

 

 

Наравно да почиње, играо се дерби, јебем му матер. Хвалиш себе, понижаваш противника и то је то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да почиње, играо се дерби, јебем му матер. Хвалиш себе, понижаваш противника и то је то.

 

 

Па јебем му миша, прелистај стране, тако је пре, за време и после било које утакмице :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази, Лукић је председник клуба за који навијаш, не видим уопште како можеш да кажеш некоме да су прозивке имбецилне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/zvezda-odgovara-ne-zelimo-da-karadzic-vodi-partizan-41562.html

 

Smatram da ovim saopstenjem, ali i prethodnim saopstenjima FK crvena zvezda siri neistine, govor mrznje, netrpeljivost, plasira dezinformacije, lazi, lazne optuzbe i vrsi nadasve smisljenu, perfidnu bolesnu kampanju vrlo opasnu jer poziva na mrznju i nasilje i sve to iskljucivo i samo usled SOPSTVENE NEMOCI NESPOSOBNOSTI I OCAJANJA. FK cz (ili bar ljudi koji daju ovakva saopstenja) su teski bolesnici kojima hitno treba adekvatna lekarska terapija a najmanje potrebna dodatna medijska paznja. Toliko.

4 puta zaredom, 28.04.2011 17:43

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to sto ste osnovani u zagrebu i sto vam tudjman bio predsednik nema veze..........

 

Nema veze, jer je tada taj predsednk bio partijski drug sa vasim Krcunom , oboje komunjare .

Sada posle ratova 90-tih , vas izbornik je ustasha koji je novcano podrzao oluju, koji se grli sa Njofrom i zalaze za etnicko ciscenje... e to nije isto .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj mi da vidim te podatke negde...... grli se covek sa svojim predsednikom,sta fali jbg?

ima veze,krcun je srbin koji se borio za oslobodjenje,to sto je komunjara je druga prica. a tudjman je... nemam ja nista protiv hrvata niti protiv bilo koga drugog,nisam sovinista,nego mi samo nije jasno sto se tako busate u grudi i prozivate nas za hrvata prosineckog(koji je legenda fudbala) kad ste bre vi OSNOVANI u sred te iste hrvatske! kako to? za sve ostalo smo mi ustase a to sto vama korenu sezu odatle je nebitno. pa vi ste bre ustaski klub jbt.....

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da imassh mozak shvatio bi da je to obicno udaranje kontre , jer su vam prolsih godina bila puna usta Tudjmana i Partizana kao hrvatskom klubu , ove sezone ste se proustasili i naravno da navijaci Partizana zajebavaju navijace NK CZ

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...