Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

http://sportal.rs/news.php?news=63124

 

Vraca se Karleusa, barem neka vajda od toga sto su u nasoj ligi jadni igraci najbolji.

on covek sam nije verovao da ce tamo igrati...mislio da odvede onog njegovog blavora na jednogodisnji izlet u spaniju...blaga klima,locu se kokteli i te fore...

 

Sto je usralo Mezengu. :haha:

 

vrhunski gol...u nasem fudbalu u poslednjih mnogo godina najlepsi...necu da se usudim da kazem najlepsi da ne bi neko dosao i rekao kako je bobek sa krpenjacom 67e u derbiju dao go makazicama sa pola terena,al ne postoji snimak,al moj djed se seca...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kome nama?opet si precerao sa domacim sokovima od kajsija...

 

inace,zaboravih da kazem...bio sam na tekmi...kako je vrhunski biti na zapadu i slusati one penzose sa pretplatnim kartama...kako ljudi lupetaju,ja sam umirao od smeha 90 minuta..."sta vise padas koji kurac,mislice sudija da imas secernu bolest" :haha: ja sam se kocio od smeha...inace,tekma blagi ocaj...ovi iz javora sto ne znaju,pa to je neverovatno...njihov lik sa brojem 32 me je odusevio...lik ima jedno 15 kila viska...ko da je na ragbi dosao...veze nema sa loptom,ne moze da se pokrene,al je sve razgrc'o oko sebe...lik je kraljina...tekma dosadno,oni nabijali ka golu vose,po principu ko nabije taj i dobije,a vosa kao neku taktiku,boze ti sakloni...sve kroz sredinu...ipak je nas fudbal onaj stari ruski iz 76e godine...samo frontalno ka golu...super su oni postavljeni takticki...kada gosa ispucava bas se lepo vidi kako su postavljeni takticki...4-3-3 ili 4-2-2-1...ja bio tacno na sredini na zapadu...samo sto je problem kada vide loptu,svi se sjate u sredinu...blavori...oumaru veze nema,kao i svi na terenu,al se covek trudio kao da je finale lige sampiona...odusevio me je zalaganjem...najbolji na tekmi...onaj sudija neki boze sacuvaj...kakve su ono odluke,boze ti sakloni...da je imao priliku,svirao bi im tropenal...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коректан судија, судио нам је 2 пута, против Хајдука из Куле и против Слободе из Ужица, нисам га запазио нешто претерано на тим утакмицама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цигани покуповали север, а на ЈНА до синоћ продато 856 карата за југ. Туга.

Сутра смо другари и ја на западу, јебе нам се и за Забрањене и за Алактразе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цигани покуповали север, а на ЈНА до синоћ продато 856 карата за југ. Туга.

Сутра смо другари и ја на западу, јебе нам се и за Забрањене и за Алактразе.

mislim da se postavlja pitanje za koga ces navijati...

 

Ко год да суди, онај ко изгуби ће се жалити на судије. :bigblue:

Такав смо народ.

 

a izgubice onaj koji nije platio sudiju...

takav smo narod...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...