Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Kad ce ljudi vec jednom shvatiti da je u Crvenoj Zvezdi trener apsolutno najmanji problem?

Mogu ih promijeniti jos 30, kao sto ih i mijenjaju, ali dok se sve druge stvari koje ovaj klub cine smrtno bolesnim ne promijene, nikakvih uspjeha ne moze biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ce ljudi vec jednom shvatiti da je u Crvenoj Zvezdi trener apsolutno najmanji problem?

Mogu ih promijeniti jos 30, kao sto ih i mijenjaju, ali dok se sve druge stvari koje ovaj klub cine smrtno bolesnim ne promijene, nikakvih uspjeha ne moze biti...

U jebote,otkrio si toplu vodu.Naravno da je to tacno,ali kada je trener po svim parametrima neuspesan,treba ga menjati i stanje u klubu nema nikakve veze sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta se time dobija? Svaki put sve od nule i sve ispocetka u bolesnom okruzenju...

 

To vec imamo priliku da gledamo, promijenili smo dvocifren broj trenera u posljednjih nekoliko godina i?

 

Samo uzalud trosimo ljude, a danas u klubu uz upravu i ljude sa strane i okolo ni jedan trener na svijetu ne bi mogao napraviti bilo sta vrijedno pomena.

 

Prosinecki je ipak ucinio da ova nesrecna grupa ljudi u nasim dresovima barem s vremena na vrijeme zalici makar na amaterski fudbalski klub. I tvrdim da nema trenera na svijetu koji u ovom okruzenju u Zvezdi moze promijeniti vise od 5% bilo cega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MONDO: Potukli se Mezenga i Petković!

26. novembar 2011. 20:31 > 20:38

 

Na putu ka svlačionici došlo do sukoba dvojice fudbalera Crvene zvezde, koje isprva nije uspeo da razdvoji ni Robert Prosinečki.

 

Promašen penal, dva primljena gola, naposletku i tuča - to je neslavan bilans 141. "večitog derbija", iz ugla ekipe Crvene zvezde.

 

Crveno-beli dres obrukali su Nikola Petković i Bruno Mezenga, koji su se međusobno potukli u tunelu koji vodi ka upravnoj zgradi Sportskog društva i svlačionicama, saznaje MONDO od očevidaca sukoba.

 

Palo je nekoliko udaraca, Petković je vređao Brazilca i na rasnoj osnovi, a na kraju su ih razdvojili pripadnici Žandarmerije, pošto to nije pošlo za rukom šefu stručnog štaba Robertu Prosinečkom.

 

(MONDO)

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pronela se priča da je Nikola Petković ušao u klinč sa Brunom Mezengom.

"Nije tačno, ja sam razdvajao Mezengu, ali ni tu nije bilo fizičkog kontakta", rekao je on novinarima po izlasku iz svlačionice.

 

Usledilo je logično pitanje od koga ga je razdvajao

 

"Ne znam", rekao je Petković i dodao: "Dosta mi je više tih priča o meni, od kada sam došao nisam reč rekao. Pitajte Mezengu".

Razdvajao ga od samog sebe. :rockdevil:

Edited by Millosh_024

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ми се смрзавамо к'о пичке, закопчани до грла, са капама и дугим гаћама испод тренерки, а нека риба иза нас у шорцу и свиленим чарапама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Катастрофа јебена. Не могу да верујем како је онај идиот шутнуо пенал,није здраво колико бре њих боли курац за Звезду. Сезона пропала,дати шансу неким омладинцима,одјебати разне Рељиће,Борхе,Петковиће одмах. Једино добро што се од овога може да се изроди је да она два кретена оду из Звезде,заједно са оним говнетом Весићем.

Вукић и Шћеповић су нам дали голове,јеботе живот.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ми се смрзавамо к'о пичке, закопчани до грла, са капама и дугим гаћама испод тренерки, а нека риба иза нас у шорцу и свиленим чарапама.

jesi ti razapnuo juznjacku zastavu?

 

vukic ga je dao majstorski,dzabe sva prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penal ko kuca . Nema sanse da udari i ruku i nogu u isto vreme jaka lopta i da se odbije ovako !? Ti onda nikada igrao fudbal nisi. Ruka ko oparena ide u nazad , zna se kad je lopta vruca da ne izmisljamo . Brat Rnic je ispostovao i ovaj put , ali avaj ...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...