Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Jebali vas jebeni grci i ko ih prozva braćom. Jebo vas i Olimpijakos i PAOK.

Kako je mogu da gledam na PAOK kao svoj klub, i kako cigani mogu tako da gledaju na grčke cigane, nikad mi neće bit' jasno.

Edited by Andrija Smith
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijam za Zvezdu ali je smesno ovo saopstenje. Cini mi se da to rade samo kako bi skinuli odgovornost sa sebe. Bilo bi nezasluzeno uzeti titulu nakon penala a jos bi smesnije bilo izaci sa ovim timom i ovakvom igrom u kvalifikacije za LS,mada ni Partizan nije mnogo bolji. Na zalost i jedni i drugi ce da sluze za poboljsanje gol razlike prosecnim evropskim timovima. Prema tome radujte se grobari do treceg kola kvalifikacija,ako i do njega stignete,Lige Sampiona vidjat necete isto kao i mi :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, navijam za Zvezdu citav zivot, ali ono proslo, a posebno ovo posljednje saopstenje su otprilike neki rock bottom. Ispod su samo rudari.

 

Tesko da moze jadnije.

 

Od Lukica & Adzica mi se bukvalno povraca. Priznaj jebeni poraz, ljudi te pobijedili u OBA derbija, u prvom si 50 minuta imao igraca vise i nisi ni priprijetio, a onda i ovaj koji na kraju ne bi ni bio bitan da spasilac (ali minutaze igraca Raje Bozovica) Dr Dostanic nije u tri dana izgubio simbolicnih 5 bodova...

 

Doduse, barem vise ne idem na utakmice od kada su igraci izasli u majicama Pravda za Urosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa propagandom... Ali nikakve, samo sam protiv toga da po klubu za koji navijam vrsljaju barabe poput Mijovica, Bozovica, malog Miskovica, Arkana ili vec koga god! A posebno da razni likovi cetvrtastih faca sa severa vode klupsku politiku.

 

To ti kazem iz prostog razloga jer sam na utakmice poceo da idem jos 1990. godine i odgledao sam ih na desetine i desetine i vrlo dobro znam o cemu govorim.

 

Ukoliko mislis da to nije tako, tvoje pravo. Sad mozes i da uzivas u plodovima takvog rada. I u domacoj ligi i u evropi...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kenjaju sa ovim saopštenjem. Neka je i tačno ovo što pričaju (ponešto jeste), pukli smo oba derbija, pukli bodove na nekim kikiriki utakmicama, s obzirom kakva je situacija u klubu bila kada je došla ova uprava, mislim da im niko ne bi ni zamerio da su jednostavno džentlmenski prihvatili poraz i počeli već da razmišljaju šta činiti za narednu sezonu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...