Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Poz ljudi, imam tri retro dresa premijer ligasa na prodaju, pa ako je neko zainteresovan neka se javi na pm.

 

Svi su Made in UK

 

Aston Villa 1994-1996 Odlicno stanje 1800 Velicina XL

Liverpool 1996-1998 away Odlicno stanje 1500 Velicina M

Newcastle United 1997-1998 away Kao nov 2000 Velicina M

 

DSC00117.jpg

 

DSC00105.jpg

 

DSC00111.jpg

 

DSC00114.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dresovi su prelepi , Njukasl je extra !!!

 

Navijao sam juce za Arsenal , mnogo bolja igra kad celu tekmu igra Volkot , ali da budemo iskreni , nije to neka bombasticna igra tobdzija vec kardinalne greske odbrane Celsija .

 

Kad se vec prica , slazem se , bilo bi jako dobro da u Premijer ligi gledamo jedan Lids , Notingem Forest , Kristal Palas ,Sefild Venzdej ... , pun mi je kurac raznih Fulama , Vigana , WBA , Vulverhemptona ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

А изгледа да је само мени симпатичан Сити.

I meni su simpaticni

ko jutarnji proliv

 

Ја не могу да верујем колико играчи Арсенала одбијају да шутирају са више од 5 метара.

 

Pa, Fabregas je dao 2gi sa 12m , doduse jeste bio prazan gol pa pretpostavljam da ce onda otrcati samo 10 kaznenih krugova umesto 20..

Edited by metal guru
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njukasl je mogao da izvuce makar remi,jbg Bejl trci kao zmaj

u ostalom tako im i treba kada nece pravom coveku da daju loptu u noge

andy-carroll-v-coventry2_display_image.jpg?1288968095

:wub: :wub: :wub:

 

 

a da i da kazem da onu prokletu jevrejcinu Avrama Granta treba otpustiti ako sledece kolo ne pobedi Wolverhampton!

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

izmedju ostalog,jbg moze se od njih napraviti solidna ekipa samo da se dovede normalan napadac,veznjak kreativac i stoper

onaj Ben Haim je ocaj ali jevrejski lobi,ne mozes nista protiv istog(nadam se da ce mu se uskoro zavrsiti pozajmica ako vec nije)

a i ne razumem zasto Noble ne igra

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

vest hem za opstanak ima tim...realno,po igracima za sredinu tabele...nemaju nesto,a to je trener...imas ti u vesthemu igaca koji vrede...apson reprezentativac,grin igra(nema boljih za golmana,a on je krs),parker i kol povremeno u engleskoj...boa morte je dobar,jes da ima 32,al moze on da igra...tomkins je ok za svoje godine...nece biti igracina,al je ok...ustvari,moze,al polako...fober da nije narkomancina i u stilu "idem da locem po kaficima"bi bio iznad proseka...obina je mlad,al mu fale jake tekme...pikione radi dobro,vidi se da zna u napadu,al je pomalo sisa...ovi ostali su tu da popune mesto u timu...nobl je vec godinu ipo dana skurcao,al jako je skurcao...ocekivalo se od njega da ce biti zver,al kurac...trenutno je onaj nesrecnik kovac bolji od njega...meni ne ide u glavu sta je sa hiclspergerom...standardni igrac nemacke,pa prs'o u laciju,a ovde ne igra...da se vrati covek u formu,jebo bi po terenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...