Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Rezultat odlican u odnosu na igru . Totalno bezidejno , ni jedan pojedinac ne zasluzuje prelaznu ocenu . Zao mi je sto to konstatujem ali mnogo je bolje da Babel igra umesto Jovanovica , jednostavno Lane igra u grcu , obavezno mu treba gol da se psiholoski digne .

Treba izdvojiti i nedosudjen cist penal u 83 minutu za Liverpul , to me je i kostalo tiketa jer sam igrao 1 hendikep.

 

YNWA !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neki Englez, ili bar Britanac, u tom nekada uspesnom klubu, engleskom pandanu FK CZ?

Dokle vise ova ciganija? Taman se broj glupih frankofonskih nigera smanjio a pristize isto to samo malo drugacije. Uzas!

 

 

Која циганија? Доводиш одличног играча да замени Маскерана. То није циганија, то је памет. С обзиром да за Маскерана тешко да постоји достојна замена, Португалац је одлично решење. А Кончески је нови леви бек, с обзиром да смо на то спали, он је још и добар. Слажем се да више home grown играча треба да излети из академије, а с обзиром да Liverpool поседује одличну, моје веровање је да ће у наредних неколико година полако играчи са исте да замењују Gerrarda, Carr-u и екипу. И, молим те, не пореди циганско ђубре са најбољим клубом на свету, смешно је.

 

 

Born a Red, die a Red.

 

Rezultat odlican u odnosu na igru . Totalno bezidejno , ni jedan pojedinac ne zasluzuje prelaznu ocenu . Zao mi je sto to konstatujem ali mnogo je bolje da Babel igra umesto Jovanovica , jednostavno Lane igra u grcu , obavezno mu treba gol da se psiholoski digne .

Treba izdvojiti i nedosudjen cist penal u 83 minutu za Liverpul , to me je i kostalo tiketa jer sam igrao 1 hendikep.

 

YNWA !

 

 

Та утакмица је позитивна по много тога, иако је игра била преочајна.

 

1. Torres је дао гол, што није урадио 10 утакмица пре тога, а уз то су ишле повреде. После је постигао два за Шпанију, од којих је први био прелеп. Иначе, 100% је спреман и опорављен, што је још позитивније.

2. Gerrard је бацио пар одличних лопти и полако се враћа у форму и капитен, а неки извори кажу да ће бити капитен Енглеске док се не повуче из фудбала. Тако треба, да се зна ко је највећи краљ. Јеб'о их Тери мајмун.

3. Једна утакмица мање за Cole-a. Још Бирмингем и игра против Scuma на Old Toilet-u.

 

 

Јовановић је велики играч, али има превише респекта према Steven-u и Torres-u. Све лопте дели њима, а кад то не може да уради, безидејан је и враћа назад. Не шутира уопште, као да се плаши. Чим се буде ослободио, и заиграо на свом нивоу, а добио је невроватну подршку са Копа, Liverpool ће имати једног од главних играча.

 

 

Иначе, видимо се у Букурешту, идемо да гледамо са Румунима текму!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...