Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Jebali vas i Luzerpul i Gejčester Junajted. Čak je i ovaj raspadnuti (bar do prošle sezone) Njukasl zanimljiviji od njih. Ma evropski fudbal je postao toliko zanimljiv da ću početi da pratim NHL. Sreća pa je druga nemačka liga (i München 1860 u njoj) još uvek manje-više interesantna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја готивим Арсенал. Остала два клуба велике четворке не могу да смислим, али њих готивим. Само имају проблем што им медицинско особље ради квалитетно па кад пипнеш неког, месец дана не игра због повреде. А, осим тога, сви желе да се ушетају у гол.

 

 

Сутра. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lucasboat.jpg

 

inache, zao mi juche arsenala jer su skilaci i kosijelni stvarno fenomenalno odigrali. godinama nisam video tako sigurnu i jaku odbranu. ali jebiga, napad i sredna su bili zalosni, narochito song dok je bio u igri, videlo se da ce dobiti crveni, bio je nervozan. vilshir nije smeo da pochne, tu je trebao rosicki da igra. primetio sam da je rosicki puno bolji kada pochinje, nego kada ulazi s klupe.

bili su loshi, bod je zasluzen, ali mi je zao shto su primili gol u jebenom 92. minutu.

necu da ispadne da su zbog toga izgubili, ali moram da napomenem da je sudjenje bilo ochajno.

 

danas navijam za liverpul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luzerpul daje golove na jedini nacin na koji umeju. Iz nepostojecih penala i prekrsaja koje je odglumela cigancica koju drze u napadu.

 

Edit: ali zato Bugarski car vraca luzerpulsku kurvu po treci put na kolena. :rockdevil:

Edited by Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

A shta da kazhemo za Nanija ako je Tores ciganchic koji glumi? Muka mi kad vidim tu portugalsku pichkicu. No nebitno, ja bih bio presrecan sa 2:2, ali opet ono shto se chesto dogadja u poslednje vreme, postignu neshto i onda se brane umesto da stisnu. Naravno, na kraju popushe kurac. To nije Liverpul kakav je nekad bio. Zhivci opet otishli u kurac, malo ih je ostalo.

 

YNWA!

 

edit: Nightfall, ajde molim te pojasni mi kako su ono bili nepostojeci faulovi. Zheleo bih to da chujem.

Edited by Diddy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...