Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Ћути, добро је, губило се и са 3:1. Заправо, није добро. Сваки шут ЦСКА у оквир гола је резултирао поготком. Ван Дер Сар и одбрана килави, имали су Руси срећу...а имао је срећу и најсрећнији клуб на свету (Антонио Валенсија). :red:

 

Милан-Реал, гледао сам прво полувреме и део другог. Штета што је поништен онај гол Патоа, након брзе контре, то би био страшан брејк. Сигуран сам да Мадриђани после не би могли да се опасуље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to...nije mi jasno ko dopusta takvim bilmezima da sude takmicenje kao sto je LS.Po meni ono nije bio penal juce.Napucana lopta negde izmedju ledja i ramena.Takodjer,onaj gol Pata je bio,po meni,cist ko suza.Da li je zeleo da kompenzuje taj penal,ko ce ga znati.Kakve je sve startove dozvoljavao,prekidao igru kada za tim nije bilo potrebe i kada je postojala mogucnost da se pusti prednost...dakle,sudija je ocajan,u globalu sudjenje ove sezone u LS je uzasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha

umro sam od smeha tad.

 

Sta je uradio Deki? (nisam celu gledao)

 

E, iako navijam za Inter oduvek, mnogo bre retardirane golove dadose. Podseti me na ono kad nam je Bajern zabio dva bangava gola u poslednjih par minuta pre koju godinu... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...