Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Nije Inter toliko slabiji koliko je u mnogo losoj formi. Primili su 6 golova na poslednje 2 utakmice, muce se sa organizacijom igre, glavni igraci su il povrjedjeni il u ne bas najboljioj formi. Obzirom na to, i cinjenicu da Mancester igra bas dobro, Inter tesko moze da prodje. Al u tome je fora lige sampiona - ne prolazi uvjek bolji tim, nokaut sistem ti ne ostavlja mjesta za pogreske. Sve je moguce.

 

Juve moze da prodje, ali je problem sto Celzi hvata zalet. Promjenili su trenera, Drogba se vraca golovima, imaju cvrstu ekipu i prednost od 1-0. Medjutim, ukoliko im Juve u Torinu ne cepne bar jedan gol, onda i ne zasluzuje da prodje. Bice to noc Amaurija i Del Boja, a moguce da sa klupe iznenadi Trezegeut. On je poznat kao doktor za jake utakmice, uvali ti gol kad najmanje ocekujes.

 

Roma ima najvece sanse od talijana, obzirom da Arsenal i dalje ima problema sa povredama. Ali nesto mislim da ce im tobdzije uvalit bar jedan gol, takva im je filozofija igre od koje nikad ne odstupaju.

 

Barsa je dala gol u gostima, to je solidna prednost. Mada, Lion ima mnogo opasnu navalu uz Zunjina koji majstorski izvodi prekide. Neki pricaju o krizi Barselone, ali se to bas i ne primjecuje po igri. I dalje peglaju protivnike, jedino treba poraditi malo na odbrani koji prima previse golova. Ali obzirom da katalonci uvjek igraju za gol vise, mislim da Lion ne moze dati onoliko golova na Nou Campu koliko moze barselona.

 

Atletiko ce po svemu sudeci da ispane, Porto ih je razbio u prvoj utakmici. Lisandro je dao 2 gola, ali se posteno ispromasivao. Ali nebitno, Porto ima igru za razliku od Atletika koji se sve nesto muci, a osim toga imaju busnu odbranu.

 

Liverpul ce lagano da privede kraju utakmicu, Real prosto nema snage da odgovori na onako jaku igru i presing crvenih. Al kako jebeno dosadna utakmica u Madridu, odavno nisam gledao takvu u LS.

 

Bajern necu komentarisat, a u duelu Pao-Viljareal malo vece sanse dajem grcima. Dobri su kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inter mora da igra na gol, ako ne bar na penale.

 

Juve treba da napada sto ostavlja klakavu sredinu i polovicnu odbranu veoma ranjivom, posle utakmice sa Laziom videlo se da Kelini i nije u fit formi posle povrede.

 

I ja mislim da ce Roma pobediti, a da li ce proci pitanje je. (Mislim da hoce)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rani gol za Romu i Juve bi bio pun pogodak, mada na 1-0 iz prve utakmice nikad nije kasno. Celzi ce sigurno doci da se brani, za Arsenal vec nisam siguran. Za razliku od njih, Inter ne bi trebao da daje gol Mancesteru do 75. minuta :) Ne treba cackat mecku, tek tamo pred kraj. Zanimljivo kako taj isti Inter pocinje da napda tek kad primi 2 komada. Poslednje 3 utakmice su nadigrani u prvom poluvremenu, da bi tek poceli da gaze u drugom. E sad jel to zbog fizickog pada, il su bez neke motivacije..

Ja navijam da prodju sva 3 talijana, cisto zbog toga jer ne podnosim engleske timove. Jebali ih novopeceni tajkuni i arapi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебеш Роналдове нападе од којих нема никакве користи. Иде сам по страни, дође скоро до гола и из мртвог угла шутира.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...