Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

I prvi i drugi gol Liverupla su neregularni. Kod prvog je Tores napravio cist faul nad Pepeom, zato se i okretao put glavnog sudije kad je dao gol(obzirom da ofsajd ne moze da bude kad mu je Kajt dao loptu unazad). A onaj penal je presmijesan.. medjutim, najsmjesniji je tu Real. Kanta ekipa, kanta igraci, kanta trener, kanta uprava.. bez prave sanse za 180 minuta, nek ih je sramota

Zao mi bilo malo Juve, onaj Celzi nista posebno al na snagu i iskustvo. Pomenuo bih odlicnu partiju Djovinka i glupi star Kjelinija.

 

Sto se Sportinga tice, 12 golova u 2 utakmice je presmijesno. Kako su oni prosli u drugu fazu, da mi je znat :)

 

Ma dzabe im Van Der Vart,Dijara,De La Red,Gago i Snajder kad nemaju krila
Kako nemaju, a Roben? Njihov problem je sto nemaju normalnog napadaca koji pravi visak, sve neke krntije i nazovi talenti. Sredina im je uslovno receno sranje - Tu su eto dobri Guti, Snajder i Van der Vart, al su totalno van forme. Ove boranije kao Gago, Diarra jedan i drugi itd. goli kurac. Lise Robena, nemaju igraca koji sam moze da napravi nesto. Odbrana im je dobra(osim starog Kanavara koji treba da se vrati u Napoli), ali dzabe to kad nemaju koncepciju igre i podrsku sredine. Ma raspad ekipa. Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja veceras navijam za Inter! Mrzim sugave Engleze! Kurac reprezentacija a klubovi im dobri, to me nervira!

 

Sto se tice Rome - Arsenal, voleo bi da Roma prodje i ako mi je Arsenal jedini klub u Engleskoj koji mogu da podnesem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mancester ocitao opelo Interu , vidi se razlika u klasi nema sta , Ibrahimovic je josh jednom pokazao da golove moze da daje samo kikiriki ekipama , a u velikim mecevima ni da prdne . Naravno na obe strane su bile dobre sanse , ali je Man. svoje iskoristio .

 

Barsa ocekivano razvalila , a nadam se da ce ovo obdaniste uspeti da prodje Romu , mada je to za mene nebitna kikiriki utakmica , posto je finale u Rimu moguce da se isforsira Roma i u eventualnom zrebu dobije lakseg protivnika . Ne bih se bunio da se ponovi finale takodje iz Rima 80-neke godine kad je Liverpul savladao Romu posle penala i postao prvak .

 

Ocekujem da Liverpul izvuce Porto ili Viljareal u sledecoj rundi , ali najvaznije je izbeci Barsu i ManUtd , ostalo moze ukljucujuci i Bajern .

 

Y N W A ! ! !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ibrahimovic je josh jednom pokazao da golove moze da daje samo kikiriki ekipama , a u velikim mecevima ni da prdne
Ibra je imao odlicno prvo poluvrijeme, dobio je masu duela, primio nekoliko teskih lopti.. bez njega Inter nije mogao da izadje van svoje polovine prvih 30 minuta. A ovo za golove stoji, morao je iskoristiti bar jednu sansu.

U svakom slucaju, ManUtd zasluzeno prolazi. Inter je imao svojih prilika, 2 puta je pogodio okvir gola, i ima za cime da zali. Ja sam kao navijac zadovoljan, prosao je bolji tim a ovi moji napustaju ovogodisnju ligu sampiona sa jednom dobrom partijom i casnim porazom. Eto mogao je pocasni gol da bude, al falilo je malo srece i smirenosti, posebno u prvom poluvremenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godina 2013.-Giggs, Neville i Ferdinand u penziji, Vidic kapiten

2016.-Vidic pomocni trener Manchestera

2018.-Vidic menadzer Manchester Uniteda

2023.-Nakon sto se dokazao kao odlican trener, i nekoliko puta osvajao duplu i triplu krunu, Vidica zovu da pomogne reprezentaciji

2024.-Srbija osvaja svetsko prvenstvo 2024. u nekoj drzavi, nakon sto je iste sezone osvojio jos 5 trofeja u Manchesteru, i dobio titulu viteza

2049. Zbog ogromne popularnosti ser Nemanja Vidic na vanrednim izborima postaje predsednik Velike Srbije

2054. Srbija krece u pohod na Evropu, osvaja Rumuniju, Madjarsku, Bugarsku, i Hrvatsku.

2055. Srbija, na celu sa ser Nemanjom Vidicem osvaja celu Evropu, sem Crne Gore, koja je previse jaka cak i za jednu takvu silu

2057. Ser Nemanja Vidic sklopio sporazum o miru sa Crnom Gorom, posto je njihova obala omiljeno letovaliste srpskog naroda

2060. Iako star, ser Nemanja Vidic krece u pohod na ostale kontinente, ogorcen zbog smrti svog dugogodisnjeg prijatelja Ria Ferdinanda

2070. Star, ali i dalje snazan kao mladic, srpski kralj Nemanja Vidic osvaja celu planetu, i Zemlja je zvanicno preimenovana u Srbija.

2071. Posto je osvojio sve sto je mogao, u zelji za novim izazovom, ser Nemanja Vidic postaje predsednik Crvene Zvezde, koja ponovo postaje prvak sveta, to jest Srbije. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...