Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Zna Ferguson, stari lisac. Veceras svi prognoziraju izjednacenu utakmicu, sto znaci da bi moglo da bude vatrometa. Inter samo da ne primi gol kuci, a valjda ce im tutnut koji komad onako nekompletnima. Po nekim procjena, Evra il neki Fabio ce igrati centralnog. Mada ja mislim da su spremni i Oshea i Evans, samo se Fergie zeza i zavarava protivnike. Inter bez Samuela, za centralne su izgleda u igri sva cetvorica - Cordoba, Chivu, Burdiso i Rivas. Jedva cekam mec, pa sto god da bude, bicu zadovoljan. Nesumnjivo je da ce Inter dati svoj maksimum, a veceras cemo vidjeti koliko on iznosi u odnosu na sampione Evrope.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista najboljih golmana , Bufon prvi.

 

Mada lista je pomalo smesna , kakav Siman medju prvih 20 , Pandurevic je za njega profesor.

 

Prvih 5 je realno.

 

Mislim da je smajhel ipak bio bolji od bufona.

Cilavert je bio odlican golman sta kakite. A tek kakve je slobodnjake izvodioo.. :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi paprikaneri su krs.Oni ne mogu pobediti kojekakve papke Parka,Evansa,Flecera,Kerika,O'Shea...prvo poluvreme ko da je Redjina igrala.Krsevi.Mancester slab isto,ali u prvom poluvremenu opasan,a u globalu su odigrali koliko treba.Paprikaneri trebaju biti srecni sto imaju tako dobrog golmana kao sto je Cezar.Kao sto sam rekao i pre koji mesec,ocajna stoperska linija ce biti najveci problem Interu.Onaj Murinjo mi nije jasan...stavlja onog pajsera Rivasa,a na klupi mu Kordoba.I onda ih zameni vec na poluvremenu.I bezveze gubi jednu zamenu.Pa gde to ima logike?Kivu isto ocajan,u prvom poluvremenu nije dobio ni jedan vazdusni duel.Onaj bugarski Pipo Inzagi ih vozao ko majmune,toliko o odbrani.Sa druge strane,Ronaldo odlican,onaj pirincar Park trco ko lud,ostalo manje/vise prosek.

Tesko ce biti paprikanerima u uzvratnom udelu.

Ostale tekme u principu sa ocekivanim ishodom...Barsa ce ove pizdolizce napuniti kuci,Porto bi trebao proci,jedino ce biti cupavo u Rimu,iako prednost dajem Romi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mancester je bio mnogo bolji , samo sto ne znaju dati gol , ipak msilim da ce proci dalje , Inter je delovao skroz bezopasno , ali 0-0 je nezgodan rezultat , i sanse ostaju 50% - 50% .

 

Drago mi je sto su klinci iz Arsenala pobedili Romu , ali nece oni imati dovoljno iskustva da sacuvaju taj rezultat , Rim je nezgodo gostovanje.

 

Jel zna neko sta se sutra prenosi , koja utakmica ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je branio cezar! Mancester je trebao da ih naguzi u prvom poluvremenu dok je imao sanse.

prolazi 99%.

 

Steta sto Lion nije spickao Barsu bas je dobro igrao.

 

Porto se izvukao primio samo jedan gol, jbg bez Adebajora je zajebano.. nema ko da da gol sem persija.

 

ko mi jos fali... a da. Atletiko! :D Jbg, ja igrao iz X-1 bilo iz 1-X. Mogli su bolje to da odigraju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj bugarski Pipo Inzagi ih vozao ko majmune,toliko o odbrani.Sa druge strane,Ronaldo odlican,onaj pirincar Park trco ko lud,ostalo manje/vise prosek.

Tesko ce biti paprikanerima u uzvratnom udelu.

:) :)

 

:rockdevil:

 

Prsnuće lobanja Internacionalcima u revanšu. Neće moratijeva momčad izdržati u vulkanskom grotlu prepunog Old Traforda.

Krivo mi što im ga Giggs ne zabiberi u dvadesetom minutu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...