Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

To sto navijam da Juventus prodje Celzi dovoljno govori koliko su mi odvratni engleski timovi.

 

Ni ja ne volim engleze,i navijam za njihove protivnike.Sem u duelu Mancester-Inter...tu ne navijam za nikoga.Bas me briga ko ce proci.Inter mi je podjednako gadan kao i englezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

You’ll Never Walk Alone

 

 

When you walk through a storm

hold your head up high

And don't be afraid of the dark.

At the end of a storm is a golden sky

 

And the sweet silver song of a lark.

Walk on through the wind,

Walk on through the rain,

Tho' your dreams be tossed and blown.

 

Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

Walk on, walk on with hope in your heart

 

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

 

LIVERPOOL!!!

 

Tako se dere real!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josh jedna legendarna pobeda najlegendarnijeg kluba sa najlegendarnijom himnom na najlegendarnijem stadionu u Evropi.

Real je razbijen , bash mushki , Liverpul je atletsko-fizicki mnogo superiorniji tim od Reala , drugi gol , tj penal nije trebao da bude dosudjen , ali domaci teren je ucinio svoje , mada i bez toga pobeda se ni jednog trunutka nije dovodila u pitanje , mogao je Real da prodje kao Sporting.

Posle ovakvih utakmice poludim kad se setim da u ligi ne mogu neke kikiriki ekipe da dobiju .

 

Celsi je takodje zasluzeno prosao , nije im cak ni priznat po meni regularan gol , ali treba videti da li je presla celim obimom crtu ! Ne znam zasto Djovinko vise ne igra , extra je talentovan , i Amauri je malo igrao . Ceh je bio na visini zadatka . Sve u svemu ocekivao sam da Juventus prodje , ali ocigledno su daleko od proslogodisnje forme.

 

Sutra navijam za Mancester i Arsenal , mada mislim da jedan od tih timova nece ici dalje.

 

YNWA !!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da mi je neko rekao da ce na sve 4 utakmice veceras biti barem po 3 gola,ne bih mu verovao...liverpul odlicno igrao,tj.real je igrao jako lose....mislim da se nedved povredio...cim je juve primio gol,znao sam da je kraj...jebi ga,dade im esijen u 45 minutu gol...ne znam da li je sporting imao golmana u ove dve utakmice sa bajernom,treba ih izbaciti iz evrope na jedno 10ak godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,ja ne znam koji je kurac bio Kjeliniju pa da napravi onakvu glupost.Ajde da je to napravio retardirani polucovek Molinaro,ili ona majmuncina Melberg,ali on...strasno neozbiljno i neprihvatljivo.Zasto?!?!?Sto se tice same tekme,Juve je savrseno igrao u prvom poluvremenu.Zabili gol,mirno nastavili posle toga,jako dobro.Medjutim,onda primise onaj smesan gol,i tu su definitivno pukli.No,dobro,sta da se radi.Nadam se da ce govnjivi londonski OFK Beograd ispusiti u sledecem kolu.

 

FORZA JUVE,FORZA VECCHIASIGNORA!!!!

 

Sto se tice ostalih tekmi,Real treba da bude sramota.Ono je smesan tim,njihova odbrana je na nivou meridijan super lige.Kanavaro je covek za penziju,Pepe je neozbiljan,Hajnce jednostavno ko da ne igra...sredina terena nije postojala...sram ih bilo.

Bajern je kurac na biciklu.Mi da sastavimo ovde ekipu,sjebali bi te portugalske sodere.Gledao sam na HRT-u,oni su davali sve utakmice,pa taj Sporting je sastavljen od gomile picketina,koji kao da igraju prijateljsku utakmicu.Boleo ih kurac,igrali se momci.Ja da sam funkcioner kluba,svima redom bi im podelio otkaze.Govna.

Viljareal-Panatinaikos potpuno nebitan duel.

 

nije im cak ni priznat po meni regularan gol , ali treba videti da li je presla celim obimom crtu !

 

Jeste,bio je gol.Ali ruka pre toga nije postojala,Tijaga je lopta udarila u prsa,tako da je u redu da iz nepostojeceg udarca ni gol ne bude priznat.

Djovinko igra malo zato sto na klupi sedi Ranijeri,koji ima osecaj za kvalitet koliko i Pedja Mijatovic za transfere.Amauri je trebao uci ranije,umesto Trezegola.Jeste da je car namestio onu golcinu,ali u drugom poluvremenu je bio neprimetan i slab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Говна на све стране вечерас. Скоузери ће да буду карани за викенд, Реал ће курац добити Кристијана, Бајерн кења. Једино ми је жао Јувеа због брата који их обожава.

Сутра Вејн од почетка и ћао смрдљиви Италијани.

 

ONE LOVE ONE UNITED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste,bio je gol.Ali ruka pre toga nije postojala,Tijaga je lopta udarila u prsa,tako da je u redu da iz nepostojeceg udarca ni gol ne bude priznat.

 

E to ne znam , jer nisam video posto sam prebacivao sa b92 na hrt , ali verujem , jeste da je Celsi dva puta presao pola i dva puta zabio , ali ni Juve nije nesto posebno dobar bio, par lepih akcija ( proigravanje kod prvog gola i sut glavom Trezege-a u 2 poluvremenu ) , i drugi tipican italijanski gol del Pjera (zasluzen penal nema sumnje ) , zasluzeno je prosao Celsi , ali ipak mislim da je Juventus bolji tim .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to ne znam , jer nisam video posto sam prebacivao sa b92 na hrt , ali verujem , jeste da je Celsi dva puta presao pola i dva puta zabio , ali ni Juve nije nesto posebno dobar bio, par lepih akcija ( proigravanje kod prvog gola i sut glavom Trezege-a u 2 poluvremenu ) , i drugi tipican italijanski gol del Pjera (zasluzen penal nema sumnje ) , zasluzeno je prosao Celsi , ali ipak mislim da je Juventus bolji tim .

 

Juve je poceo upravo onako kako sam ocekivao.Mirno,stalozeno...bez divljackih napada i ko mula bez glave...zabili su onaj sjajan gol,i nastavili igrati mirno.Apsolutno odlicna igra.Odbrana odlicna,cak i onaj mazgov Molinaro je bio dobar,Kejlini je Drogbu drzao u malom dzepu,nije se video.Medjutim,nakon sto su primili onaj sugavi gol,otisli su u kurac.To ih je razjebalo.Ulaskom malog Djovinka su ponovo dobili na hitrini i bili su opasni (to ponovo dokazuje koliko je Ranijeri debilan trener kada ga tako malo koristi,jebali ga Polsen,Zaneti i ostala boranija),i onda onaj majmunski potez Kjelinija.Ja jos ne mogu da verujem da je on tako nesto uradio.Nedugo nakon toga su poveli,i sve bi to drugacije izgledalo da je Juve bio kompletan.Ne kazem da bi prosao,ali bi sigurno pritisli londonski OFK Beograd,i bilo bi tu jako zajebano.No,to sada vec spada u domen "da pas nije srao uhvatio bi zeca".

Share this post


Link to post
Share on other sites

viljareal proshao dalje! :rockdevil:

real presmeshan.

bajern ne treba ni komentarisati. za 180 minuta su dali 12 golova. svaka chast!

zao mi juvea, smrdljivi chelsi opet proshao.

 

Viljareal dere! :rockdevil:

 

Sto se tice ostalih tekmi,Real treba da bude sramota.Ono je smesan tim,njihova odbrana je na nivou meridijan super lige.Kanavaro je covek za penziju,Pepe je neozbiljan,Hajnce jednostavno ko da ne igra...sredina terena nije postojala...sram ih bilo.

Bajern je kurac na biciklu.Mi da sastavimo ovde ekipu,sjebali bi te portugalske sodere.Gledao sam na HRT-u,oni su davali sve utakmice,pa taj Sporting je sastavljen od gomile picketina,koji kao da igraju prijateljsku utakmicu.Boleo ih kurac,igrali se momci.Ja da sam funkcioner kluba,svima redom bi im podelio otkaze.Govna.

Viljareal-Panatinaikos potpuno nebitan duel.

 

Real ima smesnu ekipu.U odbrani samo Ramos i donekle Kanavaro valjaju ovo ostalo je cist prosek.Vezni red je takodje smesan,samo napad valja.

Bajern dere ove prosecne ekipe,jebes ti tim ko ne moze u Bundes ligi da bude bolji od kojekakvih sabana tipa Herta,Hofenhajm...

Viljareal dere. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam se nervirate? Pa poznata je cinjenica da Juve ne igra dobro u evropi, samo u seriji A...

 

Pricas gluposti.

 

Viljareal dere! :rockdevil:

 

Jaka muda pobediti Panatinaikos.A i sa njima se muce.Kakv bre Viljareal,imali su vise srece neko pameti,zreb im bio dobar.U cetvrfinalu puse koga god da dobiju.

 

Real ima smesnu ekipu.U odbrani samo Ramos i donekle Kanavaro valjaju ovo ostalo je cist prosek.Vezni red je takodje smesan,samo napad valja.

 

Kanavaro valja?Pa on je najgori covece.Katastrofa.Svaku utakmicu usere.Gotov je on.Napad valja?Oni mogu zabiti golove samo tamo nekom Hetafeu i Osasuni,a ne nekoj ozbiljnijoj ekipi.Napad im je najgori deo tima.Raul je kurac,on je za penziju.Iguain ocigledno jos uvek nije dovoljno dobar za velike utakmice.Huntelara jos nismo videli protiv nekog jaceg tima.U svakom slucaju,njima trebaju barem dva napadaca jos.I to jako dobra.

 

 

Nista,navijam za Barsu u nastavku LS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka muda pobediti Panatinaikos.A i sa njima se muce.Kakv bre Viljareal,imali su vise srece neko pameti,zreb im bio dobar.U cetvrfinalu puse koga god da dobiju.

 

Kanavaro valja?Pa on je najgori covece.Katastrofa.Svaku utakmicu usere.Gotov je on.Napad valja?Oni mogu zabiti golove samo tamo nekom Hetafeu i Osasuni,a ne nekoj ozbiljnijoj ekipi.Napad im je najgori deo tima.Raul je kurac,on je za penziju.Iguain ocigledno jos uvek nije dovoljno dobar za velike utakmice.Huntelara jos nismo videli protiv nekog jaceg tima.U svakom slucaju,njima trebaju barem dva napadaca jos.I to jako dobra.

 

Pa ne znam,ako nam padne Porto ili Atletiko bice cupavo. :rockdevil:

 

Napad valja,nije im uopste los u odnosu na ostatak tima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka muda pobediti Panatinaikos.A i sa njima se muce.Kakv bre Viljareal,imali su vise srece neko pameti,zreb im bio dobar.U cetvrfinalu puse koga god da dobiju.

 

Kanavaro valja?Pa on je najgori covece.Katastrofa.Svaku utakmicu usere.Gotov je on.Napad valja?Oni mogu zabiti golove samo tamo nekom Hetafeu i Osasuni,a ne nekoj ozbiljnijoj ekipi.Napad im je najgori deo tima.Raul je kurac,on je za penziju.Iguain ocigledno jos uvek nije dovoljno dobar za velike utakmice.Huntelara jos nismo videli protiv nekog jaceg tima.U svakom slucaju,njima trebaju barem dva napadaca jos.I to jako dobra.

 

Pa ne znam,ako nam padne Porto ili Atletiko bice cupavo. :rockdevil:

 

Napad valja,nije im uopste los u odnosu na ostatak tima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,ako padnu ti paceri bice cupavo.Ali mislim da bi zaista bilo smesno da se za polufinale bore Viljareal i Atletiko ili Porto.

 

Napad Reala je ocajan.Jedini deo njihovog tima koji zvuci dobro jeste sredina.Po imenima oni imaju zaista odlicnu sredinu.Snajder,Roben,Gago,Dijara jedan,Dijara drugi,Van Der Vart,De La Red...zvuci sjajno.Ali samo zvuci,uigranost i timski duh tog dela terena su smesni,a to je najbitnije.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пре свега, свака част Бајерну на професионалности, а затим и све честитке Ливерпулу, Челсију и Виљареалу, све екипе су потпуно заслужено прошле даље!

 

Ако се неко сећа баража за СП `98. у Француској, Спортинг ја прошао исто као Мађари против нас, с тим што су они пукли код куће 7:1, а у Београду је било 5:0.

Немцима скидам капу на том менталитету који годинама показују у разним спортовима, а то је да нема опуштања са слабијим противницима, чак напротив, тада су додатно мотивисани.

Видећемо ко ће им запасти у наставку такмичења, до сада су се загревали.

 

Што се Ливерпула тиче, нисам гледао синоћну текму, али нећу погрешити ако кажем осврћући се на резултат да није Ливерпул толико јак, колико је Реал слабашан ове сезоне.

У сваком случају, тим који води Рафа Бенитез не треба никад потценити (квалитет очито поседују), поготово ако играју код куће, а ту треба нагласити и да атмосфера на Енфилду (пре)често доводи судије у ситуацију да досуђују непостојеће пенале у њихову корист.

 

Што се Челсија и Јувеа тиче, са тог меча сам успео највише детаља да похватам, мада нисам успео да видим шта је то урадио Кјелини кад је добио други жути.

Мислим да је то био одлучујући тренутак меча, који је и донео превагу на овом мечу.

Голови Јаквинте и Есјена су ми се посебно допали, а то је и једини меч за који сам са сигурношћу прогнозирао резултат 2:2 и погодио.

 

На крају бих се осврнуо и на Виљареал, екипу која није врх европског клупског фудбала, али се за сада са њим сасвим солидно носи.

Наравно, није ПАО богзна какав противник, али ипак све похвале Шпанцима што су победили у гостима.

Мени лично, "жута подморница" оставља утисак шмекерске екипе, имају скуп добрих играча и ок тренера, без обзира што би за њих плафон плафона било полуфинале, пружају коректне партије ове сезоне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,ako padnu ti paceri bice cupavo.Ali mislim da bi zaista bilo smesno da se za polufinale bore Viljareal i Atletiko ili Porto.

 

Napad Reala je ocajan.Jedini deo njihovog tima koji zvuci dobro jeste sredina.Po imenima oni imaju zaista odlicnu sredinu.Snajder,Roben,Gago,Dijara jedan,Dijara drugi,Van Der Vart,De La Red...zvuci sjajno.Ali samo zvuci,uigranost i timski duh tog dela terena su smesni,a to je najbitnije.

 

Ma dzabe im Van Der Vart,Dijara,De La Red,Gago i Snajder kad nemaju krila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...