Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

When you walk through a storm

hold your head up high

And don't be afraid of the dark.

At the end of a storm is a golden sky

 

And the sweet silver song of a lark.

Walk on through the wind,

Walk on through the rain,

Tho' your dreams be tossed and blown.

 

Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

Walk on, walk on with hope in your heart

 

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

 

LIVERPOOL!!!

 

Jeste dosadna tekma, al sad imamo veliku prednost!!!

 

YNWA!!!

 

P.S Juve necu ni da komentarisem.... :(

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije strasno...1-0 se moze stici,u Torinu ce biti druga prica.Nisam gledao,posto nije bilo prenosa nigde,ali hrvati su u emisiji posle tekme rekli da je Celzi bio prvih 15 minuta potpuno dominantan,medjutim kasnije je igra bila izjednacena,i da je Juve jako dobro odigrao.To je dobro.

 

Sto se tice Real-Liverpul...ocajna tekma.Real nije ni za kurac.Katastrofa.Roben je bio dobar,Lasana Dijara jako dobar,ostali go kurac.Tesko ce oni na Enfildu,iako nikad se ne zna.

 

Bajern razguzio,ali cim oni naidju na neku ozbiljniju ekipu,pusice kurac.

 

Panatinaikos iznenadio,ali mislim da ce ih Viljareal zduvati na kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj, ovi Englezi kurac od reprezentacije a sve jaki klubovi. Ima da prodji svi njihovi Klubovi, ali B. Minhen ima da osvoji titulu :da:

Pa ti klubovi nemaju vise od 1-2 engleska igraca u timu. :)

 

Ma da taj Real ima malo ozbiljniju ekipu,sjebali bi ove papke.Ovako,sa ovim Gutijima,Hajnceima i ostalim soderima,mogu da se jebu.

Upravo. Mislim kada im je Roben best plejer na utakmici onda se vidi koliko je sati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da taj Real ima malo ozbiljniju ekipu,sjebali bi ove papke.Ovako,sa ovim Gutijima,Hajnceima i ostalim soderima,mogu da se jebu.

 

A kad ih je Juve pobedio onda si pisao hvalospeve , nebitno....

 

Jebiga pobedjen najveci klub i tacka , bez Dzerarda , nista nije gotovo , treba biti skoncentrisan do kraja .

 

Celsi ce tesko proci malo je 1-0 , ali ce Juve morati napadati a to je sansa za kontre .

 

Cenim da ce maksimalno 2 kluba iz engleske proci , meni svakako dovoljan samo Liverpul :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kad ih je Juve pobedio onda si pisao hvalospeve , nebitno....

 

Zato sto je Juve protiv Reala odigrao 5 puta bolje nego Liverpul,i 5 puta vise zasluzio pobedu.Budimo realni.

 

 

A sto Roseti voli da sudi meceve Redsa pa to ti je... :@

 

Teatar dopinga tako namesta...ali ovoga puta nista nije mogao. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto je Juve protiv Reala odigrao 5 puta bolje nego Liverpul,i 5 puta vise zasluzio pobedu.Budimo realni.

U 5 puta nebitnijoj utakmici budimo realni , sam znash da kad se igra na ispadanje se igra jako gadan fudbal , kao na primer finale SV itd... , sve u svemu , Liverpul je i pored tog gola imao , koliko sam ja gledao, konkretnije sanse Tores i Alonso (sa pola terena )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da jeste,i zasluzeno je pobedio.Ja sam samo hteo reci da Real ima malo ozbiljniju ekipu,prosao bi ih bez problema,posto je Liverpul jako los.Realno.

 

ti ne znas sta pricas.

 

A ti se konstantno petljas u nesto u sta nisi upucen,i gde ti se niko nije obracao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro to niko ne spori , da Real ima Benzemu , Riberija , Ronalda i Juve (koji nista bolji ove sezone nije od Liverpula , barem po rezultatima , u evropi i domacoj ligi) ne bi pobedio , tako da jeste konstatacija na mestu ali bez poente .

 

Ali to nije bitno , vazno je da ce mo sad moci u duetu da "prcamo" Jankulovskog u Kobri :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inter-Manchesta je mostly bila mucka za gledanje...nemam sta novo reci..zalim za par prilika, Ronaldo glavom, Gigs kad imao 1 na 1...ali bice kec k'o vrata na Trafordu.

 

Inacer:

 

DSC01092.jpg

 

Celo vece pogodjeno :D

 

Ali sam se sinoc ispromasivao kao kreten :D Samo kec na Chelsi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prolazi Inter, vec vidim reprizu Mancester-Porto :) Preksinoc je ManUtd dominirao u prvom poluvremenu, dok je Inter bio nesto bolji u drugom. Ali opet, sve je to stihijski, i ocigledno je bilo da Mancester jako dobro kontrolise utakmicu. Ferguson je dobio takticki duel, a vidi se kako njegova ekipa igra iskusno i znalacki. Interu vise nego ikad hvali jedan kreativac na sredini, i vise pritiska i agresivnosti koji su u sustini najbolja odbrana. Vidjelo se to u drugom poluvremenu, kad su ih pritisli i tako onemogucili izlete Ronalda. Mada je tu ocigledno pitanje spreme, Mancesterovi igraci imaju u nogama 90 minuta najjaceg tempa dok Interovi po svemu sudeci nemaju. Zato su se i onako pogubili i povukli u prvom poluvremenu, bar ja tako mislim. Od igraca su jedino dobri bili Cambiaso, Ibrahimovic i Zaneti, i eto mladi Santon koji je fantasticno odigrao u dfenazivni. Naravno, najbolji covjek na terenu je bio golman Cesar. Kod Mancestera svi dobri, posebno odbrana i Ronaldo. Berbatov je bio vrlo koristan, al su ga zatvorili u drugom pol. kad su podigli odbranu.

 

Na OT ocekujem da INter odigra bolje, jer moze i mora. Bice i rastereceniji, obzirom da su pretekli ovu utakmicu u kojoj su mogli lako da popiju komada ili dva. Osim toga, Murinjo ce ovog puta mnogo bolje postaviti ekipu, koja je u prvom poluvremenu bila totalno dezorganizovana. Mancester moze samo da zali za ovom utakmicom, a oni promasaji im se mogu lako osvetiti(sjetimo se utakmice sa Portom). To je to, vece su zanse da englezi prodju, ali Inter sa 0-0 iz prve utakmice uz jedan gol u gostima moze opasno da ih sjebe. Uzdam se u Ibrahimovica i Murinja, koga su sad u engleskoj prozvali Special None :lol: Mada Fergie zna ko je njegova crna bestija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ibrahimovic zabija suprise goal i Fergie place - moja prognoza :)

 

Takodje mi je jako drago sto je Liverpool pobedio Real, tim pre sto su svi moji drugovi prognozirali pobede Reala od 3:0, 4:0 i slicne besmislice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi paprikaneri su krs.Oni ne mogu pobediti kojekakve papke Parka,Evansa,Flecera,Kerika,O'Shea...prvo poluvreme ko da je Redjina igrala.Krsevi.Mancester slab isto,ali u prvom poluvremenu opasan,a u globalu su odigrali koliko treba.Paprikaneri trebaju biti srecni sto imaju tako dobrog golmana kao sto je Cezar.Kao sto sam rekao i pre koji mesec,ocajna stoperska linija ce biti najveci problem Interu.Onaj Murinjo mi nije jasan...stavlja onog pajsera Rivasa,a na klupi mu Kordoba.I onda ih zameni vec na poluvremenu.I bezveze gubi jednu zamenu.Pa gde to ima logike?Kivu isto ocajan,u prvom poluvremenu nije dobio ni jedan vazdusni duel.Onaj bugarski Pipo Inzagi ih vozao ko majmune,toliko o odbrani.Sa druge strane,Ronaldo odlican,onaj pirincar Park trco ko lud,ostalo manje/vise prosek.

Tesko ce biti paprikanerima u uzvratnom udelu.

Ostale tekme u principu sa ocekivanim ishodom...Barsa ce ove pizdolizce napuniti kuci,Porto bi trebao proci,jedino ce biti cupavo u Rimu,iako prednost dajem Romi.

 

Ko je bre papak kompleksasu jedan?

Ako je Ronaldo bio odlican na toj utakmici, ti nisi gledao ni minut iste.

'Ajmo Drogba jos pet komada!!!

U kurac i Gigs!!!

ONE LOVE ONE UNITED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si zaista slucaj za posmatranje,budalo napaljena.

Ronaldo je bio najjaci igrac Mancestera,najopasniji,sa najvise suteva i prodora.Sto se tice igraca koje sam naveo,to jesu papci.Prosecni papci.E sada,sto si ti subjektivan do granica debiliteta i taj prosek smatras vrhom,druga je prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta dva igraca su vrlo korisna, trce non stop i oduzimaju lopte. A nisu ni losi tehnicari za taj tip igraca.. u svakom slucaju, iznijeli su veliki teret utakmice sa Interom(uz Flechera naravno), potpuno su zaustavili njihovu sredinu, pomagali su odbrani prilikom udvajanja napadaca, a i u napadu su bili koristni obzirom da su fino drzali loptu i distribuirali je bez nekih vecih gresaka. Mozda je korejanac ima koji kiks, ali je to nadoknadio velikom borbenoscu i zalaganjem. Nisu vrhunski kad se uporede sa igracima tipa Mesija il Kake, ali su za svoju poziciju mnogo dobri igraci.

 

Ne kapiram samo kako je Ronaldo lose odigrao, covjek je konstantno pravio visak(posebno u prvom poluvremenu). Jedino sto se raspucavao iz slobodnih, al mislim da je skoro svaki bio napravljen nad njim. Mada, Inter ima glupane u odbrani koji suvise cesto prave nepotrebne faulove oko kaznenog prostora, ali to je druga prica. Po svemu sudeci, na OT ce vjerovatno igrati Materazzi, a sjecamo se njegovih gluposti na prvoj utakmici protiv Liverpula :) Mada se ove godine ne zna ko je gori od Interovih defanzivaca, jedino Valter Samuel igra na nivou. Chivu i Cordoba su borbeni i fino sve rade do momenta kad naprave neku katastrofalnu gresku. O Burdisu, Rivasu i Matrixu ne vrijedi trositi rijeci.. dogodine ce trebati veliki rez u tom segmentu ekipe, kao i jedan kreativac na sredini. Ali ne, uprava razmislja kako da dovede jos nekog napadaca pored vec postojecih :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ako ne volim Inter ja mislim da ce oni ipak proci. Onaj gad Murinjo je svestan da je Inter daleko slabiji i on je igrao na 0-0 njemu treba 1 gol tamo ili penali. Tesko da ce Mancester umeti da ufura dva gola. (Sve je moguce, ovo je samo moje misljenje)

 

A pesimisti sam po oceni da ce juve proci. Premoreni su plus imaju derbi sa Torinom.

 

Roma mozda i prodje. ( Cak mi deluje da imaju i vise sansi od ostalih Italijanskih klubova)

 

Barsa bi trbalo da prodje (mada iznenadjenje nije iskljucivo)

Edited by Miskoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...