Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Приметивши по претходним постовима каква си паљевина,теби бих првом забранио и јебени кишобран да понесеш на утакмицу! :D

jesam paljevina x) pa sta...inace nekog vaseg nesrecnika su udarila kola xaxaxa

Edited by s0ki

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje ti komplekse imas covece, idi leci se leba ti....

 

:evotigana:

 

nema leka za njega...

opaka je to boles....

 

:evotigana:

 

Gotovi ste... Danas je Sv. Dimitrije, zastitnik Soluna... Aris pobedjuje... A jos, Aris do sad ni jednu medjunarodnu utakmicu nije izgubio kod kuce... :da: A oni su jos u boljoj formi od vas... 3 dobra razloga zbog kog bi trebalo da izgubite... ako vas ukenja neki gol, kao Milijasev protiv Bajerna, onda i imate neke nade... u protivnom, gubite utakmicu... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko je dobar onaj milijasev gol...znaci bruka...xD ne daj da ga i danas nesto tako usere...5 autobusa proslo jos 6 ceka...

 

 

e i da SAMO PICKE BODU...glupo je sto su dirali ove simpatizere...ali tako bi bilo i kod nas...

 

ljecicu se sve sto ti kazes master dule

Edited by s0ki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezvanicno: Nekoliko navijaca Crvene Zvezde izbodeno, jedan navijac Arisa podlegao povredama. Po svemu sudeci tuce traju ceo dan, uhapseni navijaci Crvene Zvede su Grci, Autobusi jos uvek blokirani policijom 18. 30h (poslednji izvor)

 

--------------------------------------

Izgleda da Zvezda ima podrsku navijaca iz drugih Grckih klubova, taj Aris neki sugavi klub kad ga mnogi mrze.

 

@s0ki, Ti me slusaj pazljivo, kad kazes ti nashi to su Srbi, pa te mogu kazniti za vredjanje na nacionalnoj osnovi, ali necu. Pazi ovako, mnogo kenjas bolje ucuti jer ako se ovi vrate nervozni ili ih ne puste na stadion, a i zvezda izgubi mogao bi da te neko cinkari pa ce te naci ovde ima da te JEBU! To nisu ljudi koje mozes tek tako da zajebavas. JA IH ZNAM. Ne brini necu te ja cinkariti, nisam takav ali neko moze. Zato PREKINI!

-----------------------------------------

@Mechanical Vampire Penguin, i ti se smiri, imas bolesne postove

Edited by Lemur padobranac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брука је за један такав клуб,за који говоре да је институција по нашим медијима,да оде у Солун и брани 0-0 !!!

Јебем ти такав фудбал! Ренџерс прозивају да је екипа која игра антифудбал,али они барем знају да извуку резултат који зацртају,ови наши шупци немају везе са животом,а усуђују се да тако играју! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvrdim i potpisujem da Zvezda nikad nije imala gori tim i pre svega goreg trenera.....

 

 

ja citiram sebe od pre nekih mesec ipo dana......nista vise ne treba reci....dosta vremena je ocigledno trebalo da prodje pa da sira javnost shvati o cemu se radi.....da se radi o jednom obicnom diletantu koji sa svojim izjavama vredja inteligenciju svakog coveka koji se razume u fudbal....i on i Piksi.....jedan je otisao sad ce valjda konacno i drugi.....pa onda ostaje samo nada u bolje sutra.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rekao je da ce dati,ali se onda predomislio zbog utakmice sa Arisom.Sada neznam na cemu je.

No,utakmica je bila raspad.Pola drugog poluvremena sam prespavao.Ocaj.Kosanovic je postavio igru ko da mu je trenerski debi.Najistureniji bili Koroman i Basta!Ejj!!Igrati bez napadaca!Nebitno,nije Zvezda zasluzila ni jedan jedini bod iz ove utakmice,objektivno.A i ovaj Aris je katastrofa od ekipe.Krsevi zesci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Now who's laughing, now who's laughing...

 

To vam se vraca jer ste prosle godine sijali kad je PFC prolazio kroz krizu!!

Realno, da nije bilo ova tri gola, UEFA je trebala i jednima i drugima da oduzme 3 boda zbog "igre" koju su prikazali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amaterski fudbal... Bolje utakmice se gledaju u onim beton ligama.

 

Ali kad je legendi Basta istureni igrač, onda ne znam o čemu se više tu raspravlja. I koroman na poziciji "centarfora", pizdi čovjek što niko neće da pređe centar. Ona taktika ne bi ni protiv Milicionara prošla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...