Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dogovorili smo se ja i laki iz Interfectora da krenemo brade da pustamo pa da napravimo sa Danilom Meshuggah tribute band....BRADUGGAH.

 

 

uskoro..........

 

Naravno, naravno... mada je Danilo trenutno najiskreniji od nas, cima najduzu bradurinu biggrin.gif Nedajte mu da se brije!!! biggrin.gif

 

Usput, slusao sam onaj vas snimak sa Hita Nedelje... razbijanje!!!!!!!! This Mist Around Us... arrrgh !!!!!!!!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dogovorili smo se ja i laki iz Interfectora da krenemo brade da pustamo pa da napravimo sa Danilom Meshuggah tribute band....BRADUGGAH.

 

 

uskoro..........

 

Naravno, naravno... mada je Danilo trenutno najiskreniji od nas, cima najduzu bradurinu biggrin.gif Nedajte mu da se brije!!! biggrin.gif

 

Usput, slusao sam onaj vas snimak sa Hita Nedelje... razbijanje!!!!!!!! This Mist Around Us... arrrgh !!!!!!!!

 

Ali onda svi moramo pustiti ZZtop brade.

BRADA ili SMRT!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dogovorili smo se ja i laki iz Interfectora da krenemo brade da pustamo pa da napravimo sa Danilom Meshuggah tribute band....BRADUGGAH.

 

 

uskoro..........

 

Naravno, naravno... mada je Danilo trenutno najiskreniji od nas, cima najduzu bradurinu biggrin.gif Nedajte mu da se brije!!! biggrin.gif

 

Usput, slusao sam onaj vas snimak sa Hita Nedelje... razbijanje!!!!!!!! This Mist Around Us... arrrgh !!!!!!!!

 

Poz!

 

 

deda....nije arrrgh....nego HAAAAAAAAAAARRRRRRR!

 

nauci vec jednom smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brinite, necu da se brijem, pogotovu sad kada projekat BRADUGGAH sve vise uzima maha. (A i ribe kazu da im se svidja 8) )

Moracemo samo Azal i ja da se dogovorimo ko ce od nas dvojice da svira bubanj smile.gif I Azale, kako si krenuo, na granici si da izletis iz benda - pusti bre lepo tu braddu!

 

Ma moja bradica je bolja od tvoje! Moja je lepa, fina, čak i iz dva dela! smile.gif

I ček da vidiš samo kad ja osnujem Dimmu Bradir!

Mogli bi smo i da umiksujemo i neko pitanje o Braduggah za zin! smile.gifsmile.gif Ionako vam logo popunjava dosta zjapeće površine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starce, starce, kako jos nisi naucio da das pravi odgovor na takva pitanja? Bacas Braddugah-u u probleme zbog toga!

 

Odgovor koji si trebao dati je: TO SU KLEVETE !!!!!!! NE POSTOJI NI JEDAN DOKAZ ZA TO!!!

 

I to je to, niko ti ne moze nista, a obraz benda je sacuvan biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...