Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Mladić stoji u redu u supermarketu kad spazi zanosnu plavušu iza njega kako mu maše i smeje se. Iznenadio se da mu maše takva lepotica, i iako mu se odnekud učinila poznatom, nije imao pojma odakle, pa je upita:

• Izvinite, mi se znamo?

Ona mu odgovori:

• Možda se varam, ali mislim da ste vi otac jednog mog deteta!

Film mu se vrati unazad na dan kad je jedini put bio neveran. Rekao je:

• Bože, jeste li vi striptizeta s moje momačke večeri, koju sam pred svim prijateljima prcao na bilijarskom stolu, dok me je vaša prijateljica mlatila po guzi mokrim celerom i gurala mi krastavac u šupak?

• Ne - odgovori ona - Ja vašem sinu predajem engleski.

 

PRAJSLESS! :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto Srbi ne mogu igrati šah?

- “Kralj i kraljica u Londonu.”

- “Topovi na Kosovu.”

- “Konji u Haagu.”

- “A Šahovnica u Hrvatskoj!”

 

užasan

 

crnogorci i glad

 

Nedje u prošlom vijeku, pogodi Crnu Goru neka velika glad. Zima razbija, nema što da se jede. Pojeli sve zalihe, i kad više ništa nije ostalo, pokupe se ljudi i krenu kod Vladike:

Vladika, ‘oćemo l’ mi pomrijet ka’ ljudi ili ka’ pičke?

A, vala ćemo k’o ljudi. ‘Ajmo svi na Lovćen.

Popnu se oni na Lovćen, pa im kaže Vladika:

‘Ajde, ja ću brojati do tri, pa kad kažem tri, svi skačite!

Jedan… …dva… …

Ej, Vladika, eno idu Srbi. Nose kukuruz!

A jel’ okrunjen?

Nije.

TRI..

 

onako

 

 

Covjek vodi ljubav s ljubavnicom. Ludilo. Sve se trese. Otvaraju se vrata

- ulazi njen muz - 2 metra - tezak 130kg. Hvata nesretnika za nogu i vrat,

iznosi ga na terasu i baca sa 14-tog kata.

 

Covjek dok pada razmislja:

-”Konju jedan koji ti je kurac ovo trebalo - imam super zenu, djecu, kola,

placu…”

 

Dolje prolazi traktor i vuce prikolicu sa sijenom i covek - tras - pada

na sijeno. Ustaje - otresa ono sijeno sa sebe i kaze:

- “E, sto ja serem kad se uplasim.

 

hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

citao sam neki vic.covek koji je bio redovan gost javne kuce,dosadila mu standardna usluga pa pita radnike tamo da mu preporuce nesto novo.daju mu oni kljuc sobe kao idi tamo odradi.vraca se on,pitaju ga kako je bilo,kaze on super samo sto devojci nesto belo izlazi na usta.

na sta radnik obrne telefon i kaze 'zamena lesa u sobi 26,prepunio se' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dolazi covek u javnu kucu, baca gomilu para na sto i govori: "Dajte mi specijalitet kuce, najskuplje sto imate"

"Imamo devojku koja u isto vreme pusi i peva!"

Covek malo razmislja : "Jebote to je nemoguce, moram to da probam"

Daju mu kljuc uz vaznu napomenu, da niposto ne pali svetlo kad udje u sobu jer je devojka mnogo stidljiva."

Ode on tamo, ona mu pusi i peva na sav glas, covek ne moze da veruje!

Kad su zavrsili nije mogao da izdrzi, upali svetlo i vidi da devojka nema jedno oko.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O V V iliti obogatite vash vokabular!

*STR "Pamti dobro"

Radnja na Banovom brdu sa najjačim imenom na planeti. Ko nije izvalio, nek brzo izgovori puno ime, sa sve ovim ''str''!

 

*sponzoruša

Kurva sa samo jednom mušterijom.

 

 

*etfovac

Odabrani nerd, g33k ili štreber, na putu znanja i prosvetljenja, odlikovan USBom oko vrata. Onaj koji uživa u muškom postojanju nedodirnutom ženskim prisustvom, pogledima ili mislima.

 

Zašto etfovac nosi kondom?

Da ne isprska tastaturu!

 

*gitara

Sredstvo kojim obično najmasniji i najuobraženiji dečko u gimnaziji vrti sve devojke oko malog prsta i menja ih ko čarape samo zato što zna 3 akorda, pa makar imao facu kao tektonski poremećaj. Takođe je i glavna zvezda na ekskurziji. Svako od nas zna bar jednog takvog.

 

Glupa gimnazijalka 1: Jaooo, kako ima slatke okice i kako sviraAAAA....

On: A-dur, C-dur, A-dur, C-dur...

Glupa gimnazijalka 1: OŽENI ME!!!

On: A-dur, C-dur, A-dur, C-dur...

Glupa gimnazijalka 2: Sviraj nešto od Cece! Aj' nešto tužno!

On: e-mol, e-mol, e-mol, e-mol, e-mol, e-mol, e-mol, e-mol, e-mol, e-mol, e-mol, e-mol, e-mol...

Autobus peva a najbolja riba se upinje da mu sedne u krilo.

 

 

*Yugo 45

old tajmer koji se moze naci u prodaji skroz nov

 

*džarana više neg' dedina furuna

Deskriptivni izraz za promiskuitetnu devojku/ženu.

 

A: Simpatična ona mala preko.

 

B: Jeste, jeste, ali bolje je se mani. Ta je džarana više neg' dedina furuna.

 

 

*Nole seksoman

Jedini lik dovoljno sjeban u glavu da sebe naziva seksomanom. Verovatno nikad nije jebao. Zene od njega beze na ulici, iako je bezopasan i impotentan.

 

-Sine, jedi grasak, ili ces jednog dana biti kao Nole Seksoman!

-*njam**njamnjam**njam**njam**njam*

 

*11.

Septembar

Slicno kao i 17.decembar 1903-(braća Wright).Pionirski pokušaj avijacije da zaobidje preduga čekanja i zamornu administraciju kao i transfer na aerodromima,tako što će putnike da dovezu direktno u svoje stanove i radna mesta. Nije uspeo u potpunosti zbog neobučenog pilotskog kadra sa Bliskog Istoka.

 

 

*dekolte

Predeo ženskog tela koji može da fiksira pogled bolje nego kobra.

 

U OČI me gledaj!

 

*dupe-glava

Autoput mudrosti.

 

Došlo mu iz dupeta u glavu.

 

 

*slatka devojka

veoma cest izraz za devojke koje nisu po vasem ukusu, a zabrinuti prijatelj ili roditelj vam je iz najbolje namere namesti na slepo.

 

SUTRADAN

prijatelj:"Kakva je"?!

ti:"paaa...slatka devojka".

 

 

*fenser

Neodizelaš. Naivna mlada osoba, obično dobrih fizičkih predispozicija, ali na uštrb intelektualnih. Inspirisana dizelom, zavedena od strane novca, mode, trenda, teretane odnosno fizičkog izgleda, turbo folka i gadžeta. Neretko totalno nepismena. Šljam društva.

 

"Mama zašto se ovi čike u roze majicama i belim čarapama ljube? Sine oni su fenseri. Ako ne budeš jeo kajmak i ti ćeš da budeš fenser.

"

 

*emo

Izraz za patetichnog, suicidalnog i kao skenjanog skejtera ili rolerasha koji u isto vreme kao svira gitaru, ima kao neki bend i u crno ofarbanu kosu kao znak njegove ogromne tuge za prekjuche preminulim zecom Sreckom.

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :) mislim da ne postoji smajli koji bi mogao da opise ovo vristanje od smeha

 

Jebbo svoju majku u prdaljku koji slepac i kokošar! Oximoron (moderator) smrderator:

 

http://www3.serbiancafe.com/lat/disk..._moron.html?14

 

http://www3.serbiancafe.com/lat/disk...vite_se.html?4

 

http://www3.serbiancafe.com/lat/disk...suljeve.html?6

 

http://www3.serbiancafe.com/lat/disk...dforumu.html?3

 

A KOJA SPRDNJA KOJI DEGENERIK I ŠUPAK OD ČOVEKA. A SVI TI SE RUGAJU NA OVOM FORUMU A USKORO ĆE I NA OVOM. A JEBBALI SMO TI MATER QURVU QURVINU U USTA ŠKRBAVA A TEBE ĆE JEBBATI KEROVI U RASPALU GUZICU JUNFERSKU. A U GIPS ĆEMO TE STAVITI SMRADU JEDAN MAJKA ĆE TE U PAŠTETI PREPOZNATI. OVAKO ĆEMO TI ODSEĆI GLAVU:

 

http://www.flurl.com/item/vom_u_286536

 

I NJOM IGRATI FUDBAL! OHOHOHOHOHOHOH AL TE PRCAM DEBILČINOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOO!!!

 

Slušajte debilčinu šta kaže:

 

“Ja sam moderator na mnogim forumima, između ostalog i ovde:

 

http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php?f=102

 

Moj profil:

 

http://forum.krstarica.com/member.php?u=43223

 

Nedavno sam postao moderator i na jednom forumu na SC, pa cu i ovde zavesti red kao na drugim forumima. Necete mi vise spamovati i psovati mater jedni drugima. Budite sigurni u to. Ja kad vam kazem.”

 

KOJI SLEPAC JEBBO SVOJU MAJKU U PRDALJKU! PU USTA GA JEBBEM ŠUGAVA! Najveci bolesnik koji se ikada ovde pojavio to je ovaj smrad

pederski zvani Oximoron. .Smradu bolesni ker ti yebo majku decu i čitavu familiju, živu i mrtvu. Ja bih te slađe zaklao nego išta pojeo. Tebi bi smradu tako slatko nož preko grla ja prevukao kao kasapin svinji. A onda bi ti glavu odvoio od tela

i šutirao sve dok ti oči i mozak nebi izasao iz te glavudze svinjske. Sam pricas sa sobom decu ti yebo ker u usta i sisu u supak u sve otvore smradu bolesni. Sam sa sobom pricas svinjo jebbo li te ker u sred oka slepce bolesni.

 

E sad, što se tiče vređanja: smrdljivi konjušaru konjušarski sa konjušarskim imenom i prezimenom, iz konjušarske familije, iz konjušarskog sela sa konjušarske reke, što slaviš konjušarsku slavu u konjušarskoj crkvi, oca ti ***** u prkno i mater u sred piszde crvljive, govnaru od govana! Yebemiti sunce upiččku i baku! Pojedeš mi i proliv i tvrdu kaku! Seljaku! Budaku! Pišam ti se u jedinu prdekanu! Serem ti se na saranu! Prdnem ti na nekuvanu hranu! Ubodem te u živu ranu! Nemoj mi režiš na bulju! Nemoj mi laješ na muda! Ionako su velika i teška! ***** li ti kućnog ljubimca, piččka ti se ogadila! Hoćeš li burek sa mesom ili piččkom od krmače! Oćeš li da mi ližeš piččku kad bih imao da ti je dam. Daću ti da mi ližeš ono što imam! A ti poliži ako hoćeš! Ako nećeš poljubi pa ostavi. Sve ti *****! Yebali te svi fratri sveta! Oližeš mi bubuljice sa šupka!

 

Je li bre crknuti akrepu moderatorski, gomilo vrućih govana, ***** li ti

 

mamicu u ukiseljenu pichku,

 

jel ti to još haluciniraš po forumu?

 

Jel si pitao za dozvolu da se mažeš kojekakvim govnima?

 

A?

 

Jesi pito da li smeš da se mažeš

 

vaginalnim sekretom, prolivčino jedna rahitična i sklerotična?

 

Jesi dobio dozvolu, epileptičaru jedan, sjurim ti ga

 

materi raspadnutoj u dušnik?

 

Ako ti dođem tamo, razvaliću ti tu goveđu glavurdu što liči

 

na septičku jamu, babune jedan usrani, zakoreli, zavalim ti qurac u

 

sestru sifilističarku dok joj oči ne poispadaju... čmaru jedan

 

zagnojeni.

 

Jesi čuo?

 

Jel još smrdiš na kiselinu ko zapuštena pichetina...

 

slinava jedna gljivo...

 

oližeš mi **** hapaljivo?

 

Kad te razvučem po fljafulji, smrdećeš bre ko ispovraćana krmača jel

 

ti jasno,

 

naserem ti se vašljivom ocu pedofilu u tanjir sa supom. Zapišam mu

 

se na salvetu svaki put kad briše usta.

 

Stani mirno kad ti govorim, balego kravlja, jesi

 

čuo!

 

Nemoj da ti raspalim šamarčinu preko pištaljke usrane, ispašće ti

 

ta zadnja 2 pokvarena zuba što imaš u glavi,

 

šlajmaro jedna zelena, tuberkulozna.

 

Mirno!!!

 

JEBBO SI SVOJU MAJKU! OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA OXIMORON MORON PEDERČINA

 

http://www3.serbiancafe.com/lat/disk..._moron.html?14

 

http://www3.serbiancafe.com/lat/disk...vite_se.html?4

 

http://www3.serbiancafe.com/lat/disk...suljeve.html?6

 

http://www3.serbiancafe.com/lat/disk...dforumu.html?3

 

KOJI SLEPAC I SPRDNJA I SPRDALO JEBBO SVOJU MAJKU U PRDALJKU! JEBBI SVOJU MAJKU ONA TE NAJVIŠE VOLI! I RECI NAM KAKO JE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, što se tiče vređanja: smrdljivi konjušaru konjušarski sa konjušarskim imenom i prezimenom, iz konjušarske familije, iz konjušarskog sela sa konjušarske reke, što slaviš konjušarsku slavu u konjušarskoj crkvi

 

 

Ovde ne vidim nista smesno stvarno...Tom kretenu sa krstarice je smetao moderator jer mu nije dozvolio da radi ovakve stvari ostalim normalnim ljudima na tom forumu.Ovako nesto moze samo bolesnik da ispise koji je toliko mentalno unakazen nekom mrznjom i posesivnoscu najodvratnijih demona koji mogu da zaposednu nekoga ko od spolja samo izgleda kao covek a i to je pod znakom pitanja...Bljak.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...