Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

ja mislim da treba legalizovati preskakanje beba, ali samo u slučaju kada je to u službi zabavljanja mase jer je jedino u tom slučaju opravdano... sad ću da idem da otvorim glasanje, nadam se da će moderatori da odobre jednu takvu temu kad već nema nikakve teme koja se bavi pitanjem beba, pre svega preskakanjem, žongliranjem ali i drugim ne manje važnim pitanjima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da treba legalizovati preskakanje beba, ali samo u slučaju kada je to u službi zabavljanja mase jer je jedino u tom slučaju opravdano... sad ću da idem da otvorim glasanje, nadam se da će moderatori da odobre jednu takvu temu kad već nema nikakve teme koja se bavi pitanjem beba, pre svega preskakanjem, žongliranjem ali i drugim ne manje važnim pitanjima...

 

svaka cast covece...vidi se da si pravi omladinac...da se boris za prave stvari...i treba otvoriti takvu temu...i treba otvoriti temu da li smo za legalizaciju legazilacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Da, to je poznati obicaj u nekoj ekstremno katolicki orijentisanoj vukojebini u Spaniji.

 

"Pope Benedict has asked priests in Spain to distance themselves from the El Colacho, or Baby Jumping Festival, after a recent tragic accident where babies were endangered and a 92 year old man was killed."

 

Citao sam o ovome i ranije, matori pokusao da skoci preko beba i pao pravo na njih. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...