Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

:) koji car onaj sto je promenio ribi sifru :))

 

Суштина је у глупим причама ових који су филантропи па би да помогну. Она је још једна празноглавa коза, он је још један дебил.

 

Оно што је царски је акција једног типа који је налетео на дневник своје девојке и имао је шта и да прочита - ова се хефтала са ким је стигла и све то уредно записивала, све праћено коментарима типа Милан (рецимо да је то име њеног дечка) је ОК лик, има плату 500 евра и водио ме на Кубу, али је Јован (њен шеф) много боља прилика, има плату 4000 евра, секс је лошији, али ћу боље живети. Нормално, тип је полудео (обзиром да се заносио причом да су у озбиљној вези, прстен, веридба, путовања, ускоро и брак), узео тај дневник, регисторовао блог који је носио њено име, све уредно прекуцао, убацио детаље као што су мобилни телефони и адресе, обелоданио блог, отишао до фирме у којој је ова радила и написао адресу блога на зиду. Сутрадан пола фирме није дошло на посао (јер се ова јебавала са неколицином колега), блог је обрисан ускоро (као и њен налог на Фејсу) и све се стишало. У целу причу су били укључени и неки асистенти са њеног факултета (погоди шта су јој радили) од којих су неки у политици. Све је било пропраћено снимцима које је девојка уредно срезала на диск и ставила у дневник.

Истина, ово је више за "Јебем ти живот", али је и смешно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axe, nije u redu sto nam tek sada objavljujes postojanje takvog osvetnickog bloga. Mogli smo i mi malo da se cerekamo.

 

И ја сам касно сазнао, успео сам да прочитам само неке исечке захваљујући Гугловом кеширању. Сада ни то не постоји.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno je da se lakse mesa cuga nego malter, ali posljedice onog prvog su kudikamo neprijatnije od ovog drugog. Po toj logici, mesati pice i malter istovremeno bi bila najgora opcija. Osim, nedajboze, mesati pice SA malterom...

Edited by wicker man
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oz Čelik je barem iskren za razliku od Milivoja i Sofronija. Pošto devojke vole iskrene mladiće, Turčin će se verovatno ogrebati. Samo da se prašina malo slegne. :D

 

Не зове се џаба Угур. :haha:

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...