Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Juche mi pop u prolazu isprichao jedna vic, nije tolko smeshan kolko sam se ja iznenadio. XD

 

"

Eksplodirala fabrika kobasica i odletoshe kobasice gore na nebo. I tako sada dodje kobasica u raj, gledaju svetci i chude se sta je ovo , nikad tako neshto nisu videli. I sada dodje kobasica do Device Marije , a ona ce na to:" Ako nije sveti duh , onda neznam sta je."

"

 

:D

 

prekrsti se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ulazi pijanac u bus i, u jednom trenutku vozač naglo zakoči i ovaj se ispovraća po nekoj ženi koja je stajala do njega...

ona: ma svinjo jednaaa!

on: ja svinja? a pogledaj sebe!

 

ulazi baba u autobus, nema nigde mesta, neki dečko je pita:

- bako, hoćeš da sedneš?

- hvala sinko, hoću...

- a gde ćeš da sedneš

 

edit: stari su ali sam se danas posle dužeg vremena vozio busom pa sam pod utiskom :D

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam provalio da mogu da udjem na onaj emo forum i evo shta nadjoh:

 

"Ijuuu..xaxa...ako ima toga,onda su to satanisti bre..imaju neki Gorgoton(guj)..kasape zenu na sceni..BLJAK...."

 

ista chetrnaestogodishnja devojchica je na strani pre toga napisala:

 

"MA metal je zakon..heavy(mhm)....jes vala,u metalu ima svega...ali to za witezove jos nisam cula..kamelot..xD

Cula sam i da pevaju i o pivu,zenama,smrti,rodjenju i co.ali o vitezowima?XD

To ti dodje kao neka metal-bajka..XD"

Share this post


Link to post
Share on other sites

biseri sa emo foruma

 

HUMOR 69 stranica :)

 

pocela sam da drndam progressive metal sve cesce i cesce na kompu. ja sam mafia bre. (H)

 

QUOTE

ja slusham death... death i black su mi jedni od omiljenih metal pravaca

kada bolje razmislim... jedino folk metal i vicing nevolim...

Jel neko slusha klasiku?

 

QUOTE

Ne volis vikinge? :Q

Ja bih crkla da mogu barem jedan dan da budem Viking. ;D

 

 

Klasiku ne.

 

Koji su ti omiljeni bendovi (mislim na black i death)?

 

 

 

QUOTE

metal je zakon(prema meni), slusam sve metal grupe (osim one satanisticke), u poslednje vreme zato sto sam PRAVI ,ETALAC svi me zovu METAL PRINCESS. haha, pa to je istina ja sam metal princess

 

QUOTE

potpuno netacno!!...led zeppelin i deep purple nisu uopste metal

 

slayer nije trash metal vec death

 

 

QUOTE

iskopirano s vikipediije led zeppelin nije metal vec punk

 

QUOTE

metal za mene nije muzika....to je vristanje ko da su djavoli u tebe(ne daj boze) ali tako mu izgleda

 

 

na Dimmu temi

 

JAO KAKO SU SOOPER!Obozhawam ihhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :heart: :heart:

 

Naj pesma mi je Stien!Oni su doom metal,el da?

QUOTE

pa mislim da su melodic black metal, bar tako sam procitala na netu(wikipedia). a ako mozes postavi tu pesmu ovde jer i ja trazim tu pesmu.

QUOTE

Nije oni su doom metal,nisu melodic,bozhe!

A wikipedia ne daje tachne rezultate!

QUOTE

Zar oni nisu extreme metal?

Malo su mi blagi za black metal...

QUOTE

pod extreme metal se podrazumeva sve sto se razvijlo od heavy metala od 80'...znaci bukvalno sve

 

 

Pa kreteni....neki satanisti(mislim da se zovu Kaibals)kolju zivotinje,a neka grupa na S(jbg,zaboravila sam kako se zovu...)sekli su zeni ruke,noge...ubijali je...E ,samo ne znam da li su je mucili na koncertu(uz svirku) ili pre koncerta....ODVRATNO!!!!

QUOTE

MA pusti je.Nema pojma o metalu.P.S behemoth ili kako vec nije metal.I aj ne seri obozavala si MArilyna..Xaxax

QUOTE

A i BEHEMOTH tii dodje kao wannabe metal

XDD

ako hoces prave zestoke black metal bandove javi mi

QUOTE

Manson je za mene satana(ima dobru muziku)

QUOTE

Menson nije metalac..on je roker koji se oblaci kao metalac iz satanik metal benda(on kaze da voli da sokira ljude)...

QUOTE

Ja slusam sve vrste(sem satanica,naravno),a i death ne slusam cesto

QUOTE

najbolji su mi love metal,i death metal!

 

QUOTE

Izwinite,ali METALLICA JE PUNK!A NE METAL!

QUOTE

PUNK!!Ali znate zbog chega?Ranije kada su osnowali band,prwo su misleli da je metal(jer ranije metal je bio mekshi),a sada kad se uporedi sa nekim tamo ne znam ni ja onda to ispada punk-rock

 

 

heh, meni kewa ne da da slusam metal

QUOTE

Namerno slusham metal i LP jer to moje nervira.

QUOTE

moja kewa mrzi metal, kaze mi da bi pre da ja slusam narodnjake nego metal i eto...

QUOTE

meeeh...pre slusah metal nesto malo...i to onaj nu, ali sad mrzim metal...mrzim te satanisticke svinje...drazi mi dodju skinsi nego metalci...

 

 

 

EDIT: menjam misljenje....sve mi je jedno...metal nije los...

QUOTE

meni mama ne dozvoljava da slusham metal ovako pa ja sam slusham metal iz simsa

 

QUOTE

Slipknot, HammerFall, Children of bodom, Sturm und Drang, Metalica, Pantera, Nirvana, In flames, Legion of the damned, Neverstone, Bring me the horizon, Chemical Vocation, A Vain Attempt.......

 

QUOTE

de nadje nirvanu u metalu, leba ti?

 

QUOTE

Nije Nirvana crna Ajla, mislim da je to progressive ili grunge

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki blog sa spejsa iks de

 

 

auh pa kao prvo OOooObavezno da ti profil bude prajvt.ne samo da raspaljuje mastu nalozenim sabanima koji bi ti stavljali karu u usta nego jos i tvoja mama s' posla ne moze da vidi koja si droljetina

*ako ipak ne zelis da ti profil bude prajvt (tako se broj zainteresovanih sabana vremenom smanji) preporucujem da makar slike stavis na prajvt.to onda znaci da si gistro mnogo kuuuul drolja,a sabani ce jos vise da se loze zamisljajuci kako mese tvoje prajvt sise,dupe...

*ne moras da vodis blog.to se od tebe ni ne ocekuje.doduse mozes ako zelis da se hvalis svojim poduhvatima kako te je viktor savic u'vatio za sisu ili kako te je neki matori guzio u svom BMW X5.auh da ili kako si sinoc u plastiku pusila kurac nekom liku a on svrsio za 51 sec. (bravo za tebe,cestitam!) dobijas tri dodatna bambija ako se taj lik dok ti svrsava na facu ustvari dopisuje sa svojom devojkom...bjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach!

*pesma na profilu mora da ti bude pushachko-jebachko-kurvinskog karaktera zato pamet u glavu!!ako im se na pesmu ne digne posle par taktova menjaj pesmu!!ili za default stavi sliku na kojoj si gola,namazana cokoladom i lizes svoj srednji prst.au onda niko nece ni slusati pesmu

*kad smo vec kod slika....

a)ako si ruzna/debela/ili ruzna i debela drolja (ne brini se sto si ruzna ionako si to nadoknadila sjajnim oralnim i analnim znanjem!)

nista lakse! default slika nek ti bude is3povana,uradjena u fotosopu i crno bela.prekrij rukom facu,uvuci stomacinu izbaci sisu (a mozes i dve!) natrti se (zamisli onog matorca sto te guzio sinoc!) i gotovo...i sve ostale slike nek ti budu u tom fznu.+ par fotkica 'de ti bulja ispada iz tange u kojoj si izasla u stefan braun i milina :) ah da...obavezno stavi i jednu sliku gde svoje debelo kurvinsko dupe trljas o haubu nekih besnih kola (koja uopste nisu tvoja!) obavezno napisi ispod "ritch bitch"

b)ako si lepa drolja (onda mora da si do jaja glupa i iskompleksirana!)

NA SVAKOJ SLICI budi u stikli,pichki,brusu,gaci,helanki,sorcu i goloj sisi.

+jos par fotkica 'de si sva znojava od uvijanja oko sipke u baltazaru/sargonu

+jos par fotkica sa letovanja (ispod tih slika iako si ispala do jaja napisi obavezno "debela" da bi se sabani jos vise lozili i delili ti komplimente koji su ti tako ocajnicki potrebni!)

+posto si lepa na svakoj slici se do jaja puci,trti i prsi

+nemoj ostavljati svoje verne sabane na cedilu.daj im materijal za dobar svrsh kad im devojka nije na gajbi.dakle obavezno par fotkica samo guze u besnim belim lonicama ili sisa u tesnoj raskopcanoj majchici

+sabani ce te smatrati ikonom sexypeela ako okacis i jednu dobru staru fotkicu na kojoj istices srednji prstic ili isti galantno oblizujes

*nabudzi sto vise prijatelja i nikog ne odbijaj.da da pa riba si kad imas 489 frendsa iako znas njih 12,a sve ostalo su neki iskrivljeni sabani koji bi samo da te izmese i napune

*OOOOOBAVEZNO napisi da su ti primanja 250000 i higher,znas to je fora....onda znaci da si skupa drolja...ritch bitch gistro!!!

*kada ostavljas komente svima se obracaj sa mico-ljubavi-sreco-duso-maco-srce i ostalim idiotskim nadimcima ili koristi deminutive imena (ako znas sta je to... :PpP)

*ne moras da vodis racuna o pravopisu.to se od tebe ni ne ocekuje

*mada znas da se glagoli pisu odvojeno od NE,a pridevi sa NE...znas to zar ne?!?!?

*nemoj da obicno pises.....koristi kombinaciju velikih i malih slova,OBAVEZNO sh/ch/tj/zh/w/x umesto normalnog nekul s/c/c/z/v/h

*svima za kraj ostavljaj da ih ljubakas,grljakas,mljac mljac,cmok cmok,kiss kiss,ljub ljub

*koriscenje kovanice "hehe" "huhu" "hihi" kada ne znas sta da kazes zato sto si glupa drolja ne moram ni da preporucujem....

**eto uzivaj u svom prljavom zivotu...nadam se da sam pomogla...ne zaboravi da svaki dan odrzavas elasticnost vagine kegelovim vezbama,koristi kondom posto se hlamidija siri beogradom kao kuga i gledaj obavezno i da se jebes sa likovima za koje znas da vec dugo imaju ribe ali tebe to ne zanima jer si tako jos veca i bolja drolja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kruzilo je to po bulletinima secam se da je skoro to Telkontejner sirio po spejsu :):)

 

Hahahaha, ovo je GENIJALNO. icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif Emosi glupi...

 

Sta mislite jel oni upadaju nama na forum i prenose ove nase price tamo i smeju se? icon_smile.gif

 

Ne smeju da idu mecki na rupu. Ovde caruje Satana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...