Jump to content

Primordial


Angelystor

Recommended Posts

On 8/16/2023 at 6:36 AM, Kumodraski Vo said:

Zasto How It Ends nije valjda da se i ovi raspadaju..

 

Ma jok, loše si sanjao. Manje kompa, više prirode. :tongue:

Po svemu sudeći, Alan se raspucao na sve strane, neće još polagati oružje.

Edited by HellAwaits
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Meni je ništa epohalno, ali dobar album. Ima melanholičnu crtu koja mi prija, i u tom smislu je kompanjon prošlom albumu, samo bih rekao manje agresivan sve skupa. Prva polovina albuma daleko bolja, Pilgrimage vrh stvar. Druga polovina je mogla da se skrati za jednu pesmu, ionako nema razloga preko 60 minuta da se ide. Ali je Victory za kraj odlična.

Ne znam samo za čije dobro bi bilo Primordial nešto sad sebe da menja, nisu Opeth. Imaju svoj zvuk i nemaš ni sa kim drugim da ih pomešaš, samoubistveno bi bilo da sad nešto drugo sviraju. A i ono, izdaju albume na po 4-5 godina, da ih štancaju pa bih se možda i ja bunio, a ovako sam se baš uželeo novog materijala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Slažem se sa Igorom, nisam pao u nesvest ali dobar album veoma dostojan Primordial imena. Dosta mi je bolji od prethodnog npr, ostaje mi više toga u ušima. Trebalo je da bude 10-15 minuta kraći. Takođe ne razumem šta bi trebalo da urade da osveže zvuk a da ne izgube unikatan identitet, mogli su eventualno više nekih blekerskih momenata iz prvog dela karijere da ubace. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ide uz prethodni, ali nimalo bolji. Elem, jedna stvar koju propustih gore, a koja mi malo sivo obeležila i ovaj album i skorašnji lajv ugođaj, je što je drugi gitarista, Micheal, otišao iz benda posle 20+ godina, što ne bi bila tolika tragedija, ali nigde apsolutno nijedna reč o tome. I album je sa samo jednom gitarom tehnički. Zamenu su imali lajv, ali Alan ni reč o tome da je novi lik, ko je, itd. Očekivao sam od benda sa 30+ godina karijere malo profesionalniji pristup.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...