Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

ljudi ja upao na temu da vidim ko su favoriti, tek citam sad sve ovo...ok, sticajem okolnosti, znam kako simone izgleda uzivo. krava debela. mislim, kapiram da je divna osoba, ali je prasica. jbg.

 

nego, zasto se ne prica o liv kristine?? najbolja picka ikada. sa 4 banke je ocuvanija od pola riba koje poznajem :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

 

Mene nervira kad mi kazu "Jaooo kako si bela, kao sir", "Jaoooo što se ne kvarcuješ?" "Jao ovo jao ono"... Ako ja nemam ništa protiv tamnije kože, ostavite nas blede na miru. :)

 

I meni isto to govore, iako ja nisam bolesno bled, vec izgledam sasvim zdravo i plemenito :). Takav sam da jednostavno NE MOGU da potamnim, koliko god bio na Suncu. I ponosan sam zbog toga :):opusteno:

White and proud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidite vi sta prichate? Ona devojka nije bleda, ona devojka je prosla kroz tolku masu filtera pa je pochela da svetli,e kako bi to sprechili morali su da je poblede. Prirodno izgleda ko na slici koju je gojko prilozio.

 

A vi koji ste beli, izadjite malo napolje evo bash je sunce sada malo ogrejalo prilichno je lepo za setnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni isto to govore, iako ja nisam bolesno bled, vec izgledam sasvim zdravo i plemenito :). Takav sam da jednostavno NE MOGU da potamnim, koliko god bio na Suncu. I ponosan sam zbog toga :):opusteno:

White and proud :)

 

Ni ja ne izgledam bolesno, nemam modre, upale oči, još kad izađem napolje pa se nadišem svežeg vazduha, budem i rumena, ma prosto sinem. :D Dovoljno je to što sam drugačija da nađu nešto da mi kenjaju. Ja mogu da pocrnim ali samo ako se mažem kantarionom. :) Inače nema šanse.

 

BLEDI forever :)

 

Reče lik kome je nadimak BLACK :)

 

Šalim se naravno, BLEDI FOREVR! :pivopije::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidite vi sta prichate? Ona devojka nije bleda, ona devojka je prosla kroz tolku masu filtera pa je pochela da svetli,e kako bi to sprechili morali su da je poblede. Prirodno izgleda ko na slici koju je gojko prilozio.

 

A vi koji ste beli, izadjite malo napolje evo bash je sunce sada malo ogrejalo prilichno je lepo za setnju.

 

Kao sto rekoh, dzaba sva sunca univerzuma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh, dzaba sva sunca univerzuma :)

 

Teshko da ce ijedno sunce univerzuma da dostigne do tebe poed tolko sati provedenih pred ekranom.

 

Meni ljudi kažu da sam bleda. xD I kad se vratim s mora budem normalne pigmentacije. Pocrnim ja, ali malo i to toliko da izgledam normalno... xD

 

Ono sto sam ja uzivo video, nisi bleda, okej si.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni koža nije naročito tamna, ali (nažalost) lako pocrnim. I, još gore, zimi imam taj malo žućkasto - sivkasto - bolešljiv ten. -.-

 

O.T: Sa filterima ili bez, meni ona (Liv) ima ružne crte lica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi ja upao na temu da vidim ko su favoriti, tek citam sad sve ovo...ok, sticajem okolnosti, znam kako simone izgleda uzivo. krava debela. mislim, kapiram da je divna osoba, ali je prasica. jbg.

 

nego, zasto se ne prica o liv kristine?? najbolja picka ikada. sa 4 banke je ocuvanija od pola riba koje poznajem :da:

 

Jaoj covece, kada si ti nju video?

U Budimpesti, u novembru 2007. bila je prilicno mrsava, a posle bolesti se tek prepolovila. Ako je tebi ovo prasica, onda ne znam sta ti je super riba, mozda neka manekenka sa indeksom telesne mase ispod 16?

 

l_58ea201df6df424abeca04cb7d934ff6.jpg

 

Liv je nista posebno, cak joj i glas nije nesto :/

 

Liv jeste simpaticna, ali ima odvratne noge i koscata kolena, ne znam kako se usudjuje da nosi suknju i pokazuje ih.

Ovo sam je ja uslikala kad je bila predgrupa Kamelotu.

 

livnoge.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...