Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Guest Lukas Ацовић
Може, али тражи confirm bith date. :mhihi:

 

opalijo sam ja to podavno..devojćica zeljna estrade,a dzeja mi vala i tvrdog k*r*a.

 

 

šmrk!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

госпођица Emilie Autumn... има још много добрих слика, али ми ова деловала најприкладније, да вас мало заголица. дакле, сад сви на google images, куцате њено име, и уживате.

EmilieAutumn002.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Shamy:

 

Ono na slici mushko ili znesko? Ozbiljno pitam.

 

Da, musko je, ali od njegove muskosti zene se uopste nisu "ovajdile" vec njegov gitarista iz benda, kako sam cula. Inace, da o0n pokusava da bude novi Guns N Roses i pravi neku neo glam muziku...koja je OK, a sve ostalo...upotrebite mastu i skapiracete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић

ajde ne ubacujte se ko svinjchiki u pomije, kao nebiste voleli da vidnete gole one ribe iz benda Betty Boop?

 

chika Azza, svaki put kad ih uglede na tele-vizor, sav se nakostreshi a i svashta mu pade na pammet tada,da.

 

 

 

šmrk!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић
daj, bre, niko od nji nema vise od 15 godina.

 

ne kazhe sa za djaba u narodu: najsladjo je piche kad joj friedrich niche!

 

 

 

šmrk-poz!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marco je macan samo takav, za razliku od ove gore sa vestackim trepavicama i socivima u boji. Ja vam predlazem i kreaturu koja se odaziva na Jonne Aaron, posto bi njega videli golog i muskarci i zene.

 

http://i19.photobucket.com/albums/b188/Adr...on/7a9abab1.jpg

Jel to Avril Lavigne?

 

:(

 

 

:lol:

 

 

Ontopic- jel hocete slike maloletnih blekerki, koje poziraju sa macevima u hladnim sumama Skandinavije?

Da, ali da nemaju vise od 50 kila zive vage.

 

evo petera:

 

peter_steele_nude_036.jpg

Sta ga je u'vatio, ko da ce da mu otpadne?

 

nije ostalo ništa da mi golica maštu... Pfffft

Ali zato ima da ti zagolica zeludac.

 

госпођица Emilie Autumn... има још много добрих слика, али ми ова деловала најприкладније, да вас мало заголица. дакле, сад сви на google images, куцате њено име, и уживате.

EmilieAutumn002.jpg

Ajde bre, pa moj cale ima vece sise od te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић
ti si aco otisao u offside. :)

 

nesam skroz, al volim svremena-navreme da izigravam pedomedu. tachnije povremeno iz dosade, kad ponestane andjeloskog praha.

 

 

 

 

 

šmrk-manjak!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

па јебига, она је ипак угрожена врста: мршава готичарка! :) такве сисе ни немају.

a ево нешто и за тебе Сиске.

A, vec sam to video.

 

Jebote, ja bih možda umočio u 2 ribe ukupno koje ste vi postavili za ovih 36 strana. Katastrofa.

 

Jebeš metal.

Pocinjem da se brinem za tebe. Prvo ti smeta moj potpis, pa se palis na Frosta i sad jos ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od njih je ona sto lici na tvoju devojku, samo sisatija verzija.. pretpostavljam? ;)

 

Ma otprilike sam lupio, nisam brojao :) Ali sve ove metalke koje ste postovali su mi mediokriteti u najboljem slučaju. Stvar ukusa, jbg. Ne mogu da se pržim na bilo koju ribu koja ima i najmanje neki gothic prizvuk :P Da ne pominjem pirsinge i ostale rekvizite.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...