Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Da, ti da si frajer, imao bi je na MSN-u.

 

i na fb. :)

Pitao sam je jednom preko spejsa koliko dugo svira i ispalila me :redface:

znas koliko je pre tebe to pitalo? :)

 

jaooo

ček davidim.

 

henryja rollinsa

muškarčina

a i tetovi su mu zanimljivi :D

 

iiiii

 

 

 

davea mustainea kladim se da mu je mali.

Henry je faca. :da: Black Flag :rockdevil:

 

Dave Mustain-uzas. Pojam ruznog i ogavnog. Kladim se da ima picku a ne kurac. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

62.jpg

 

VAN END ONLI TRU METAL DIVA IN SRBIJA!!

 

 

:) :) :)

bas je bila cica

http://www.youtube.com/watch?v=LyBSy1DOwig

 

 

Inace, ne mogu da verujem da se ovako glupa tema dugo odrzala. :) :) :)

Prvo, da sam musko ne bih pipnula nijednu od "riba" cije su slike postavljene, sve neke masne gothicarke, bljaaaaaaaaaaaak....

doduse, ima par izuzetaka, npr. Cristina Scabbia i Simonne Simmons.

 

Drugo, ne znam ZASTO bih zelela da vidim bilo kog rock/metal pevaca golog?!? :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:

Jedino da pokvarim utisak.....A iz toga sledi trece - skoro svi muzicari koji mi se svidjaju su sad presli 40-tu, zbrckali se i opustili, pa ne verujem da bi tako nesto bilo lep prizor.... :) :) :)

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam musko ... sto volim kada zena to kaze. To je kao kada bih ja rekao da bi se jebao sa kim stignem da sam riba.

 

 

Pa, vidis, i nije bas. :rolleyes:

Ne moram da budem lezbejka da bih mogla da ocenim OBJEKTIVNO da li je neka riba zgodna/lepa.A osim ove dve pomenute, ja nisam videla nista sto tom pojmu odgovara na prethodnim stranicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moram da budem lezbejka da bih mogla da ocenim OBJEKTIVNO da li je neka riba zgodna/lepa.A osim ove dve pomenute, ja nisam videla nista sto tom pojmu odgovara na prethodnim stranicama.

 

Оva je bolja od te dve pomenute!

 

guitar_hero_hot_girl.jpg

 

G.H

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontam. Da li to znaci da tipovi ne mogu "objektivno" da procene devojke, ili ne mogu "objektivno" da procene drugog tipa ?

 

 

Ma, jok.Znaci da moze, i u jednom i u drugom slucaju...ako nije mnogo sujetan/na, :)

 

offtopic

 

Ne znam vise ni sta htedoh reci.... :)

 

 

Da odgovorim na temu: iz mladjih dana, prvi na listi mi je Sebastian Bach :wub:

Pa onda Axl, Mark Slaughter, Dave Mustaine, Duff McKagan.

Ali, nazalost, niko od pomenute gospode vise nije u staroj formi. :icon_ne:

 

Od mladjih, Jarkko Ahola...

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi stare, pa šta?

realno glupo je očekivati da izgledaju i sad kao pre 20 godina. pa nisu highlanderi pobogu.

 

 

a i volim bre stare rokere :)

 

Henry%20Rollins.jpg

 

 

inače bach jeste u formi. pre neki dan sam slušala novi album, i dalje zvuči opako, pa pogledah i youtube. ludak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste. imam cak i majicu sa njenim likom, kao fol sam to kupio zbog Jacksonke koju ona drzi, a u stvari zamisljam da ona drzi nesto drugo u ruci. Pa mi je palo na pamet da istetoviram njen lik na mojoj decnoj ruci, ipak su se ona i moja desna ruka veliki prijatelji

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste. imam cak i majicu sa njenim likom, kao fol sam to kupio zbog Jacksonke koju ona drzi, a u stvari zamisljam da ona drzi nesto drugo u ruci. Pa mi je palo na pamet da istetoviram njen lik na mojoj decnoj ruci, ipak su se ona i moja desna ruka veliki prijatelji

 

 

a da ona to ni ne zna :)

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...