Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

@Lunar-

 

" ... A te devojke koje ZAPRAVO slusaju neki death metal, ja mogu iz licnog iskustva da kazem da su inteligentnije od 90% fenserki.

 

....Ja nikad ali nikad necu imati predrasude prema devojkama, prema tome kako se oblache ili sta slushaju, lepa devojka je lepa devojka pa kako god se oblachila."

 

Nisi u pravu. Naravno da ima inteligentnih devojaka i sa jedne i sa druge strane, ali jednostavno sama muzika im pomera granice normalne. Eh a te fenserke sto kazes. Da te ja pitam iskreno nesto? Koliko si ti zapravo dao sansu tim "fenserkama" da ti pokazu svoje znanje. Verujem da ne sudis na prvu loptu, jer ako je tako ti nisi normalan, ali mozda jednostavno treba da das sansu tim fenserkama, mozda nece odmah sve karte da ti bace na sto.

 

Vezano za tvoju drugu recenicu.

Na zalost, ja imam mnogo predrasuda cak i prema boji koze coveka a kamoli prema oblacenju. Znas, kazu, odelo ne cini covek. Ne cini ga. Ne cini ga kurac.

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidi se faca...ali grudi nisu lose :D

Sisus ce reci da ima male grudi :)

Suvi prosek. ;)

 

Brate ovo je uzas...

Reci cu ti nesto iskreno, bez ikakve namere da kontriram, teram inat ili da budem u pravu u raspravi, ali ona tvoja bivsa se meni ni najmanje ne svidja.

 

@Lunar-

 

" ... A te devojke koje ZAPRAVO slusaju neki death metal, ja mogu iz licnog iskustva da kazem da su inteligentnije od 90% fenserki.

 

....Ja nikad ali nikad necu imati predrasude prema devojkama, prema tome kako se oblache ili sta slushaju, lepa devojka je lepa devojka pa kako god se oblachila."

 

Nisi u pravu. Naravno da ima inteligentnih devojaka i sa jedne i sa druge strane, ali jednostavno sama muzika im pomera granice normalne. Eh a te fenserke sto kazes. Da te ja pitam iskreno nesto? Koliko si ti zapravo dao sansu tim "fenserkama" da ti pokazu svoje znanje. Verujem da ne sudis na prvu loptu, jer ako je tako ti nisi normalan, ali mozda jednostavno treba da das sansu tim fenserkama, mozda nece odmah sve karte da ti bace na sto.

 

Vezano za tvoju drugu recenicu.

Na zalost, ja imam mnogo predrasuda cak i prema boji koze coveka a kamoli prema oblacenju. Znas, kazu, odelo ne cini covek. Ne cini ga. Ne cini ga kurac.

Znaci, Lunar treba da da sansu fenserkama, a ti ne dajes nikakvu sansu metalkama, jer imas predrasuda? Pa zasto onda on ne bi imao predrasuda?

 

I ne, odelo ne cini coveka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja cu da posvedocim da nemas 100 kila. Imas jedva 50 i to sa krevetom. ;)

 

Za psihicke mane nisam siguran, a i ne znam gde si bila kad sam dobio palicu (ne u dupe). :)

 

Eh, sad ne preteruj... :P Ne znam zasto se svi tripuju da sam mnogo mrsava, kad nisam... toliko. x)

 

 

Btw, ne znam ja sta si ti posle radio sa tom palicom. :lol:

 

ot - ovaj lik je kjut:

 

m_17ebf8fa521df3534b55d3b82b0aaa1a.jpg

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, Lunar treba da da sansu fenserkama, a ti ne dajes nikakvu sansu metalkama, jer imas predrasuda? Pa zasto onda on ne bi imao predrasuda?

 

I ne, odelo ne cini coveka.

Pa...ne. Ja jesam dao sansu "metalkama" dobre 2 do 3 godine i to konstantno fokusirajuci se samo na njih. Veoma se kajem zbog toga, no koga bole kurac. :) A to sto ja imam predrasude je moj problem protiv kog na zalost ne mogu. :(

 

Odelo cini coveka, ako ne u celosti onda makar dobar deo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno materijala ovde ima za studente psihologije...

 

 

Ja sam mozda zaostao ali volim da slusam muziku a da oblacim/nosim odecu... mada sam imao nekad par tih metal majica, napaljeni klinac :D... cini mi se da princeza rece da je pozer onaj koji slusa metal a ne oblaci se metalski - ja mislim suprotno, pozer je onaj koji pokusava da istakne i da drugima nabija na nos da on slusa metal ili da je jebac ili da se mnogo dobro nabildovao ili bilo sta drugo - majspejs varijanta... a cure su ovakve i onakve nezavisno od toga sta slusaju i sta nose... ali kada se totalno ucrne i uniste to je jednostavno ruzno... mada je i to stvar ukusa, cega se jedni groze to drugi vole, o ukusima ne vredi raspravljati a o mentalnim poremecajima nije pristojno javno govoriti... :D :D :D

 

I taaaako... bas me je razveselila ova vasa tema...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, sad ne preteruj... :P Ne znam zasto se svi tripuju da sam mnogo mrsava, kad nisam... toliko. x)

 

 

Btw, ne znam ja sta si ti posle radio sa tom palicom. :lol:

Sta sam radio? Evo je pored mene, jos uvek je citava.

 

Pa...ne. Ja jesam dao sansu "metalkama" dobre 2 do 3 godine i to konstantno fokusirajuci se samo na njih. Veoma se kajem zbog toga, no koga bole kurac. :) A to sto ja imam predrasude je moj problem protiv kog na zalost ne mogu. :(

 

Odelo cini coveka, ako ne u celosti onda makar dobar deo. :D

Pa mozda si naletao na pogresne metalke, otkud znam. Ovde kod mene ih barem nema takvih kakvim ih vi opisujete. Mada, ja ih i ne znam mnogo, kad sam bio mlad, nije ih ni bilo.

 

A sto se odela tice, odavno sam naucio da cenim ljude po tome kakvi su iznutra, a ne spolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Pa mozda si naletao na pogresne metalke, otkud znam. Ovde kod mene ih barem nema takvih kakvim ih vi opisujete. Mada, ja ih i ne znam mnogo, kad sam bio mlad, nije ih ni bilo.

 

2.A sto se odela tice, odavno sam naucio da cenim ljude po tome kakvi su iznutra, a ne spolja.

1.Verujem da si u pravu.

 

2. Govoris generalno. Tu jesi u pravu nema govora. Za prvi kontakt, prvu komunikaciju i prvi utisak(govorim dakle o periodu upoznavanja osobe koji moze da potraje) smatram da je veoma bitno odelo, naravno ne i presudno, ali ima uticaja, makar na mene. No, offtopic je brutalan. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozer je i onaj koji misli da je bolji jer ne oblaci vise metal majice. I on tura sebe, tj. pokusava da se istakne na neki nacin, zar ne? Ne oblacim ih ni ja vise, ali ne osudjujem ni one koji ih nose.

taj rad. smaraju me ljudi koji me ubise da mi dokazu da su "prerasli" mjetal ,da imaju "siroke" vidike, isl. ok verujem im samo neka ucute :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozer je i onaj koji misli da je bolji jer ne oblaci vise metal majice. I on tura sebe, tj. pokusava da se istakne na neki nacin, zar ne? Ne oblacim ih ni ja vise, ali ne osudjujem ni one koji ih nose.

 

Ne osudjujem ni ja uvek ljude koji nose metal majice. Ali mi je malo teze da shvatim one koji se "ubace u taj stil zivota" i koji konstantno forsiraju taj stil oblacenja, jure takve cure, nazivaju se raznim lozackim darkerskim evil nickovima i sve sto je van toga pljuju. Kao, to je njihovo pleme i nista van njega ne valja. To lici na neku vrstu uniformisanja, gubljenja identiteta. Treba pronaci svoj stil, oblaciti ono sto ti se svidja nebitno da li je to reperski fenserski metalski ili rege. I tu ne postoje bolji od gorih... Ne smatram da sam ja bolji od ikoga ovde, ja zapravo ne znam nikoga ovde niti iko zna mene i totalno bi bio besmisleno pokusavati da se istaknem, kako si ti to rekao, pred gomilom ljudi koje nikada necu upoznati (ili bar necu znati da sam ikog od vas upoznao). Ja sam zato ovde slobodan da kazem tacno ono sto mislim i zelim...

 

taj rad. smaraju me ljudi koji me ubise da mi dokazu da su "prerasli" mjetal ,da imaju "siroke" vidike, isl. ok verujem im samo neka ucute :D

 

Ako te smara jednostavno preskoci...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ceo dan sam uzaludno pokusavao da joj pokazem kako se ljubi Svarceneger kad popizdi na Predatora. :)

 

Edit: ma ko zna koji je bend, verovatno samo reklama za palice.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...