Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Poslednji album je dosta lošiji (na kojem gostuje Angela), ali npr. Sirens je :wub:

 

Meni je ona lepa. (Tristessa)

f_PRINCESSOFTm_7aab67e.jpg

 

Tristessa_Astarte_Astarte_1184979.jpg

 

 

To sam i ja govorila (da je lijepa, je l' te) dok nisam negdje vidjela njene slike bez šminke. :)

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supruga Phil Anselma:

 

opal1-vi.jpg

 

 

... beše bila u bendu i sa vraškim Kildžojem. :):red:

au jbt gde se nje seti :) :)

 

ja je se secam iz necrophagijinog spta za cannibal holocaust, povavljuje se na pocetku spota samo, al je dobra riba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv teme: "Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)"

Ovde nigde ne pise "fudbal", niti bilo kakva druga izvedena rec od reci "fudbal"... I Johan Hegg je car. Puj modovi. :D

 

Btw, da sam riba, ovaj bi prvi pao pod... hmm... ne znam pod sta, al' pao bi! xD

0db0d3dc.jpg

 

Ovaj nije loš, samo kad bi otfikario tu bradu. Mrzim bradate muškarce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sačuvaj me bože riba iz metal bendova :da: ovo sam već napisao ovde, ali nešto me nateralo da ponovim :)

 

ne volim zene u black metalu...nije to njihova teritorija...one su lepe,umivene,depilirane,tajanstvene,neizrecive,nedokucive...

 

da hetdoh reci u metalu uopste...zena sa gitarom u ruci je vredjanje metala!

 

jos kad pomislim na metal,pomislim na znoj,bes,smrdljive noge,crno ispod noktiju(ne uvek naravno)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...