Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

hahahha, kako su organizatori uvalili kitu u usta pljuvacima sa AtG i Sodom :rockdevil:

Sinoc sam slusao na radiju, kad covek rece AT THE GATES, stvarno mi nije bilo dobro par minuta. a Avantasia tek...jes da sam znao, ali opet...

Ma vrh vrhova...ako budu jos oni bendovi za koje sam cuo da ce biti, ovoce biti jace od prokletog Wackena.

 

Svaka cast Terra :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A sta ja da kazem! Ortak (Kamaitachi) i ja smo isli kroz Knez i pevali Avantasiju! :) Pa ti vidi!

 

:) :) :)

Avantasia mania :D

Secam se kad sam se sa njim prvi put videla i dosli na temu Avantasie, ja naravno kazem nisam ja to slusala mnogo kao Ayreon... NISI SLUSALA?!!! Odmah pustio prvi album otvorio textove i krenuo sa edukovanjem :)

Jedva cekam da mu vidim izraz lica kad krene prva pesma na koncertu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Le le,jos ne mogu da se osvestim da sam dobio kartu za DZ!! :rockdevil:

Castis pivom? :):pivopije:

 

Ako mozete, fokusirajte se na ovu petodnevnu kartu, razmislite i shvatite sta je 4400! Znam da je nama sve skupo, siromasna smo zemlja, ali zato i ova cijena karte ide! Svaki od ovih bendova bio bi bar 2000 na solo koncertu.

Pa 'bem mu kevu,4400 za 5 dana => ~900 din. po danu => vise nego povoljno :bigblue:

 

 

U ponedeljak! Odgovorio sam ti na mail, ljudi, ne mogu svima da odgovorim ovako, ima vas milijardu! :)

E,a koja vam je to adresa u Skadarskoj?

(mozda na nekom drugom topic-u ima taj info,al nisam primetio :ph34r: )

 

 

Sta da kazem, Edguy mi je omiljena grupa od trenutka kada sam prvi put cuo tobiasov glas (album The Savage Poetry) pre 5 godina, a Avantasia je uvek bila samo san. Znao sam da nikada nisu svirali uzivo, i da je najavljeno da ce nastupati samo na wackenu, ali nisam se ni usudjivao da pomislim da ce doci u Srbiju (najbolju zemlju na svetu!!).

Ja sam imao tu srecu da cujem uzivo pesmu Avantasia pre jedno mesec dana (Tobias je pevao) :bigblue:

Jebe keve :da::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SODOM i AT THE GATES!!!! Svaka cast, samo me jebe sto je u sred ispitnog roka tako da cu verovatno vezati samo dva dana pa me zanima da li ce bti dvodnevnih kompleta ili samo za sve dane i pojedinacne karte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Vlada Darkness

Znaci, svaka cast ljudi! Samo ne znam koliko je moguce propratiti sve sto ste najavili..... Previse dobrih bendova... nismo mi Srbi navikli na ovako nesto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...