Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mislim da ce leteti neki "argumenti" ka bini ....

 

 

lordi je jedan od headlinera ovogodisnjeg wackena, sta mislite da li ce tamo nesto "poleteti" ka bini?

naravno da nece, jer tamo narod nije odrastao u toru i ljudi nisu iskompleksirani...

 

zasto jednostavno ne gledate na nastup Lordija kao na jednu veliku letnju zurku na +30, uz hladno pivo, gde svi skacu

uz dobar hard rock i svi su veseli i srecni, jer konacno u ovoj crnoj rupi od drzave imamo dobar metal fest?

 

iskreno, ocekujem najvecu zurku uz lordi, korpiklaani i sl...

 

p.s. glasno razmisljam: zasto velika vecina ljudi u Srbiji ima potrebu da prvo sagleda negativne aspekte stvari?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cemu tolika uzrujanost?

jesam negde rekao da cu ja to da radim ? cak cu i da im odgledam ceo nastup ,gledao bi i eru ojdanica zato sto si mi zive svirke fetish :),napisao sam da realno ocekujem da ce neka flasha da poleti ka njima zavisno od procenta publike koja dodje zbog njih .I ja ocekujem najbolju zuraju za korpiklaani al to je skroooooz druga prica,ne vidim po cemu poredis lordi i korpiklani....,Ali brate to sa sagledavanjem samo negativne strane...ne stoji ,ja njih posmatram sasvim realno ,kao prosecan bend koji se probio zahvaljujuci najvecem sranju od festivala u evropi(preslushao sam ih mnogo pre same evrovizije i gotivio 2-3 pesme)...zanimljivi ok ,mozda vredi i pogledati ,to cemo videti...al cemu to velicanje u nebesa i ta prica da smo mi stoka narod...strasno ...mi smo komentarisali njih u kontekstu da su smeshteni uz doticne bendove ...a ako neko slusha blek iz ubedjenja i jos popije poprilicno logichno je da postoji verovatnoca da polije lordije s malo piva a i ne mora da znaci....sad sirim medju zanrovsku mrznju :) . ja da gledam prvo negativno ne bi radio u skladishtu 10 dana i kupio kartu za fest jos decembra! ...a i sta je pa negativno u malo piva koje leti ??????TO JE METAL !

Edited by East

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i sta je pa negativno u malo piva koje leti ?

Uvek se setim kako je pivska flaša pogodila Anu Stanić prošle godine na nekom koncertu.

Idiotski je bacati flaše na binu, neko može da se povredi samo tako.

Jaja i paradajz su već druga priča. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa ako ce da bude takvih kretena koji ce stvarno nesto da bacaju onda lepo organizatori treba da odalje binu 50 metara od publike pa ce svima lepo da bude

i naravno da obezbedjenje brzo reaguje ako vidi nekoga da baca nesto

 

sta sad mislite, platili ste 60 -70evra i sad imate pravo da gadjate izvodjace :) :) :)

ahhhahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamolio bih da se moje reci ne vade iz konteksta... :pivopije:

 

a kretena uvek ima, i bice i jesmo vecinom nekulturan narod, cast izuzecima...

to jeste tuzno, ali je istinito.

 

gledao sam kako su flase letele na velicine poput riblje corbe i motorheada...

jedna mi je cak i na koncertu metallice preletela preko glave, al srecom nije stigla do bine.

 

Edited by BeTeLgEuSe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neka se jedan usudi da baci nešto na binu, obezbjeđenje ga fino istaba palicama po glavi, završi na intenzivnoj, pa da vidiš hoće li se još neko usuditi da radi slične stvari.

 

I on ih tuži i odvali se od para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, man' te se tih prica... Ako bude takvih ispada, odgovorni se kulturno izvodi iz festivalskog prostora i zabranjuje mu se povratak.

sila nigde ne vodi...

 

Opet ode prica u off topic, dajte malo o pivu, rostilju, miss mokre majice, kupanju, suncu i kovanju metala.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ode prica u off topic, dajte malo o pivu, rostilju, miss mokre majice, kupanju, suncu i kovanju metala.

:pivopije:

uuuuuuuu

rostilj,pivo,kupanje,pa onda posle kupanja miss mokre majice pa onda idemo kujemo mjetal

XD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek koji je izjavio "jbte kakav je to metal festival bez MY DYING BRIDE-A??sad.gif i CHARONA!organizatori nemaju pojma vidim ja!",nema pravo nikoga prozivati nakon sto mu se ostavi adekvatan komentar koji i zasluzuje. :da:

 

e nece da moze,bride-i su kljucni sastav za metal festival i zato nemoj pametovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se ja radujme festivalu, do ponedeljka cu imati sve sto mi je potrebno(nabavicu sator) i onda mi ostaje samo da cekam 1 juli.

 

prvi dan: Cavalera Conspiracy i Judas Priest

drugi dan: Sve , cak cu i na Lordi da odem da neprekidam niz

treci dan: Soilwork, Cradle of Filth , At the Gates

cetvrti dan : Sve osim Manticore .

peti dan : SVE \m/

 

Samo da nebude neka nenormalna vrucincina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...