Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

reklo bi se 13e, po matematici :lol:

Ali i to je bas rano :no:

 

 

poremeceno u svakom slucaju. mosh zamisliti ta pluca, zute prste/zube, bore oko usana, smrad koji izbija iz svake pore (da ne kazem rupe), losu kozu, "predivan" zadah..

i za sve to jos platis, i to ne malo - hiljade eura i tone vremena na push-pauzama..

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

poremeceno u svakom slucaju. mosh zamisliti ta pluca, zute prste/zube, bore oko usana, smrad koji izbija iz svake pore (da ne kazem rupe), losu kozu, "predivan" zadah..

i za sve to jos platis, i to ne malo - hiljade eura i tone vremena na push-pauzama..

Skoncentrisi se samo an doticna pluca,koja najverovatnije izgledaju poput otiraca za cipele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

poremeceno u svakom slucaju. mosh zamisliti ta pluca, zute prste/zube, bore oko usana, smrad koji izbija iz svake pore (da ne kazem rupe), losu kozu, "predivan" zadah..

i za sve to jos platis, i to ne malo - hiljade eura i tone vremena na push-pauzama..

zato kad se vec trujes treba to da radis kvalitetnim da kazem boemskim stvarima :lol:

evo moj decko ceka vec par godina da nabavi captain black sweets da bi opet pusio :) kaze samo mu od njega nije zao pluca.

meni je uvek zao al makar nije davljenje u 20 Lakija svakodnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja da vam kazem imao sam operaciju "Pneumotoraksa"(Pucanje plucne maramice od koje moz da se rikne jako lako),nisam pusio posle toga dve godine i sad opet po starom tri kutije dnevno...

...jedino sto sam sa plavog"Besta" presao na plavi"Viceroy"-kvalitet na prvom mestu.

Edited by Musicman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo mi je bilo da citam postove na forumu zivotinjskog carstva gde raspravljaju o mackama i uopste diskusije o tome koliko sta kosta za kucnog ljubimca.

Najcesci savet koji su davali ljudima je bio - ako si vec uzeo zivotinju da se o njoj brines a nemas para - ostavi cigarete :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to je mnogo jako :)

 

ja volim zivuljke, i planiram jednog njemackog ovcara, ali ne planiram na njega davati vise love nego na (buduce) dijete/bebu.. to nikako.

ameri u prosjeku daju oko 250 dolara mjesecno na kucne ljubimce.. petsmart, pet connection, petco, samo cvjetaju kompanije..

 

 

i kad uzmes takvo ponasanje u obzir, onda ti je jasno otkud komentari za cigarete.. ne znam sta je smjesnije, stvarno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se dopao savet jer kontam da niko nije zbog toga ostavio duvan ali se sigurno barem po neko zapitao koliko bi stavrno mogao da ustedi tako :)

 

btw mini off

250?!!!!

na svasta ljudi daju gomile para, ali to na ljubimce bez neke stvarne potrebe mi je bas heavy idiotizam. Ionako je njima svejedno, vlasnici vecinu stvari rade zbog njih samih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno. da ne nastavljam skretanje.. gledam danas kod jedne musterije (ima 4 mala havajska kera), kupila im sampone/balzame.. mitchell ili tako neki brend, po samponu $49.99. a bocice skroz male, mozda 3 decilitra, to samo jedna u nizu sitnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aV2ePr4A.jpg

 

Shit na kvadrat!

 

Moj ujak ( kod koga sam prespavao za Legacy Fest ) ima okruglo 55 godina.

 

Puši od petnaeste godine, daklem 40 godina duvandžijskog staža. Od toga, poslednjih 20 godina gotovo dve pakle na dan!

 

PRETPROŠLE GODINE JE POSTAO OTAC! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...planiram jednog njemackog ovcara...

 

Sram te bilo :no:...a ovamo ratna izbeglica :rolleyes:. Makedonski ovcar, da ne kazem Sarplaninac...Da li ce se on/a zaljubiti u tebe jos djene djene, ali ti u nju/njega....come on...seci me 'de sam najtanji... Nema psa do Sarplaninca...a nisam ni Makedonac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova moja gora polovina ( :P ) oce sar planinca, otkako se rodio, cale mu imao po pet takvih u dvoristu, onako da se nadje. ali moja se vise pika a ja dijete oficirsko, volEm vojnicke kerove.. : )

 

 

 

 

 

vudu:

 

i corava koka zrno ubode ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...