Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

40491_103185306404265_103182946404501_25492_919064_n.jpg

 

Au,kakva serija!FANTASTICNA.Koga interesuje,vise informacija http://www.imdb.com/title/tt1366321/ Nema razvodnjavanja,nema lose glume,nema jadnih dijaloga,sve je na mestu.Tom Hardy...suvise je bilo sta reci za njegov performans.wub.gif Velika preporuka,iako niste fanovi british drame...

Edited by SweetNurse

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Болестан је Дедвуд. Чуди ме да је једна таква телевизија, каква је Б92, код нас приказивала. Некако ми се не уклапа у њихову концепцију.

 

Nisam ni zna da je bilo na B92 , nije mi niko ni preporucio nego sam resio da nadjem neku hi rated seriju i naidjoh na ovo.

 

Svidja mi se sto na iskren nacin prikazuje surovost zivljenja za vreme zlatne groznice.

 

P.S. Bas mi zao sto odmah urokase Wild Bill Hicocka , bio je najbolji lik pored Montane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' gledao neko novu epizodu Two & A Half Men sa Kutcherom? Misljenja?

 

 

Meni bila OK, ali mogli su malo humanije da urade sahranu bez cerekanja i pljuvanja od strane bivsih riba.

 

 

Mnogo ruzno odradjeno sve sto ima veze s Carlijem Harperom, vidi se da se Cak Lori svetio Carli Sinu preko toga, sto mi je stvarno jadno. Nisam redovno gledao poslednje dve-tri sezone TaaHM da bih mogao da poredim precizno, ali humor je sve prizemniji (ako je to uopste moguce). Gledanost ima da skoci na pocetku sezone, jer su realno svi gledali da vide kako ce izgledati s Estonom sad, ali verujem da ce ovo biti poslednja sezona serije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nightmares & Dreamscapes: From the Stories of Stephen King

 

Ovo sam zadnje odgledao i mogu reci da je ekstra. Prva i zadnja epizoda su vrh vrhova.

 

nightmares_and_dreamscapes_from_the_stories_of_stephen_king-show.jpg

Nightmarestv.jpg

 

A trenutno gledam ovo:

 

Haven

 

Prvih par epizoda su bile malo sporije i nisu me zaintrigirale previse, ali sto je radnja vise odmicala postajalo je sve zanimljivije. Evo sada sam odgledao zadnju iz druge sezone i jedva cekam nastavak. Serija je pocela da lici na Lost po nekim elementima. Veoma zanimljivo. :bigblue:

 

P.S.

U seriji glumi Jason Priestley popularniji kao Brendon iz Beverly Hills-a. Mogu reci da mi se covek kao glumac mnogo svidja. Sve njegove uloge posle te serije je odigrao vrhunski, a posebno mi se svidela ona u Masters of Horror. Tu je pokidao bukvalno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Болестан је Дедвуд. Чуди ме да је једна таква телевизија, каква је Б92, код нас приказивала. Некако ми се не уклапа у њихову концепцију.

 

Naprotiv, meni se bas nekako slagalo da ide na b92. A Dedvud je dobra serija, pratio sam je koliko sam mogao da stignem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate li nesto o seriji Brothers In Arms? Ne vidim imdb link i nisam gledao seriju. Trebaju mi linkovi za download kojih naravno nigde nema. :haha: Napominjem da nije Band Of Brothers u pitanju, vec sam je greskom skinuo mislivsi da je naslov koji sam dobio pogresan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nema teme, a moram da spomenem jednu seriju koju sam poceo da gledam pre par dana. U pitanju je Vampire Diaries. Cuo sam ranije za ovaj sou i bio sam ubedjen da je u pitanju samo ljigavija (ako je to moguce) kopija Twilight filmova koja pokusava da zgrne koju kintu medju teen populacijom.

I tako pre par dana pocnem da gledam prvu sezonu (iz dosade, pre svega) koja je kompletno bila dostupna preko netflix-a. Prvih nekoliko epizoda je samo potvrdilo moju teoriju - jako, jako lose i ljigavo, medjutim, tamo negde nakon 5. ili 6. epizode stvari su se znacajno promenile, kao da je u pitanju druga serija i svaka naredna epizoda je bila sve bolja i interesantnija. I tako odgledah celu sezonu u jednom dahu. :haha:

Produkcija nije na nivou walking dead ili game of thrones, ali je sasvim solidna. Jeste teen vampire drama, zanr koji mi daje glavobolju, ali Vampire Diaries nudi dosta akcije, iznenadjujuci zapleti su standardni u skoro svakoj epizodi, gluma kvalitetna (nije oskara vredna ali kvalitetna), i ima dosta likova sa razradjenom pricom. Prica sama po sebi nije toliko originalna ali je kvalitetno realizovana. Nema toliko ljigavstine i retardirane nevinosti kao u pomenutom filmu, ima dosta nasilja, ubijanja, krvi i zapleta, zacinjenih dobrom dozom drame, sve u svemu serija ima odredjen sarm i kvalitet, moram priznati.

Juce sam kupio drugu sezonu a trecu cu cim izadje, trenutno se prikazuje. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Novaliis - Slazem se za The Vampire Diaries. Ja tu seriju gledam sa devojkom, jer mi je skroz onako, za opusteno gledanje. :D A mogu ti reci da je druga sezona mnogo bolja i ozbiljnija od prve. A i ova treca sto izlazi sad je dobra skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poceo drugu sezonu sinoc, uopste nije lose. Zapravo, za razliku od poznatijih serija, poput Walking Dead, ovde je makar svaka epizoda zanimljiva i puna akcije i obrta, ne tegli se prica uopste i ne cekaju se poslednje 3 epizode u kojima se onda sve izbrzano izdesava. Ubacili i vukodlake konacno, bice zabavno.

 

Veceras se nastavlja, otprilike svake veceri odgledamo po 5-6 epizoda, zena i ja. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...