Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

Guest HEFEST

Prevrći kad odgledaš epizodu. Ne tvrdim da će te oduševiti niti bilo šta slično, ali ne razumijem ljude koji prevrćući očima prevremeno sude.

 

Mislio sam bas ono sto sam rekao, a ovaj smajli mi se svideo zato sto gleda gore, a ne zbog prevrtanja ocima. Ja nikad ne sudim prevremeno nego u vecini slucajeva prekasno. :frown: Sad cu da pustim prvu epizodu. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nesto odusevljen tom serijom. Vise puta sam pokusavao da je zapocnem, cini mi se kao da nema sta da me zadrzi tu. Isto mi se desava i sa Bones. Bas sam ovih dana zavrsio Hausa pa gledam LieToMe cisto da ubijem vreme.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je prva epizoda odlična, onda par narednih, onako, smaraju, da bi postalo zanimljivo od 6. ili 7. a čula sam da je drugi serijal mnogo bolji, Lightman se pretvara u pravog ekscentrika dok je u prvom serijalu bio manje vidljiv kao takav. Mislila sam da nema šanse da ću biti zainteresovana za drugi serijal, jer mi se činilo da nikad do njega neću ni stići, ali evo... upravo se skida :D Jedino je loša fora kao i sa Hausom - znaš da će skoro svaki slučaj biti riješen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova serija je siguno bila pominjana više puta, ali ovih dana se drogiram time, trenutno sam na sredini čevrte sezone...

 

six_feet_under.jpg

 

Koliko samo suptilnog i neforsiranog crnog humora stane u svakojake situacije i dijaloge, nemoguće je opisati. A fore zaista postaju bolje iz sezone u sezonu.

 

Ovde mogu da se skinu sve sezone, svaka epizoda u jednom MU fajlu.

http://ipb.quicksilverscreen.com/index.php?/topic/167275-divx-six-feet-under-2001-2005

 

I da napomenem, nemo' neko da spomene šta se događa na kraju, jerbo nesam gledao. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

The Inbetweeners, The Office... gledao neko, preporuke? :)

Onaj novi Cleaner je okej epizodu-dve ali posle smara (sve je isto). Pocinje da mi lici na Ghost Whisperer (isti trip 'prvo se preganjamo da ubedimo bliznje a onda intervenisemo')

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna kako se zove jedna serija koja je išla na Studiju B negde oko 2000. godine? U pitanju je sitkom sa nekim računovođama, ekonomistima, tako neka fora. Glavni glumac blentav, sa crnom (čini mi se, i kovrdžavom) kosom, još par njegovih kolega, rade u onim kutijama od kancelarija... Uvodna špica je bila crno-bela, prikazivala je radnike kako idu na posao u redovima i otkucavaju karte.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se napalio na Californication zbog explicitnosti i sl nek overi Shameless (US). Nova serija, ima samo jednu sezonu i odlicne ocene. Odgledala sam danas prvu epizodu i ne znam koliko ce dugo biti sveza ali ima toliko radnje da izuva. Radi se o ocu pijanici koji mora da izdrzava pun k dece od 20ak do svega par godina. Oni stariji imaju sexualni zivot koji je ne bas stidljivo prikazan. Naravno ima i neke radnje ali da ne spoilujem :mhihi:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...