Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Не, довољан услов би био да је Стојковић био на голу.

 

Нема шта ту много да се замера, оно нису били услови за фудбал, немогућа је била пас игра и добро је да су нашу добили Румуне, јер све и са најјачим саставом да смо играли, по онаквом терену би било тешко добити. Ал мада смо изгубили, има ту и добрих ствари. Дишљенковић је показао да је једно 18 пута бољи голман од Стојковића, Тошић је опет дао гол са клупе, штета што није искористио и ону шансу код 1-1. А и они пенали су ми некако сумњиви, посебно други.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko mene sećanje služi, za SP 2006 Vidić je imao problema i sa kartonima i sa povredom, nešto mi se čini da nijednu tekmu nije odigrao. Dakle, ona odbrana iz kvalifikacija se rapsala pred SP, a jedini koji je tada mogao nešto da uradi u napadu, Žigić, ušao tek u 3. kolu.

 

Тачно. СП, само 2006. године, рокнуше нас са 6:0. Наши сви шунтави били, клизали се по терену, очај. На крају је резултат био последње место на шампионату... А исто смо млели у квалификацијама, Шпанија је била иза нас у групи...

 

Зато се не треба претерано уздизати тиме што смо се квалификовали, лепо је то, али треба бити јак када је најтеже (ЈАР).

Zato ovaj nesrećni poraz zapravo dobro dođe, da malo splasne euforija. Zamisli da smo i ove napucali 5:0, bio bi "osvajamo LŠ" fazon kao kad je Partizan ubio Ril. :lol:

 

Da je nesrećan poraz, jeste. Tačno da su ovi bili bolji, naročito u prvom, ali teren, nedostatak Vidića i možda još nekih... Jebote, gde će Krasić da udari sprint po onom sranju, d' izgine. Kad se sve sabere, rekao bih da su se ovi jednostavno bolje snašli po takvom terenu, a i sudija je jeo govna, prvog penala se sad nešto ni ne sećam, al' mislim da jeste bio, drugi veze nema, Luković bio okrenut leđima, nije ni video ovog lika, drugi sudija bi možda svirao kontrafaul, jer se ovaj podmetnuo Lukoviću. Sve u svemu, kao što rekoh, možda je ovo dobro...

 

 

EDIT: Vid' obezbedio i Honduras. Urugvaj i Kostarika dakle igraju baraž. Ja ne znam da li je neko češće od ovih Urugvajaca igrao baraže za SP, sad više nemaju ni konkurenciju u vidu Australije.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играо је Видић тада против Гаучоса, сећам се да га је Макси Родригез вртео у мозак.

 

Zato ovaj nesrećni poraz zapravo dobro dođe, da malo splasne euforija. Zamisli da smo i ove napucali 5:0, bio bi "osvajamo LŠ" fazon kao kad je Partizan ubio Ril.

 

Тај рад. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изгледа да ипак није играо, ал' сећам се да га је неко опасно дриблао. Нема везе, био је млад, зелен. :zeleni:

 

Argentina:

Abbondanzieri, Burdisso, Ayala, Heinze, Sorin, Maxi (Messi 74), Mascherano, Gonzalez (Cambiasso 16), Riquelme, Saviola (Tevez 58), Crespo.

Subs Not Used: Coloccini, Aimar, Cruz, Cufre, Franco, Milito, Palacio, Scaloni, Ustari.

 

Serbia & Montenegro:

Jevric, Duljaj, Gavrancic, Krstajic, Dudic, Koroman (Ljuboja 49), Stankovic, Nadj (Ergic 45), Predrag Djordjevic, Kezman, Milosevic (Vukic 69).

Subs Not Used: Basta, Nenad Djordjevic, Dragutinovic, Ilic, Kovacevic, Stojkovic, Vidic, Zigic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играо је Видић тада против Гаучоса, сећам се да га је Макси Родригез вртео у мозак.

Iskreno, ne mogu da se setim, ali Wikipedia kaže ovako:

Vidić missed out on Serbia and Montenegro's opening group stage match against the Netherlands through suspension from his red card in last qualifying game, and on 12 June 2006 he injured his left knee ligaments during training and he did not play any games at the 2006 World Cup.

 

Mogu da se nađu i izveštaji sa utakmica:

http://en.wikipedia.org/wiki/2006_FIFA_World_Cup_Group_C#Argentina_vs_Serbia_and_Montenegro

 

 

Jebote, kakve ekipe su imali Argentina i Holandija tada. :o

Valjda sada neće tol'ko da nas ubiju na žrebu. Red bi bio da dobijemo recimo domaćina, neku osrednju ekipu iz trećeg šešira, i neke buđavce, recimo ko prođe od NZ i Bahreina, i pod obavezno protiv buđavaca u prvom kolu, pošto se u tom prvom kolu naši igrači redovno uzentaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сенилан, а ти ћорав...ниси едитовао пост. :D

Од аутсајдер екипа све осим Северне Кореје. Ценим да су већи фанатици од правих камиказа...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сенилан, а ти ћорав...ниси едитовао пост. :D

Zato što ja krenem da kucam post, pa se prebacim na nešto deseto, i dok se setim da završim, bude gomila postova između. Trebalo bi da ubace ono sranje da ti prijavi ako su nastali novi postovi u međuvremenu, mene mrzi da editujem posle. :mrgreen:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fifa.com/...ullranking.html

 

Јебем ти живот, пали смо на 20. место...

 

te liste prave tajger vuds i vudi alen...strucnjaci..koji ce kurac obaloslonovljani ispred...i 'rvati...i jebo ih svazilend u dupe...do juce lumbalo nisu videli,pravili cokolade,glumili neutralnost,sada su odjednom evropski brazilci...jeboi pas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...