Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Ko nas jebe kad smo nesposobni.

 

Prvo, kako je bilo moguce da se tako nesto desi, gde je tu bilo obezbedjenje? Drugo, jesu pronadjeni pocinioci - jesu kurac. Znaci apsolutno ne postoji krivica na albanskoj strani sto se tice drona. Jedino gde se moze dokazivati njigova krivica je sto su odbili da se vrate na teren, ali opet i to im se moze progledati s obzirom da su nasi navijaci uleteli, sve sa Bogdanovom.

 

I sad mi pricamo kako nam je neko treci kriv.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

onaj Vels koji je prvi u svojoj grupi dok smo mi u minusu

 

ispadamo lagano, jedino da Putin anektira neku balticku zemlju da bi nas pogurao

moze i Gruzija, tu je obavljeno pola posla

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi u svojoj grupi, dakle, u toj grupi bi i mi bili prvi. Pa jebote, ne mozemo da zaboravimo za par godina da igramo fudbal a oni ga nauce toliko da manje vise isti timovi imaju radikalno drugaciji rezultat od onoga koji se desio kada smo poslednji put igrali. Sve se bojim tim im je pun nekih novih Bale-ova razbijaca, yeah, right. Jedino sto moze da se desi je da budemo jos gori nego sto smo sada, a sada smo vec gori nego tada kada smo pisali po njima, tako da u tom kontekstu, da, mozemo da popusimo. Ali ja se sve nesto nadam da cemo se resiti ove bede od 'trenera' i odigrati makar pola jednih kvalifikacija iole kao tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...