Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

ovaj sisus mi lici na chuck schuldinera

 

Sa ovih slika Sisus je original Gitarista Andromede... - http://www.andromedaonline.com/bilder/Gallery/andr95.jpg

 

Moja kosa raste vec nekih 3 decenije,i porasla je dovoljno,kad se gleda od-pozadi prekriva ramena.Dosta je gusta,kad se osusi sva se uvija i prevtvori u neke talase :-)

 

Iz iskustva znam i to ovdje kazem : NIVEA je toplo preporucljiva. :opusteno:

 

Onda,vrlo je bitno pranje kose.Bitno je izmasirati korjen kose svaki put kad je perete,znachi laganom masazom krenuti od vrha prema dolje.I najbolja pozicija za pranje je da se kosa zabaci pozadi.

 

Meni je frizer (kod kojeg ne znam kad sam bio zadnji put) preporucio da mijenjam sampone svaki put kad potrosim postojeci,ne bi li tako naisao na onaj koji mi odgovara.Ali prirodni samponi su prirodni.

 

I naravno kosu treba ostaviti da se susi sto prirodnije,bez przenja sa fenom.

 

Ja kosu perem 1 put nedeljno,nekad se to i ooduzi zavisno od situacije.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ovih slika Sisus je original Gitarista Andromede... - http://www.andromedaonline.com/bilder/Gallery/andr95.jpg

 

Meni Sisus ne lici na Johana ni malo.

812877489_l.jpg

390626655_l.jpg

Johan bas ima specificnu facu, baby face sa izrazenom bradom :lol: tesko ga je pomesati sa nekim.

A eto on ima bas extra kosu njega sam zaboravila da spomenem ovde :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos jedna stvar. Muskarci nasledjuju kosu od dede po materi, tako da, ako vam je deda celav, sorry guys.

He,cudna teorija o autosomno-dominantnom nasledjivanju :D

 

Evo, ekskluziva. :)

 

l_dadc8ba5bb70171f33ce837a52127edf.jpg

Haha,ladno od subote slika :):pivopije:

 

 

Ha ha, pa htedo da ti prokomentarisem izraz lica! Ne delujes mi kao da si pevao neki speed metal! :D

:)

Taj izraz na licu + pivo u ruci + takav pogled - vise lici k'o da peva neku kafansku pesmu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rodmanov mali, sta?

 

Ha ha, ladno nisam izvalio kad sam postavljao sliku da podseca na Rodmana, ha ha, dobra fora! :D

 

Taj izraz na licu + pivo u ruci + takav pogled - vise lici k'o da peva neku kafansku pesmu :):):)

Bas to! :pivopije:

 

zamisli nadjes njenu dlaku u hrani!

 

Pre ces da bude: zamisli nadjes hranu u njenoj dlaci, he he! :D

Edited by ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Sisus ne lici na Johana ni malo.

Ni meni. :)

 

Taj izraz na licu + pivo u ruci + takav pogled - vise lici k'o da peva neku kafansku pesmu :) :) :)

Dobro znas da tu nisam pevao vec najavio pesmu recima: "Ova pesma je posvecena svim sisatim ribama", a to sto si ti najvise tada skakao, tvoj je problem. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno je ovako nesto nepopularno reci na metal forumu, ali nema bolje frizure od no-zure!

Bold man's child fazon...

Vec par godina se sisam na keca i to mi je jedan od pametnijih poteza u zivotu - najbrza, najekonomicnija, najhigijenskija opcija.

 

Jedino mozemo diskutovati o estetskoj dimenziji problema, mada, u stvari, ni o tome ne mozemo jer se i na tom polju sve svodi na razlike/slicnosti u ukusima...

Edited by Derek Trotter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro znas da tu nisam pevao vec najavio pesmu recima: "Ova pesma je posvecena svim sisatim ribama", a to sto si ti najvise tada skakao, tvoj je problem. :P

Ja skakao?

Mozda po rakiju,al' ovako - ne secam se.. :bigblue:

 

 

Ma znam ja sta si ti pevao,al' kazem da na toj slici izgledas sasvim drugacije :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...