Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

zbog tog chestog pranja sam je i oshishao...

svaki drugi dan sam je prao...kad se opere bude lepa ravna...i onda vec posle par sati pochne da se uvrce na krajevima i izgledam onda k'o onaj jesha stefan milenkovic :)

zato lepo 3 mm i operesh je svako jutro kad se umivash :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vrede ti fazoni, genestski imam lošu kosu...bilo je i dana da je ne perem duže al ne pomaže to. Moj rođeni brat je počeo da gubi kosu u šestom - sedmom razredu osnovne...

 

Greshish, to nema veze jedno sa drugim a i hemija iz shampona ti sigurno nece pomoci da ti kosa duze ostane na glavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok sam imao dugacku kosu (do pre dva dana :) ), 2 puta nedeljno. A sada, ne znam, jos nisam utvrdio, ali mislim da cu da nastavim 2 puta nedeljno. Posto mi se kosa ne masti lako i mislim da bih mogao cak i jednom nedeljno da perem, ali necu preterivati. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavljala je melinda link texta sa wikipedije oko celavosti i nasledjivanja.

 

Ali to je urodjena celavos'

Znam da ljudi vole ove babske price, pa here goes:

npr moja drugarica jedna je tako gubila kosu grozno. I onda je bila kod dermatologa i zabranio joj je da se farba godinu dana. Pa ti vidi. Hemija. Znam, znam, jedno je farba drugo je sampon, ali jadna tvoja kosa i koren ti tvoj.

 

Moja tetka svoje chow chow-ove kupa u zumancima, znas kakvu dlaku imaju :mhehe:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavljala je melinda link texta sa wikipedije oko celavosti i nasledjivanja.

 

Ali to je urodjena celavos'

Znam da ljudi vole ove babske price, pa here goes:

npr moja drugarica jedna je tako gubila kosu grozno. I onda je bila kod dermatologa i zabranio joj je da se farba godinu dana. Pa ti vidi. Hemija. Znam, znam, jedno je farba drugo je sampon, ali jadna tvoja kosa i koren ti tvoj.

 

Moja tetka svoje chow chow-ove kupa u zumancima, znas kakvu dlaku imaju :mhehe:

 

Pa imam urođeno lošu kosu onda :)

 

Moja teorija je: ako imaš lošu kosu možeš se jebati sa čim god hoćeš imaćeš i dalje lošu kosu. Ako imaš dobru kosu možeš je prati i samo vodom i ostaće dobra. Nema tu puno šta da se naglaba :D

 

Perem je fitoval plusom inače. Ovako radim (manje više) već 3 godine i skroz sam naviko. Kad je ne operem 3 dana skroz se slepi i izgledam ko neki emo.

Najviše se "kvari" dok spavam. Posle 2 duža spavanja više ne liči ni na šta.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost, tvoja teorija ne pije vodu. Ja imam prirodno jako dobru kosu. Kovrdzavu, gustu, jaku.

Farbanjem sam je nacisto sjebala. Sada se ni ne kovrdza vise kao pre a mislila sam da to nije ni moguce. Bukvalno je postala talasasta kako sam je presushila.

Dakle, trpela je i trpela (gooodinamaaa) do jednog trenutka kada je prosto pukla. Zato pamet u glavu :)

 

..i zumance na glavu. hehehe

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je isto jaka kosa,crna gusta i kovrdza se pri kraju ali sam je morao osisati jer mi je lakse za odrzavanje,za sekund osushim kosu i miran sam.inace dok sam je imao prao sam je jednom nedeljno,sasvim dovoljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imala godinama do ispod lakta.

preterano. ulazim u kola i kosa mi ostane napolju jer je priklještim vratima.

 

sad je do ramena stepenasto šišana povratila sam je u život mnogo mi je opadala od suvog avionskog vazduha... sada sam bogu hvala "prizemljena" tj ako ne računamo tu i tamo poneki let ... a ranije, jao... krenem ujutru sveže oprane kose, stignem popodne zrela za kupanje. ma, strašno

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pics or it didn't happen. -_-

 

Jbg, nemam kod sebe bluetooth, a vec sam se slikao.. cak mi se i dopada malo kako mi stoji :)

 

Btw, frizerka mi je odmah rekla da licim na ''pevaca Metallice''..wtf? Kakav je to jbn kompliment? :)

 

Je l' planiraš da puštaš ponovo kad se vratiš iz vojske?

 

Verovatno cu opet pustati da poraste, kako mi dune :)

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...