Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mada, tu se postavlja pitanje koliko je to isplativo, s obzuirom da kosa ipak raste bar centimetar mesecno, a on je musko i nema naviku da daje pare za odrzavanje kose i frizera :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da pisem na ovoj temi, pa evo rezultata...

 

Nakon gorepomenutih domacih tretmana, pojava zvana perut se umanjila, ali ne i nestala u potpunosti. Probao i ricinusovo ulje, i sve zivo. Na kraju mi je pukao film, otisao do apoteke, dao 500 dinara, i kupio Mycoseb. Par pranja, i evo, konacno, peruti ni traga. Koristim i dalje taj sampon, ali isprobao sam da ne perem kosu nedelju dana, cisto da vidim da li ce se perut vratiti. Peruti ni traga, a zacudo, ni kosa mi nije masna :o Sve preporuke kao i ostali koji su preporucivali, samo pratite uputstva i srecno sa izlecenjem :) Ja nakon 10 godina nemam ni traga od peruti :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da pisem na ovoj temi, pa evo rezultata...

 

Nakon gorepomenutih domacih tretmana, pojava zvana perut se umanjila, ali ne i nestala u potpunosti. Probao i ricinusovo ulje, i sve zivo. Na kraju mi je pukao film, otisao do apoteke, dao 500 dinara, i kupio Mycoseb. Par pranja, i evo, konacno, peruti ni traga. Koristim i dalje taj sampon, ali isprobao sam da ne perem kosu nedelju dana, cisto da vidim da li ce se perut vratiti. Peruti ni traga, a zacudo, ni kosa mi nije masna :o Sve preporuke kao i ostali koji su preporucivali, samo pratite uputstva i srecno sa izlecenjem :) Ja nakon 10 godina nemam ni traga od peruti :pivopije:

Lepo ti ja kazem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman, stavi gumene tvistere. :smile: ili ispleti riblju kost, pa prespavaj. Namaži kosu kremom, silikonskim gelom, ne moraš penom.

Uostalom, pomiri se sa sudbinom. I ja volim npr. ravnu kosu, često idem kod frizerke na feniranje ali volimi svoju, prirodnu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...