Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Nesto sto daje teksturu bi takodje eliminisalo elektrisanje :da: Znaci mrvica kreme za kosu (bukvalno mrvica), to ti i onako treba da bi izgledala sjajno. Dobar paz je ok ali tek s tim nekim zavrsnim potezima kosa izgleda najbolje.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada mi dosta slabije opada kosa nego pre (citaj batalio sam duge veze)

 

:haha::haha::haha:

 

Оплаках. It's funny because it's true. :haha::icon_ne:

 

Него, што се самог "рецепта" тиче, мом ортаку је престала да опада коса, након што је почео да користи витаминско уље које му је преписао дерматолог из скроз другог разлога: сваки трећи дан држи три сата на глави мешавину рицинусовог уља и АД капи и онда опере косу обичним шампоном. Сад у ту мешавину додаје и капи коприве; тврди да је још боље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glede otkupa kose: Link.

Evo i 'vako:

"Hair Fashion Factory LaMi"

ul. Veselina Maslese 4 ;

info: 063 211 044

065 211 0444

 

Ranije su otkupljivali i solidno plaćali, a i fino šišali, pride.

 

jel ovo BG ili NS?

 

To protiv elektrisanaj kose

pena za kosu

provereno

 

263fuzd.jpg

 

Sutra idem za NS^^ Oticicu makar da proverim kolko otprilike placaju..

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su te varijante previse napadne. Evo kako je moja kosa izgledala letos posle ispiranja u moru

 

10f9r9w.jpg

 

tamno plavo, i pomalo petrol zeleno, krajevi pramenova su svetliji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, stvarno je to izjavio, Mačko. Izgleda hoće da te podmladi :)

Stvarno slatko. Ne umem da napravim tako nešto. Mislim na mašnicu. Samo sam jednom isekla traku i izrezala lastin rep na krajevima. Onda ukovrdžam kosu, nekoliko pramenova na lice, skupim nešto kose u gumicu, i traku vežem u mašnu preko gumice. Classy.

 

Ps. Boja je strava.

 

 

 

 

 

Edited by temper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što ti je kosa tamna, moraćeš da blajhaš pramenove pre nanošenja boje, a neće dugo trajati i možda ne ispadne drečava boja. Bitan je ten. Roze, plavi i ljubičasti idu na svetliji ten. Na tamniji ili maslinasti narandžasta i zelena boja. Često se kombinuju plavi i ljubičasti pramenovi. Isto mi je bilo zanimljivo kod jedne devojke što je farbala koren kose u zeleno. Prirodna crnka. Njoj je stajalo.

 

Ili možda oboj samo krajeve kose u tirkiznu. Mislim, imaš te šiške, nekako ide.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili možda oboj samo krajeve kose u tirkiznu. Mislim, imaš te šiške, nekako ide.

 

Uh, nisam baš imala na umu toliki kontrast. Više bih voljela nešto prirodnije. Zamislila sam sebe sa zelenim pramenovima na sastanku upravnog odbora ili nekoj konferenciji :haha: Pitala sam frizerku. Ona kaže da probam sa par nijansi svjetlijim pramenovima i to isključivo ovim donjim, pa ako mi se to ne svidi, prefarbam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...