Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

bezukusne poput Plazme i Petit Beurre-a

 

 

O.o Ne huli na Boga, sotonjaro! XD

 

to je bas do jaja! NESKIVK FOR LIFE!

 

i cokoladno mleko ist krieg :D

 

 

 

jao. kul stvar su lanene plocice i kandirano vocje. narocito zajedno XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам се јуче нагрицкао млека, васцели дан сам то радио... На крају ми је исто запало за зубе па се једва отарасих пошасти...

 

 

 

ja neki dan kupila kras expres, i mlijeko i plazmu. onu veliku, sto dodje sa 6 pakovanja. dok nisam sve pojela, nisam ustala. ko kreten neki, da sam pobjegla iz gladnih pa ajde.

 

cim cujem da mi dolazi neko od nasih u kucu, sve sto imam od jafe,plazme, smokija, piskota, eurokrema, grisinija.... pojedem i polizem.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj buraz kuva uzasno ljutu hranu.

 

jednom je pravio neku piletinu s karijem. sedim pored njega, i samo sto ne pocnem da placem, a on mrtav ladan uzme pa mi dospe jos uz tekst "jos uvek nisi pocela da places - znaci da mozes"

 

XD

 

inace, sto se grickalica tice - ponekad uzmem i isprzim hleb (iseckan u sitne kockice) i to umacem u ajvar. mmmm.

(trip je sto su moji poceli da kupuju jako ljut ajvar [da bi "duze" trajao, jer sam u stanju da prozderem ceo za 3 dana], a tog jedem jos vise :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je i kad imas tako tost ali da bude neki gusci hleb a ne onaj u koji ti upada noz kad mazes, uzmes par supenih kasika ulja, istucas beli luk na najsitnije i dodas sitno seckan persun pa onda to na hleb + so :cool: Zakon predjelo u jednom ribljem restoranu u Rafailovicima, naravno nije jedini ali samo sam tamo to jela (dva brata, dva ribara kako se bese zove? :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJUTO IST KRIEG!

A da,setio sam se za one papricice odozgore-HALOPINJOZ!!!!

Majko,koliko je ono ljuto...jujuju,najezim se kad samo pomilsim...

 

Ne kontam, 'ljuto je rat'?

 

Elem, jalapenos-i nisu nesto ljuti, pogotovu ako si gurman. Medjutim 'Chile Habanero' je druga prica. Nekih 50-70 puta ljuci. Puta, puta. Ne duplo, nego sedamdeset. Iskacu oci. Nisam probao neke indijske Naga, Nara, Noga tako nekako, te su duplo jace od Habanerosa znaci oko 100-140 puta od jalapenos-a. Mljac. Onda opet, ko voli ljuto pepper spray u sake pa shpritz u usta. To vec ne bi savetovao, duplo ljuce od ove indijke. Ouch.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, jalapenos-i nisu nesto ljuti, pogotovu ako si gurman. Medjutim 'Chile Habanero' je druga prica. Nekih 50-70 puta ljuci. Puta, puta. Ne duplo, nego sedamdeset. Iskacu oci. Nisam probao neke indijske Naga, Nara, Noga tako nekako, te su duplo jace od Habanerosa znaci oko 100-140 puta od jalapenos-a. Mljac. Onda opet, ko voli ljuto pepper spray u sake pa shpritz u usta. To vec ne bi savetovao, duplo ljuce od ove indijke. Ouch.

 

Ko normalan bi mogao da izdrži tu ljutost? Mislim da bi mi lobanja pukla i mozak procvrčao na sve strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^kapiram da je to stvar navike. Tetka mi je pricala da joj se u Turskoj, kada je zivela tamo, prvih mesec dana iljustila i perutala koza oko usta, a posle se navikla. To je bilo kada je bila student, a i dan danas kuva jako ljuto- za moje pojmove. Njoj tek da oseti ukus :)

 

Nisam probao, ali kontam da može biti dobro. U globalu ne volim slatko, ali imam običaj ponekad da pajam po Plazmi sa Eurokremom.

 

Nema puno cokolade, ma znaci, taman :)

 

Zato me interesuje kakva je mlevena plazma sa cokoladom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontam, 'ljuto je rat'?

 

Elem, jalapenos-i nisu nesto ljuti, pogotovu ako si gurman. Medjutim 'Chile Habanero' je druga prica. Nekih 50-70 puta ljuci. Puta, puta. Ne duplo, nego sedamdeset. Iskacu oci. Nisam probao neke indijske Naga, Nara, Noga tako nekako, te su duplo jace od Habanerosa znaci oko 100-140 puta od jalapenos-a. Mljac. Onda opet, ko voli ljuto pepper spray u sake pa shpritz u usta. To vec ne bi savetovao, duplo ljuce od ove indijke. Ouch.

Bogme,onda sam ja natrapao na neke mutirane halopinoze.

Sto se tice onog s ratom,to je moj gimik,aluzija na pesmu Black Metal Ist Krieg od Nargaroth,s tim sto je meni sve sto ti padne na pamet KRIEG!,ukoliko je smesna situacija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Coko plazma ima cokolade taman dovoljno, ali brzo klizi, strahota, a nije ni jeftina.

U zadnje vreme sam satirao slatkise, kentove tofi karamele, cok bananice i milke, mada jos uvek trazim stvarno dobru cokoladu... nestle mi je go prosek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coko plazma ima cokolade taman dovoljno, ali brzo klizi, strahota, a nije ni jeftina.

U zadnje vreme sam satirao slatkise, kentove tofi karamele, cok bananice i milke, mada jos uvek trazim stvarno dobru cokoladu... nestle mi je go prosek...

 

A Lindt?

 

Meni je čoko plazma 'nako, mada je mljevena mnooogo bolja, a valjda što inače jedem čokolino, karamelino, keksolino, razne vrste corn flakes-a, muslija itd.

 

U principu najviše volim tamnu čokoladu, ali preko 50% kakaa. Ah... I još kada bih našla neku kombinaciju takve čokolade sa nečim slanim (a vjerovatno postoji nego nisam ni tražila), to bi bilo savršeno!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...