Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

a u čemu je fora s tim čoko-velnesom?

 

kao, s jedne strane, zdrava hrana, žitarice, dijetetska vlakna, ovo-ono, a s druge strane ga napucali sa šećerom i tim zaslađenim "voćnim" prelivom

 

ono originalno izdanje još i razumem ali ova kasnija "fensi" izdanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a u čemu je fora s tim čoko-velnesom?

 

kao, s jedne strane, zdrava hrana, žitarice, dijetetska vlakna, ovo-ono, a s druge strane ga napucali sa šećerom i tim zaslađenim "voćnim" prelivom

 

ono originalno izdanje još i razumem ali ova kasnija "fensi" izdanja...

 

Ma da svi se loze na zitarice a kada pogledas koliko kalorija vuce onaj secer, bolje onda da uzmes nesto zaista cokoladno.

 

Inace danas jela one Vitaminka skoljkice

A32g.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da svi se loze na zitarice a kada pogledas koliko kalorija vuce onaj secer, bolje onda da uzmes nesto zaista cokoladno.

pa da, recimo, ona mala obična "innocent looking" Bonžita ima čak 110 kalorija. isto onoliko koliko bi potrošila kad bi brzim hodom peške išla na deseti sprat otprilike

 

a bonžita sa čokoladom i ono veliko čudo na foru bonžite sa bademom (samo se ne zove tako jer je strani proizvođač) opušteno ima duplo više

 

izvor http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/175494/U-kesici-cipsa-ima-kalorija-kao-u--27-kasicica-secera-

 

Ne svidja se meni to zato sto je "zdravo", nego zato sto je ukusno.

hedonizam first, zdravlje later ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Plant, Melinda

 

Ne svidja se meni to zato sto je "zdravo", nego zato sto je ukusno.

 

Ma opusteno nego gomila ljudi cak ih forsira zato sto su satro zdravi, a meni je bolje da za dorucak pojedem musli a u toku dana cistu cokoladu. Jbga čokomanijak sam.

 

A ovaj wellnes sa cokoladom je meni najbolji, u stvari lazem tuce se sa onim wellnesom sa mlecnom cokoladom i lesnicima.

 

@Lou ima kalcijuma, nije vitamin ali je dobar za kosti :haha:

 

@PLANT:

 

To su sve te tzv energetske namirnice u sustini kada padne secer ja ih uvek imam kraj sebe jer ga brzo podignu.

 

Inace mnogo vise volim da napravim neki slatkis nego da ga kupim... ovog vikenda pravim kapri tortu :bigblue:

 

recept-782.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jelchica: To ces mozda i naci (makar aromu mente) al ja ulje od peperminta nikad... U Americi prodaju po apotekama, mozda ima i ovde :confused: Za to tvoje pogledaj u nekom fensijem bio spajzu, trebalo bi da ima :da:

@PLANT: za 8 minuta uz stepenice, da :zeleni:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

У Призренској има одлична посластичарница. Имају и онај зимски сладолед, предобар је. То је она улица која се пење од Зелењака ка Теразијама. Са леве стране, одмах поред Топ Шоп продавнице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SerbZmaj: otkad Que Pasa ne prodaje sladoled (srsly nije stvar ukusa, objektivno najbolji sladoled u BGu) ostaje najbolji onaj u Nusicevoj :da: Leti neka poslasticarnica ima Tehnodrom frizider (ogromni okrugli) koji puno ljudi hvali, u Knezu, al ne znam koja tj da li zimi ima igde da se kupi.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...